Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, stoudemire said:

bring on the lakers!

 

Polako sa tim, mozda cemo da nagradimo Klipane za ovu eskivazu pa da namjerno odemo na 8 mjesto i Jutu i Klipane😁

39 minutes ago, Barkley#34 said:

Nema tu odbrane kad je u ovom fazonu... a prečesto je takav.

Ma lud lik, jedva cekam srijedu. 

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam propratio stanje na tabeli, Clippersi izgubili poslednje dve utakmice u sezoni od dve najgore ekipe u ligi kako bi izbegli Lakerse do finala konferencije?
Kad im Chef Curry sjebe računicu, biće veselo. Prvo Luku moraju da prođu, što i neće biti jednostavno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

 

Bravo mali!

 

A sada 6 meseci raznošenja od treninga.

 

 

 

Iskidao je nema sta, ali ja odavno nisam video tuzniju odbranu u NBA..

 

Mnogo je sramotno ovo sto su LAC uradilli, svim srcem uz Luku da ih sjebe odmah.

 

Drugi hejt ka Bruklinu naravno, tako da tek na trece mesto dolaze Lejkersi, i tu se moje zelje zavrsavaju, ko god da osvoji sem te tri ekipe bice vrhunska sezona..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledajući Stepha sinoć, mislim da se prerano pravi neka računica za Lakerse. Doduše iz 2 pokušaja bi već trebali da prođu ali na jedan meč sve je moguće, pa i da ispuše za PO. 

 

Na kraju Bucks - Heat najbolja serija u najavi uz potencijalnu Suns-Lakers ili Jazz-Lakers. Iako svaka čast Knicksima i Hawksima ove sezone, mislim da ne bi imali šta da traže ni protiv Bucksa ni protiv Heata u PO ni jedni ni drugi. Radujem se i seriji Denvera i Portlanda, to će biti zabava i napadačka košarka. Za Clipperse ipak mislim da će relativno lako izbaciti Mavse (u max 6 utakmica), u suprotnom ima da implodiraju. Sixersi i Netsi ne bi smeli da imaju problema u prvoj rundi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...