Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, drperce said:

Bron ulazi u PO mod

 

 

Edit - jedan od komentara "Ako je ovako glumio i u Space Jam-u osvaja oskara lagano"

bilo je kontakta, doduse nije ga krampom udario, al je bilo

1 hour ago, gggggggg said:

lakersi pali na sedmo mesto i james vec kuka i trazi otkaz liku koji je izmislio play-in turnir :Hail:

realno taj play in tour i jeste debilan, vise favorizuje i nagradjuje 9-u i 10-u ekipu nego 7-u i 8-u.. no s obzirom da bi lakersi mogli da zavrse na tom play in, ovaj put cu progledati kroz prste..

 

by the way, el se u vecini vremena igra onakava odbrana protiv adetokumba kao sinocke? missim sa onakvom odbranom i ja bi imao 20ppg u nba, ne znam kako ga nije sramota da mu se odmicu po 2-3 metra... sramotnije i od deandreovih slobodnih imo

Link to comment
Share on other sites

nije debilan. da jeste, sada ne bi imali pola lige da igra jos za nesto. 

 

inace, lepo je primetio jedan podkaster pre nekoliko nedelja kako onaj koji zavrsi prvi ima mali hendikep sto par dana pre pocetka playoffa nece znati protivnika tj. osmu ekipu u konferenciji. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Radalek said:

 

Denver je nocas favorit za mene sve i da LeBron igra. Iako bi navijači Sunsa itakao trebali navijat za LAL ali realnost je da Denver ovo dobija. Ali ajde pustimo se ugodno iznenadit.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Denver je nocas favorit za mene sve i da LeBron igra. Iako bi navijači Sunsa itakao trebali navijat za LAL ali realnost je da Denver ovo dobija. Ali ajde pustimo se ugodno iznenadit.

Sve se meni cini da ce oni u play-in sa sedmog mesta i da ce da se 'usrece' ili Phoenix ili Utah.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radalek said:

Sve se meni cini da ce oni u play-in sa sedmog mesta i da ce da se 'usrece' ili Phoenix ili Utah.

pa sad ne znam tko je tu veće sreće ali tako je kako je. Rekoh već previše se podcjenjuje ovdje i Utah i Phoenix ali dobro. Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje. sve legitimno. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

nije debilan. da jeste, sada ne bi imali pola lige da igra jos za nesto. 

 

inace, lepo je primetio jedan podkaster pre nekoliko nedelja kako onaj koji zavrsi prvi ima mali hendikep sto par dana pre pocetka playoffa nece znati protivnika tj. osmu ekipu u konferenciji. 

 

 

5 hours ago, delgado said:

Play-In je ok potez

Sto kaze Lord, prerano su vratili i Davisa i Kinga, raspade se ekipa sa njima dvojicom, mada moraju da se integrishu do plejofa.... 

 

aznam sta vam nie jasno, lepo sam napisao..

Quote

realno taj play in tour i jeste debilan, vise favorizuje i nagradjuje 9-u i 10-u ekipu nego 7-u i 8-u.. 

 

i u tom smislu, ne moze da se ospori da nije debilno.. druga stvar sta je interesantnije za publike.. jos interesantnije bi bilo da 12 ekipa ide u po, al koja je onda poenta igranja regularnog dela..

Link to comment
Share on other sites

Kad li ce ovi ispod prosecni igraci (citaj Kendrik Perkins) ukapirati da njihovo misljenje nikog ne zanima.. covek se nadje pametan da kaze kako Jokic nije kandidat za Mvp titulu, sve to kaze covek koji je prosecno belezio 5poena u karijeri.. Nekad mi muka bude kome se sve daje paznja..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Kad li ce ovi ispod prosecni igraci (citaj Kendrik Perkins) ukapirati da njihovo misljenje nikog ne zanima.. covek se nadje pametan da kaze kako Jokic nije kandidat za Mvp titulu, sve to kaze covek koji je prosecno belezio 5poena u karijeri.. Nekad mi muka bude kome se sve daje paznja..

 

Ma to je njima posao, ne znam zasto ljudi to tako tragicno shvataju. Covek je pundit (kako mu dodje pravi prevod, komentator mi ne deluje skroz ispravno :D) prica ono sto ce da pokrene dalje komentare i privuce klikove i paznju. Plus nije rekao da Jokic nije kandidat, vec da je jedan od kandidata, a i da jeste to ne bi bila najveca glupost koju je odvalio od kako se pojavljuje na tvu 😄

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ocekivana i sramotna pljacka u LA. Pizdica sinoc kukao kako je play inn los i NBA je odmah tu da ga obezbedi, Drummond je 6 faulova napravio vec u prvoj cetvrtini. Na zapadu nista novo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

AD💪💪💪

Dobro da je preživeo onaj faul u napadu Kampaca, mogao je baštenski patuljak da ga pregazi. :lol_2: Flopuje više i od Lebrona, neverovatno.

A Mark Gasol je izmislilac košarke za sirotog Dramonda koji je esencija odbrambene kese i praznih statsa. 

 

Umalo da zaboravim, kolji Rasele! Ta partija se gleda uz vino i sveće večeras. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...