Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ofanzivno limitiran kad igra protiv vrhunskih odbrana. On ulaza protiv takvih odbrana nema i sav ucinak ce mu se svesti na tranziciju, spot up i sta pogodi preko ruke. Moze on imati 20+ poena i efikasnost protiv raznih Portlanda, Pelikana i slicnih matadorskih ekipa ali u PO protiv ekipa kakvi su Lakersi sa elitnom odbranom on je limitiran ofanzivac. 

 

ne razumem ovaj komentar posle toliko dobrih partija u poslednje vreme. ja sam svakako bio u krivu kada sam cenio njega i njegov doprinos ovoj ekipi. skroz iznad ocekivanja, jos je i odbranu popravio.

 

a sta inace smatras za vrunhsku odbranu? posto vidim da je i juce sutirao 53%, protiv clippersa 62%, protiv memphisa 63% i 53%, protiv gsw 44%, itd...vrlo respektabilni procenti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

ne razumem ovaj komentar posle toliko dobrih partija u poslednje vreme. ja sam svakako bio u krivu kada sam cenio njega i njegov doprinos ovoj ekipi. skroz iznad ocekivanja, jos je i odbranu popravio.

 

a sta inace smatras za vrunhsku odbranu? posto vidim da je i juce sutirao 53%, protiv clippersa 62%, protiv memphisa 63% i 53%, protiv gsw 44%, itd...vrlo respektabilni procenti.

Pa verovatno misli na to da mu ostaje samo sut kao jedina opcija.Dok ga sluzi bice to ok al ako krene da ciglari....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarko Paspalj said:

Kakav mentalni sklop covek treba imati, pa se loziti na perverznu psihopatsku facu od Sredera manijaka a patoloski vredjati nekog mladog momka zemljaka. Srbija je zemlja ogrezla u auto- sovinizam. Pre bih se roknuo nego lozio na ove psihopate iz Lejkersa. 

 

Ceo la kara

Somborskog konjusara

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 12Laki said:

Pa verovatno misli na to da mu ostaje samo sut kao jedina opcija.Dok ga sluzi bice to ok al ako krene da ciglari....

 

razumem, ali nigde naznaka da ga sut nece sluziti, pogotovo ove sezone. zar mu to inace nije bilo najjace oruzje kada je dolazio sa koledza.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

razumem, ali nigde naznaka da ga sut nece sluziti, pogotovo ove sezone. zar mu to inace nije bilo najjace oruzje kada je dolazio sa koledza.

Da ali poenta je u tome da je takve igrace pogotovo kad je PO lakse zatvoriti nego nekog ko moze svasta u napadu da odradi zar ne?Lakse ce odbranama da zatvore MPJ-a nego Jokica...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

Ceo la kara

Somborskog konjusara

Pa to je Srbine poenta koju ti ne shvatas

Fora je( sladje) navijati za anderdog male klubove protiv kojih su svi mediji i sudije i Vatikan i Cia

Tebi je cef da navijas za najjace jer ne mozes da podneses poraze pa si se priklonio sultanu Lebronu

Mi pravi kosarkaski sladokusci navijamo za slabije

Vise si puta presvukao uniformu u 5 godina nego Hrvati u 110 godina

Kako te ne mrzi da se svlacis i presvlacis

Budi pravi covek navijaj za Finiks, Dalas, Toronto itd

 

 

 

 

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Da ali poenta je u tome da je takve igrace pogotovo kad je PO lakse zatvoriti nego nekog ko moze svasta u napadu da odradi zar ne?Lakse ce odbranama da zatvore MPJ-a nego Jokica...

 

jeste, ali jebiga to mozes reci za 80% lige onda.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 12Laki said:

Da ali poenta je u tome da je takve igrace pogotovo kad je PO lakse zatvoriti nego nekog ko moze svasta u napadu da odradi zar ne?Lakse ce odbranama da zatvore MPJ-a nego Jokica...

 

Sta to Durant moze kad mu ''zatvoris'' sut?

Link to comment
Share on other sites

Inace iz pouzdanih izvora saznah da Gordon nije na restrikcijama, tako da jos jednom mogu konstatovati kako Maloun ne bi bio vise NBA trener da se Jokic nije pojavio. 17 minuta mu je bio van terena ukljucujuci i tajm aute i odmor izmedju trece i cetvrte 😬

Edited by Zarko Paspalj
Link to comment
Share on other sites

Pa to je Srbine poenta koju ti ne shvatas
Fora je( sladje) navijati za anderdog male klubove protiv kojih su svi mediji i sudije i Vatikan i Cia
Tebi je cef da navijas za najjace jer ne mozes da podneses poraze pa si se priklonio sultanu Lebronu
Mi pravi kosarkaski sladokusci navijamo za slabije
Vise si puta presvukao uniformu u 5 godina nego Hrvati u 110 godina
Kako te ne mrzi da se svlacis i presvlacis
Budi pravi covek navijaj za Finiks, Dalas, Toronto itd
 
 
 
 
 
 
Žarko brate opusti se...
Za koju godinu će Delgiša i za Denver navijati...
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, gggggggg said:

 

ne razumem ovaj komentar posle toliko dobrih partija u poslednje vreme. ja sam svakako bio u krivu kada sam cenio njega i njegov doprinos ovoj ekipi. skroz iznad ocekivanja, jos je i odbranu popravio.

 

a sta inace smatras za vrunhsku odbranu? posto vidim da je i juce sutirao 53%, protiv clippersa 62%, protiv memphisa 63% i 53%, protiv gsw 44%, itd...vrlo respektabilni procenti.

 

Sinoc je sve poene u postavljenim napadima dao ili tricom preko ruke ili nekim sutem iz driblinga s poludistance koji je opet bio preko ruke. Procente je popravio u par kontri 1 na 0 i tranzicijskih situacija. Poenta je da je on trenutno apsolutno ovisan o tom sutu koji jeste vrhunski i tezak za branit. To je po mom misljenju potencijalno veliki problem za ambicije Denvera u PO jer je on tu nominalna druga opcija i neko ko treba nositi napad kad je Jokic na klupi. Pa i taj KD i Steph su znali imati ogromne probleme u PO kad su se samo oslanjali na sut, a pricamo o najboljem suteru ikad sa beskonacnim dometom i vjerovatno top 5 suteru ikad. Ne sumnjam ja da ce MPJ kroz par sezona postati scorerska masina ali u trenutnoj situaciji njegova da li zaljubljenost u taj sut ili jednostavno nedostatak iole kvalitetnog driblinga da probjje odbrane i zavrsi na obrucu moze predstavljati ogroman problem Denveru u PO. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Miki28 said:

@Zarko Paspalj jel sve ok? Nije zdrava tolika mrznja ali dobro, tvoj izbor.

Cek tebra

Kazes meni nije zdrava tolika mrznja posto doticni najgrdje izvredja dobricu decka reprezentativca Srbije koji mrava ne bi zgazio? Mislim jedno je sprdnja drugo su takve uvrede malicioznog tipa. Ako si moralni apologeta onda kazi i svom drugaru. Prvi ja se volim sprdati ali ako neko krene tako maliciozno sigurno nece dobiti bombonjeru i cvece

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Cek tebra

Kazes meni nije zdrava tolika mrznja posto doticni najgrdje izvredja dobricu decka reprezentativca Srbije koji mrava ne bi zgazio? Mislim jedno je sprdnja drugo su takve uvrede malicioznog tipa. Ako si moralni apologeta onda kazi i svom drugaru. Prvi ja se volim sprdati ali ako neko krene tako maliciozno sigurno nece dobiti bombonjeru i cvece

Nema sta ja da mu govorim, nema 2 godine. Mogu samo da mu porucim da su AD i Marc Gasol doktori kosarke😁

Htio sam da izbjegnemo Denver u 1 rundi, cisto zbog kolega forumasa ali sad vec ne bih, daj Nugetlije😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Dosta zanimljiv ulazak na forum od strane kolege Palje, mora se priznati.

Mora se priznati😁

1 minute ago, Nugetlija said:

Satrat će vas Porter u playofu.

I treba da ispadnemo ako nas Porter satre😁 nek se batale kosarke i Lebron i AD

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Htio sam da izbjegnemo Denver u 1 rundi, cisto zbog kolega forumasa ali sad vec ne bih, daj Nugetlije😁

Budi zahvalan što je Somborac meka srca. Uz poraz sinoć, sve izgledniji bi vam bili GSW/Memfis/Sparsi u predigri. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...