Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Lejkersi imaju sreće što se Portland raspadao u onom periodu kada su imali 3 pobede u 13 mečeva. Jako težak raspored ima Portland do kraja, ni Lejkersi nemaju lak, mislim da će Dalas biti 5., ubedljivo najlakši raspored imaju. Vrlo lako može da odluči njihov međusobni meč, jer je trenutno 1:1 u sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Bodo posebno srecan jutros posle jos 1 poraza la u full sastavu 🙂

Nisam ja ništa više ni sretan ni nesretan. Ja sam samo onako najiskrenije napisao bez namjere da bockam da ne vidim na čemu se bazira taj veliki vas optimizam. Igrate loše , činjenica. Opet ste poraženi od ekipe koja je imala b2b i doduše i ima neke izglede da uđe na mala vrata u play-in. Opet po meni nedopustivo. Možda čak i teži poraz nego protiv Kingsa koji se eto opet čudom dobili Dallas u gostima( tu ću se referirati na @Barkley#34 i njegovo spominjanje logike 😁) . Eto nismo ni mi briljirali noćas ali ono što nije sviramo faul nad Bookerom na +5 i dvije minute do kraja je sramota za ligu. Eto ako se nekom da neka pogled pa da svoj sud. Zauzvrat je dobio tehničku i OKC šansu da se potpuno vrati u utakmicu. Poanta svega je moj @delgado da ovo šta sad prezentirate nije ni u tragovima dovoljan razlog za izraženi optimizam. Što ne znači , ponavljam da se stvari ne mogu i neće promijeniti. S time da vam je večeras u najavi još jedan poraz.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Lejkersi imaju sreće što se Portland raspadao u onom periodu kada su imali 3 pobede u 13 mečeva. Jako težak raspored ima Portland do kraja, ni Lejkersi nemaju lak, mislim da će Dalas biti 5., ubedljivo najlakši raspored imaju. Vrlo lako može da odluči njihov međusobni meč, jer je trenutno 1:1 u sezoni. 

Ovo nista ne znaci u danasnjem NBA. 

 

Pa evo i sinoc, ako Kingsi nisu lak i pozeljan protivnik, ko je? Onomad Boston gubi od OKC kod kuce, Juta 2x od Sote, itd itd...  Lejkersima onomad u onoj seriji utakmica nakon povreda LBJ i Dejvisa ovde na forumu prognozirali max 2 pobede, a oni uzeli 6 najmanje. Sada povratkom ove dvojice ne mogu da pobede raspale Kingse i Wizardse. 

 

Sve u svemu, nula logicnosti ima u rezultatima ove sezone, sto ja najvise pripisujem specificnosti situacije, ali i stilu igre, gde autsajderi imaju sansu za pobedu vise nego ikada. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Bron ulazi u PO mod

 

 

Edit - jedan od komentara "Ako je ovako glumio i u Space Jam-u osvaja oskara lagano"

Ne znam za vas braćo, ali meni je ovde LeBron pokazao zavidan talenat za fudbal.

Link to comment
Share on other sites

@bodo slazem se sa tobom. Blizi smo 1r exitu nego nekom ozbiljnijem rezultatu. Mozda bezimo od clippersa i denvera, ciljamo planski playin da se uigramo vise pa na jutu ili finix, bolje nego den ili lac. Nemam pojma, nije dobro, bas sam zabrinut. Dejvis nije ni senka od prosle godine..

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, delgado said:

@bodo slazem se sa tobom. Blizi smo 1r exitu nego nekom ozbiljnijem rezultatu. Mozda bezimo od clippersa i denvera, ciljamo planski playin da se uigramo vise pa na jutu ili finix, bolje nego den ili lac. Nemam pojma, nije dobro, bas sam zabrinut. Dejvis nije ni senka od prosle godine..

Iz vlastitog iskustva, kad sam se vraćao iz težih povreda( imam tri operacije diskus hernie iza sebe s time da sam nakon prve uspio odigrati još godinu dana i nakon što sam obnovio povredu sam bio prisiljen prestati se baviti profesionalno a i inače sportom osim što sam još član šahovskog i pikado kluba 😁)bilo mi je potrebno dosta vremena da se koliko toliko vratim u prethodnu formu. Tako da je ovo za Davisa i LeBrona za mene potpuno razumljivo. Zaista treba vremena pa i onim najboljima. Jedan je KD koji doduše samo nakon tri utakmice pauze uđe u igru i za 28 minuta utrpa 33 poena. To je po meni iznimka u punom smislu te riječi. Stoga za nadati se je da će se oni uspjeti koliko toliko dovesti u red za PO ali ne ide to preko noći. Za mene bi bilo iskreno veliko iznenađenje da su oni odmah počeli paliti i žariti. Dugo je to odsustvo i hoćeš nećeš ono ostavi traga na tebe. Simple as that!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gaga said:

Kokiko sam razumeo I AD i Bron igraju a nisu potpuno zdravi,Bron je i sinoc to izjavio.

Ako je ovo istina onda su totalni degeni.

 

Mogli su komotno da uzmu jos 10-15 dana odmora, nije im je mesto bilo PO ugrozeno. Ovako kako su se vratili em rizkuju da obnove povrede em gube meceve koje bi kozojeebac Karuzo resavao...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...