Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, LordOfTerror said:

Mislim da su zasluzili da im nameste malo kuglice za ovo sto su preziveli sa bradatim skotom.

 

Ako nabodu sam tim pikom, Woodom i ovim povmpirenim Porterom po meni vec mogu da zavrsavaju rebuilding...

Sta su prezivjeli? Siguran ucesnik plejofa, imali jednog od najboljih igraca zadnjih 10tak godina.

Posibali se sa mozda i najjacim timom svih vremena i malo falilo da ih izbace 

Onda nesposobnost uprave da nadograde tim i slag na tortu fenomenalan trejd za bradonju, dali ga skoro pa za dz.

2 najbolja igraca u suprotnom smjeru nisu ni zavrsili kod njih

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 12Laki said:

Misli na ponasanje Hardena ove sezone.

Ma znam, jbg superstar ko superstar. Svaki ima svoje bubice ali imao bih problem da ima takvo ponasanje a da ne isporucuje na terenu a Harden je godinama isporucivao, e sad jbg sto nije to prenosio u potpunosti u plejof.

 

Sad vitam da je Bruklin ove sezone imao Big 3 samo u 7 utakmica i opet su prvi na istoku. Show koliko su jaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Sta su prezivjeli? Siguran ucesnik plejofa, imali jednog od najboljih igraca zadnjih 10tak godina.

Posibali se sa mozda i najjacim timom svih vremena i malo falilo da ih izbace 

Onda nesposobnost uprave da nadograde tim i slag na tortu fenomenalan trejd za bradonju, dali ga skoro pa za dz.

2 najbolja igraca u suprotnom smjeru nisu ni zavrsili kod njih

Imali su i titrali su mu onu odvratnu prljavu bradusinu, isporucili kamione i kamione dolara pred njega i potrosili ko zna koliko pikova da mu dovede igrace koje je trazio.

 

Pored tih dolara otvorili su mu sav prostor ovog sveta da postane super star, podredili celokupnu fransizu njegovom hedonistickom stilu igre da bi postao MVP itd,itd.

 

Kad se sve sabere i oduzme svakako su oni pruzili vise njemu nego sto je on vratio svojim igrama u PO i pri tom je zalupio vrata dupetom i stavio ih u takvu poziciju da ne mogu da izvuku skoro nista za njega.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Živo me zanima na čemu se bazira taj optimizam oko Lakersa. Ljudi izgubiše od shorthanded Kingsa koji su dve noći prije izgubili doma od Jazz-a bez startne 1.  i 2., 50 razlike. Pa ovu su trebali dobiti LAL pa da su sa trećom postavom  igrali. 

LAC su za mene bolja ekipa u ovom trenutku. Možda se i varam, ne kažem. Ali ovakvi Lakersi ovakvi kakvi jesu trenutno nisu pretnja ni Dallasu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...