Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Poezija Stefa. Grin je u svom starom mode-u, odlicna odbrana plus dobra razigravanja (naravno ne moze da probaci loptu kroz obruc nikako). 
Vigins odlican pod kosem, isto iz daljine ne moze bazen da pronadje.

 

molder je tu, fali skali

 

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

Svaka čast Ašiku na onoj trojci, ali ne deluju impresivno Lakersi. Mogu Sunsi ovo da reše 

Najbolji momenat za igrati protiv njih je sada ali imamo dubok roster. Wes udje u 2 pol i promijeni tok utakmice sa odlicnom odbranom i trojkom.

Caruso je lud, prebrutalan.

 

Jedna je prica na 1 utakmicu ali na 4 ne vidim nacin da ih Sunsi rijese. Sunsi nemaju Greena za AD mada opet AD oplodio u 4/4, napad i odbrana

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drperce said:

Ono kad te Karuzo i sudije sa par odluka vade iz govana.

Ajmo Sansi da izbacite ovu odvratnu skupinu flopera

 

Ja Lejkerse mrzim iz dna duse ali celu utakmicu su sudije bile na strani GS ( posle je bilo tek 1-2 kompenzacije ), nedosudjeni faulovi u odbrani u 1.pol, onaj faul Grina je bio za iskljucenje a sudili su obican faul. Na stranu sto su Lejkersi igrali katastrofalno. Na kraju Lebron sa ubacenim kapima u ocima odlucuo mec, da mu nisu stavili kapi dal bi pogodio trojku:lol_2:

 

Srudera bi Zeljko Obradovic za ovakvu partiju poslao na tribine 1/1.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Meni su oba faula u napadu Grina smehoteka, ono se ni u regular ne sudi. Bio je Flagrant 1 nad Leflopom, mislio sam da je u prvom trenutku razbio glavu o patket a ono se ispostavilo da je samo pokazivao svoje glumacke vestine

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Dobicete metlu u drugoj rundi, nemoj da se sikiras puno. Ni Zvonko Bogdan pomoci nece. 

Ti stvarno mislis da prolazite Finiks sa ovakvom igrom iz zadnje 3 utakmice?! Divim se tvom optimizmu. Jos mister Bridzis na zardjalog dinosaurusa Lebrona?

Bice seksa

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ESPN izvestaj danas

Lebron ostao sa jednim okom posle brutalnog nasrtaja Grina, pogodio nemogucu trojku u polusvesnom stanju preko trenutnog MVP- ija i posle utakmice porucio iz urgentnog centra " Ovo je bilo za Mikija, Delgada i ostale Lejkerase, volim te Srbijo" 

 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zarko Paspalj said:

ESPN izvestaj danas

Lebron ostao sa jednim okom posle brutalnog nasrtaja Grina, pogodio nemogucu trojku u polusvesnom stanju preko trenutnog MVP- ija i posle utakmice porucio iz urgentnog centra " Ovo je bilo za Mikija, Delgada i ostale Lejkerase, volim te Srbijo" 

 

Pozdrav i za njega👌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ništa najbolje da zatvorimo radnju i već sada uručimo prstenje i podignemo bannere na raftere u Staples centru. Čemu potreba da se drugi timovi cimaju uopće jer to je tako u sportskom duhu i ovo loptanje među obručima je u stvari puko gubljenje vremena jer se sve ionako zna unaprijed. Ali eto ja odbijam takvo promišljanje. I to zato što sam tako odgajan i što nikome nisam priznao da je unaprijed bolji dok to nije dokazao na jedino relevantnim mjestu, terenu. A kada su u tome i uspjeli sportski sam i dao ruku i čestitao. I život se je nastavio kao što se i nastaviti nakon ove sezone makako god finilo. Ima puno važnijih i prioritetnijih stvari u životu od tamo nekog ubacivanja lopte kroz obruč.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...