Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Gledao sam konferenciju Voriorsa nakom meča sa Memfisom. Primjećuje se veliko nezadovoljstvo Karija nakon ovakve završnice. Između redova je kritikovao poteze uprave kluba. Vidi se da je nezadovoljan rosterom kojim je okružen. Mislim da je najpametnije za njega da traži trejd. Praktično svi iz društva top10-15 igrača lige igraju u dosta bolje posloženim ekipama. Zašto bi on podnosio neku veliku žrtvu? Dvije uzastopne sezone bez PO su ozbiljan šamar, i utiču dosta na moral. Ove sezone je bio legitimni MVP kandidat, ali bez ikakve koristi za krajnji rezultat. Bolje da se išlo opet u lutriju. Ovako je još jedna sezona otišla niz vjetar. Tako da se nadam da će zatražiti trejd na ljeto. Samo gubi dobre godine, a nema ih još puno.

Tesko,dace im sansu jos na leto kad se Klay vrati,ako ne srede roster,a ne vidim kako ce sa ovakvim SC koji imaju,bice FA 2022 i moze da bira gde ce.

 

Ona kombinacija DLO,pa Wigins ih je zakopala sa SC,nemaju nikakav manevarski prostor,a kome uvaliti ovog drugog?

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ni sa Klejom ništa napraviti. Sve i da se vrati na ozbiljan nivo, a to je isto teško očekivati. Previše je tu rupa na rosteru. Klupa nikakva, jedan prosječan centar na rosteru. Ne vidim što bi se zavaravao. Samo troši dobre sezone uzalud. Ja mislim da je ponižavajuće za njega da gleda drugi put zaredom PO preko TV-a. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gaga said:

Tesko,dace im sansu jos na leto kad se Klay vrati,ako ne srede roster,a ne vidim kako ce sa ovakvim SC koji imaju,bice FA 2022 i moze da bira gde ce.

 

Ona kombinacija DLO,pa Wigins ih je zakopala sa SC,nemaju nikakav manevarski prostor,a kome uvaliti ovog drugog?

Buyout pa nek ode u neku plejof ekipu i da se bori za titulu vec sledece sezone🤔

 

Sto se Janisa tice, dobar decko i sve ali jednostavno nije to ta klasa. Bas je tesko gledati njegove utakmice u plejofu

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Buyout pa nek ode u neku plejof ekipu i da se bori za titulu vec sledece sezone🤔

 

Sto se Janisa tice, dobar decko i sve ali jednostavno nije to ta klasa. Bas je tesko gledati njegove utakmice u plejofu

Ma jok,nikad on ne bi tako napustio GSW,ako ode,oticice 2022.

Link to comment
Share on other sites

Gledajući (uistinu skraćenu verziju) meča DEN - POR i čitajući komentare u popriličnom sam raskoraku. Nekako sam utiska da je ovo daleko od nedostižnog za Grumenje. Malone je tip koji zna da se prilagodi, a PTB uz dužno poštovanje ipak nisam siguran da ovih 19/40 može da ponavlja na dnevnom nivou tako lako. Gazi ih Jokara!

 

Večeras, puna podrška Finiksovce i BBa 🙂

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da pohvalim Melouna koji je pucao sebi sinoc u kolena, covek je opet uspeo da drzi Jokica na klupi duze nego sto je trebalo, MVP mu igra 35min u PO.

 

Cuva ga Meloun za sledecu sezonu verovatno..covek dok je na terenu im daje kiseonik za prezivljavanje i ovaj ga drzi na klupi uvek po 2,3min vise nego sto treba a Portland zna da napravi seriju 10:0 za 2 minuta, bas kao sto se i sinoc dogodilo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stex said:

Samo da pohvalim Melouna koji je pucao sebi sinoc u kolena, covek je opet uspeo da drzi Jokica na klupi duze nego sto je trebalo, MVP mu igra 35min u PO.

 

Cuva ga Meloun za sledecu sezonu verovatno..covek dok je na terenu im daje kiseonik za prezivljavanje i ovaj ga drzi na klupi uvek po 2,3min vise nego sto treba a Portland zna da napravi seriju 10:0 za 2 minuta, bas kao sto se i sinoc dogodilo.

Pa brojke se bas i ne slazu sa ovim sto tvrdis.

 

Sinoc je Denver sa Jokicem na terenu za 35 minuta imao -13, a sa njim na klupi za 13 minuta -1.

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2021 at 10:11 PM, BartonFink said:

http://freethrow.pythonanywhere.com/

 

nisam siguran da radi, zaista nemam vremena da odvojim za ovo, pre je radilo, možda će i sada.

 

Plejin pobede se računaju sa 2.5 bodova, to je Uini odredio i ja moram poštovati

 

Pozdrav za magiu i delgada.

 

Ako ne radi, izvinjavam se.

 

 Mozes da mi resetujes password, nikako da udjem, a ne znam ni da l sam stavio delgado ili delgado1993 kao user name

Mislim takodje da neke serije nisam stigao da prognoziram, jbg

Mada, nema veze.... Sta god mozemo da se dog... Nebitno

 

9 hours ago, Budha said:

Dno dna, smece, kanta, punjac pilica, djubre, drvo, praznoglavac, punoglavac, mekusac, bukva - ima li netko da valja?

 

 

 

 

That's our lord 🙂

 

-----


@Miki28 Veceras se tekma gleda sa 1 starim drugarom LBJ fanom. On ce nositi majicu #23 LA a ja iz CLE #23.... EEEEdemo

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

 

 Mozes da mi resetujes password, nikako da udjem, a ne znam ni da l sam stavio delgado ili delgado1993 kao user name

Mislim takodje da neke serije nisam stigao da prognoziram, jbg

Mada, nema veze.... Sta god mozemo da se dog... Nebitno

 

-----


@Miki28 Veceras se tekma gleda sa 1 starim drugarom LBJ fanom. On ce nositi majicu #23 LA a ja iz CLE #23.... EEEEdemo

 

Otvorio sam ti, delgado 1993 ti je user, password ti nisam dirao, veliko mi je cimanje, probaj da ga se setiš.

 

@Magia unesi ove dve što nisi (ja znam koje su bile pre prve utakmice, tako da chill out), samo mi je cimanje da menjam passworde i da se logujem kao drugi.

 

Javite na PP kada završite.

Link to comment
Share on other sites

Centri Vasingtona za prvu cetvrtinu popise 5 licnih. Gaford bi stvarno morao da poradi na licnim greskama, to ga opasno koci, sa njim su igrali dosta dinamicnije i dosta bolju odbranu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Na sta lici ovo sto igra Vestbruk, stvarno oci me bole 🥲

inace nece Fila ovo izgleda lako resiti, fali tu nesto, verovatno cinjenica da u danasnjoj kosarci centar sam tesko moze da nosi ekipu kroz PO. Simons se zaista nije razvio u all stara i nazalost izgleda da i nece. Pretpostavljam da ce ipak proci ovaj slabi Vasington ali protiv najjacih 5-6 ekipa u ligi ne vidim njihovu sansu zaista.

Hachimura je simpatican igrac i mogu ga videti kao 3-4 igrac contendera u buducnosti. U Gaffordu ima materijala, ali trebace vremena. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo otkud ljudima ideja da Bil cuva Tobajasa koji veceras ocito ima sjajno vece i da mu ide sve od ruke. Veceras bi i Avdija bio od koristi carobnjacima.

Au brt sta nisu svirali Netu, a ovamo se svira napet pogled prema Embidu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...