Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Lebron prilicno rovit, bas mu je lepo parirao Wiggins. Dosta puta uspeo da ga sacuva 1 na 1.

 

Nesto mi i nije zao zbog ovog poraza jer mislim da GS ne bi imao nikakve sanse protiv Finiksa.

 

Nije da ce protiv Jute imati dosta vise ali ipak upitak nad Mitchelom i sama bezveznost te ekipe budi neku nadu.

 

Naravno veliko je pitanje da li ce proci Memfis uopste...

 

Inace ne znam ko ce mi biti draze da ispadne u prvoj rundi Lebron i njegova odvratna druzina ili ove 2 placipeecke Cp3 i Booker...

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

Lebron prilicno rovit, bas mu je lepo parirao Wiggins. Dosta puta uspeo da ga sacuva 1 na 1.

 

Nesto mi i nije zao zbog ovog poraza jer mislim da GS ne bi imao nikakve sanse protiv Finiksa.

 

Nije da ce protiv Jute imati dosta vise ali ipak upitak nad Mitchelom i sama bezveznost te ekipe budi neku nadu.

 

Naravno veliko je pitanje da li ce proci Memfis uopste...

 

Inace ne znam ko ce mi biti draze da ispadne u prvoj rundi Lebron i njegova odvratna druzina ili ove 2 placipeecke Cp3 i Booker...

 

 

Jako su dobro cuvali Brona, toliko dobro da je OSTVARIO TRIPL DABL 😄

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manu said:

 

Da li je stvarno moguce porediti Stephove greske koje dolaze kao posledica konstantnog pritiska dva defanzivca na njemu i Wigginsove brainfartove?

Ne poredim ali nije imun na kritiku. U bitnom momentu je izgubio loptu, mislim da je bilo +3 za GS i napad na nekih 2-3 min do kraja.

Wiggins je iznenadjujuce dobro odigrao za njegove standarde, cak i dobru odbranu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

TD treba da postane kategorija za otkrivanje parizer navijaca.

 

Pricamo o Lebronu kojeg je do pre par sezona trebalo da uspore Green i Igoudala dok sa strane pomoci ceka Durant.

 

Juce ga je Wiggins komotno cuvao 1 na 1.

 

Cak je par puta uspeo Toscano Anderson da se odbrani na postu...

 

Ali naravno najbitniji je TD...

 

Ne znam da li im jos magije u rukavu i hemije u dzepu ali sinoc sam prvi put pomislio da je to pocetak kraja.

Link to comment
Share on other sites

Svake godine ista prica 🙂  #longliveTheKing

 

 

12 hours ago, mr clutch said:

King klacovao, a od njegovog najvernijeg fana ni traga ni glasa. 

 

 Evo me, nego sam radio jutarnju od pola10 i nisam uspeo da ostanem budan ipak za utakmicu zakovao sam bas oko 3... 

 

  Dobro vece svima 🙂  

 

 James from way downtown!!! CLUTCH babyy!!!!

 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto sumnjam da je jedna laksa povreda toliko uticala na Asika tj. Lebrona, igrao je odlicnu sezonu pre toga i ne vidim tu neko usporavanje u odnosu na pre 3-4 sezone.

Vise je stvar da je ispao malo iz ritma zbog poprilicnog broja preskocenih utakmica, vratice se on na svoj nivo vrlo brzo. Veci im je problem AD koji je uzasan cele sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Cisto sumnjam da je jedna laksa povreda toliko uticala na Asika tj. Lebrona, igrao je odlicnu sezonu pre toga i ne vidim tu neko usporavanje u odnosu na pre 3-4 sezone.

Vise je stvar da je ispao malo iz ritma zbog poprilicnog broja preskocenih utakmica, vratice se on na svoj nivo vrlo brzo. Veci im je problem AD koji je uzasan cele sezone

A sta je konkretno AD uzasan? Ok, igrao je losije prvo pol mada je spacing bio ocajan uz fenomenalnu odbranu Greena.

U drugom poluvremenu odlican, kad je otisao na 5 onda su i Lejkersi krenuli da igraju.

U 4/4 13 ili 15 poena, uz mislim jedan promasaj iz igre, uhvatio nekoliko ofanzivnih skokova, kontrolisao defanzivni skok uz blokadu nad Greenom i ukradene lopte.

Odigrao cijelo 2 poluvrijeme, uopste se nije ni vidjelo da je svo vrijeme na parketu a odigrao fenomenalno 2 dio igre.

Link to comment
Share on other sites

Mora da se prokomentarise kako Fila ima autoput do WCF, Niksima je vrhunac sezone druga runda, Atlanta ima da potone kao Atlantida. Indijana i Vasington nemaju dovoljno dobre ekipe da bi se nosile sa Filom koja ima trojicu jakih i brdo dobrih sljakera. Na drugoj strani sve velike ribe, Bruklin, Milvoki i Majami. Imace prednost odmora kog da dodje sa te strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neka neka, samo nek se potcenjuje LAL

 

  Nama je ovo idealan scenario, Finix na 6 tekmi da se dodatno oporavimo uigramo, pa onda PTB/DEN pa ono moze cisto 6 zbog nemanja HC, al ta serija vec moze da se resi i u 5  tekmi i onda cekati Jutu-LAC-Dallas ili GS/MEM....  Sve je super odradjeno, Kingova klac trojka i TD u plejin gejmu za legasi, sve full

 

 Nije isto TD tokom regular sezone, u ovakvim tekmama i PO - > TD ipak znaci nesto...

 

 Ozbiljna smo masinerija, samo polako...

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...