Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

47 minutes ago, Miki28 said:

Sad sam naletio na fenomenalno pitanje, ko je opasniji u 1 utakmici, Steph ili Lebron?

 

 King LeBron James.

Zanimljiv podatak King ima 17 sezona sa 25+ PPG, a sledeci su sa 12 sezona -> Kobe, Durant, Malone i Jordan ! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Sad sam naletio na fenomenalno pitanje, ko je opasniji u 1 utakmici, Steph ili Lebron?

 

 

Onaj koji moze metnut 60 poena u 3 suteva. Jedna utakmica, sve moguce mada ce i GSW igrati 5 na 8. Da se igra serija bilo bi max 5 utakmica.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Atlanti fale krila, to je objektivan problem. RJ i Randle će ih silovati na snagu. 

 

Da.

 

Kolins bi trebao da bude baš težak mečap za Rendla, ali nije bilo tako do sada. Šta više, Rendl je imao prosek tipa 37-38p protiv njega, užasan podatak.

 

Atlanta je ove sezone na relativno laganih 0-3 sa Niksima. Uz to, ostaje pitanje o plejof Mekmilanu, koji se nije baš najbolje pokazao do sada. Videćemo...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim kako Njujork moze izbaciti Atlantu. Treneru Njujorka treba dati medalju sta uradi od koliko prosecnog rostera. 4-1 laganeze za Atlantu 🙂

Jedino kako moze serija otici u 6 ili 7 je da Trej maximalno siluje i solira

Ako bude iole normalan to je 4-1 ili 4-2 plafon sto moze Njujork izvuci

Pojesce ih dubinom klupe i trojkama

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vratio se Atlanti Hunter, tako da imaju da bace i njega i Collinsa na Randlea po potrebi, a ja bih ga u momentima branio i Capelom pa nek te dobije šutem ako može, dok je svaki centar Knicksa bezopasan ako ne dobiju prikucavanje na tacni i njih mogu da drže i četvorke Hawksa. Svaka čast Knicksima za sve ali deluje mi da Hawksi imaju mnogo više poena u rukama, a ne verujem da Bullock, Quickley, Burks i slični mogu da budu neki faktor u PO kad se ekipe detaljno spreme za njih. Knicksi su jaki defanzivno i generalno su fizički čvrsta ekipa ali gunpower Hawksa je mislim prevelik zalogaj za njih. Barrett i Rose bi baš morali da porobe da bi Knicksi imali šansu plus Randle mora da bude najbolji igrač u seriji, a PO je zverka koja je za njega još ozbiljna nepoznanica. Hwksi možda mogu da naprave probleme i Sixersima u drugoj rundi, Knicksi teško ali svakako jako lepa sezona je iza njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Soker: Mekdermot 15.5 granica  minus igrati( igraju i Sabonis i Lavert i mozda Brogdon, tvrdo ce biti i za ove glavne 20 postici a kamoli za njega), dolazio zadnjih par u plus ali sa sakatim timom

Vasington 14.5 granica  minus igrati( zadnjih 6 dosao u minus, sa povratkom Graham- a uzima manje suteva, 6-35 trojka zadnjih 6 uzas)

Mladji brat Dragan Ball 5.5 asistencija plus igrati

Kemba 24.5 minus( Tatum ce tu voditi glavnu rec, tesko da Kemba ode preko 25)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...