Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Budi zahvalan što je Somborac meka srca. Uz poraz sinoć, sve izgledniji bi vam bili GSW/Memfis/Sparsi u predigri. :s_d:

Pametan je Somborac, racuna na neuigranost Lebrona, AD i ostalih pa bolje daj ih odmah na svezinu da ih izbace😀 

Sad bez zajebancije, najrealnija sansa je u 1 rundi jer sto bude odmicao plejof ocekujem sve bolja i bolja izdanja Lejkersa

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarko Paspalj said:

Inace iz pouzdanih izvora saznah da Gordon nije na restrikcijama, tako da jos jednom mogu konstatovati kako Maloun ne bi bio vise NBA trener da se Jokic nije pojavio. 17 minuta mu je bio van terena ukljucujuci i tajm aute i odmor izmedju trece i cetvrte 😬

Mani se tih 'pouzdanih izvora' pogotovu za Denver koji je verovatno 'najzakopcanija' ekipa u NBA sto se tice izvestavanja o povredama. Da ti to neko mozda direktno iz Denvera ne javlja? Cuj, Malone ce coveka koji mu je preporodio odbranu da drzi pola utakmice na klupi bez razloga.

Gordon je imao povredu clanka koju vuce jos is Orlanda i deo utakmica ne odigra do kraja, ne zele da ga preforsiraju pre playoffa pogotovu u nebitnim utakmicama kao sto je ova. Dosta im je sto su izgubili jos jednog startera medju bekovima sinoc. Dozier je sjajno igrao od kad je, silom prilika, poceo da startuje. Ogroman ce udarac da bude ako bude teza povreda.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zarko Paspalj said:

Pa to je Srbine poenta koju ti ne shvatas

Fora je( sladje) navijati za anderdog male klubove protiv kojih su svi mediji i sudije i Vatikan i Cia

Tebi je cef da navijas za najjace jer ne mozes da podneses poraze pa si se priklonio sultanu Lebronu

Mi pravi kosarkaski sladokusci navijamo za slabije

Vise si puta presvukao uniformu u 5 godina nego Hrvati u 110 godina

Kako te ne mrzi da se svlacis i presvlacis

Budi pravi covek navijaj za Finiks, Dalas, Toronto itd

 

 

 

 

 

 

 

More odakle ti pravo da mi se obracas sa srbine???

  • Like 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Nema sta ja da mu govorim, nema 2 godine. Mogu samo da mu porucim da su AD i Marc Gasol doktori kosarke😁

Htio sam da izbjegnemo Denver u 1 rundi, cisto zbog kolega forumasa ali sad vec ne bih, daj Nugetlije😁

Doktori kosarke su Medzik, Bird, Kukoc, Jokic, Luka itd. Kakav Dejvis crni. Mislim da mu nije Lekija bio bi lutrija, da se ne lazemo🙂

17 minutes ago, Zarko Paspalj said:

 

Vidi se da si imas genetiku iz okoline Struganika, pravi naslednik Zivojina Misica 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

kaze the ringer da je jokic najbolji igrac lige. ostavicu uiniju da postavi link

Realno: 1. Durant 2. Lebron 3. Jokic sa tendencijom da preskoci " kralja" uskoro 4. Harden 5. Luka

2 minutes ago, delgado said:

Sam sebi odgovaras na quote, ovo je vec McLeod iz najboljih dana style

Dobro bre genije vidis da se uhodavam. Znam da ti nije lako jer se blizi kraj zle Mordorske vladavine😎

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kada sam video gori visoki pik od ovog Hayesa.

 

Vecina ih kad im das sva ovlasecenja i prostor pokazu barem nesto, makar to bile i totalno prazne kalorije. 

 

Ovaj nije u stanju ni do toga da dobaci...

Edited by LordOfTerror
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

 

 

To je to, poslednji voz za Portland, ako žele da pokušaju makar da budu ispred Lejkersa. Naročito jer im Lejkersi dolaze odmah nakon tekme sa Klipersima.

 

Mada, gadan raspored Portlanda, nakon toga:

 

 

@ Cleveland

vs San Antonio

vs Houston

@ Utah

Phoenix

vs Denver

 

___

 

Dalas još ima i najbolji raspored, dolazi im Bruklin, posle toga sve relativno lakše tekme.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20+ pts, 14+ ast, 6+ reb, 4+stl, 2+ blks

Only 3rd game by any NBA player in the last 37 YEARS

Giannis on 3/13/16
Doc Rivers on 2/13/88

and

CP3 TONIGHT

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

Baksi drugi put za redom dobijaju Netse, ali interesantno ovaj put pored ne baš dominantne partije Janisa, a uz vrhunske partije Durenta i Irvinga.

 

Mislim da je poprilicno jasno da je tu Harden najbitniji igrac i da 2 vrhunska iso igraca ne bi bila dovoljna ni da izadju sa istoka a kamoli nesto vise (prosle godine smo imali Kliperse kao ekipu sa slicnom koncepcijom).

 

I dalje mi je bas zao sto Lowry nije dosao u Filu, verujem da bi onda imali ozbiljne sanse i protiv Bruklina. Ovako, ako je i Harden zdrav verujem da izlaze sa istoka relativno lako (naravno sem u slucaju nekog suludog chokea).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
pa da, vrlo cesto se desava da igrac ima 14 asista i 0 turnovera. but it's easy to laugh, it's easy to hate...
Ma samo se sprdamo sa ovim famoznim konstruisanjem statsa, nema niko nista protiv partije CP3. 0 izgubljenih na 14 asistencija je uvek sjajno.

Nego meni bzvz sto su propustili da napisu da je ovo (vrv, nisam proverio) prvi ovakav stat line u istoriji koji je pao na utorak.
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...