Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, MrTripleDouble said:

154 datih poena Jute u utakmici bez produzetka, ovo mora da je neki rekord?

Nije, mislim da su Phoenix i Denver odigrali utakmicu sa najviše postignutih poena u regularnom dijelu 173:143

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cp3 se opet zapalio. PG13 ga je samo pratio pogledom i mahao rukicama nakon svakog njegov kosa. DA ofanzivno loš ali u 4.    dominirao na skoku. Imao je čini mi se 6 ofanzivnih. MB dobar u oba pravca i C. Payne dao tri trojke . Book losa utakmica za njegove standarde ali opet pogodio jedan težak šut preko ruke na desnom krilu kad su se opasno približili. Eto čak i prilike da zauzmemo prvo mjesto ako dobijemo sutra Đezere. Tko bi rekao da će tako nešto biti moguće prije početka sezone.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ace Rimmer said:

Ako se Denverćanima vrati Barton i Morris neće oni biti ništa slabiji nego prošle godine. Marrejeve poene će pokriti Porter i Barton, a u odbrani su tu negdje, možda i bolji.

 

Šta mislite?

Jedino ako MPJ bude u stanju da podivlja kao Marej prošle godine kad je bitno

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Ace Rimmer said:

Ako se Denverćanima vrati Barton i Morris neće oni biti ništa slabiji nego prošle godine. Marrejeve poene će pokriti Porter i Barton, a u odbrani su tu negdje, možda i bolji.

 

Šta mislite?

Videćemo, jako teško će nešto značajnije uraditi, ali opet su manje poželjan rival od svih ovih koji su iznad 5. pozicije. 

Link to comment
Share on other sites

Postoje i prednosti i mane Denvera u odnosu na prošlu godinu, osnovno što im nedostaje je Marejeva sposobnost iz prošlog PO da kreira za sebe na vrhunskom nivou.

 

Kada se spreme odbrane, neko će Porteru ući u dres. Ako i tada bude uspevao da zatrpava koš u ovom procentu i to redovno, Barton bude iole normalan i Jokić zadrži ovaj nivo moglo bi se govoriti o jačem Denveru. Mnogo je tu "ako", videćemo.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

Odlican je Anthony, ne moze da dobije ni jebeni Washington bez Kinga. Vidi se da je najbolji igrac Lakersa 😄

lik nije vise ni u top10 igraca lige.

Ni king se nije bas proslavio bez njega.Uglavnom jedan bez drugog ne moze.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, 12Laki said:

Ni king se nije bas proslavio bez njega.Uglavnom jedan bez drugog ne moze.

 

  S tim da se ipak dosta bolje snasao i ove i prosle sezone, al dobro, slazem se za najvece domete potrebni su obojica na maxu obrtaja

Sto iz ove perspektive ne deluje realno. Ako ne ostanemo #5 i budemo isli na LAC, smesi se 1R ispadanje. Mozda i oni skontaju da je bolje da se zaobidjemo do WCF pa nas puste sad na tekmi koju igramo uskoro 😄  

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Odlican je Anthony, ne moze da dobije ni jebeni Washington bez Kinga. Vidi se da je najbolji igrac Lakersa 😄

lik nije vise ni u top10 igraca lige.

 

Brate Delgi, u jednom trenutku sinoc su zajedno na parketu bili : Mali Gremlin, Kuzma, Morris i MontreZZZ +McL...  mislim da u poslednjih par sezona nisam video antipaticniju ( da ne upotrebim tezi izraz) petorku na NBA parketima :classic_biggrin:  

 

Ono sto sam u stvari zeleo da napisem... Drumm je deff odlicno otvorio utakmicu, dosta je bio pokretljiv i  nije dozvoljavao poene iz reketa... def skok se podrazumeva,   mnogo bolja opcija od mrtvog Gasola... napad ce vec mnogo bolje funkcionisati kad se vrati LBronZ.

 

I Ben je dobar potpis, neko ko konacno moze da koliko toliko pogadja spolja...

 

Poster Japanca :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ace Rimmer said:

Ako se Denverćanima vrati Barton i Morris neće oni biti ništa slabiji nego prošle godine. Marrejeve poene će pokriti Porter i Barton, a u odbrani su tu negdje, možda i bolji.

 

Šta mislite?

Ne

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Sta se desilo sa onim ispodobruca.com?

 

Udjem pre neki minut vidim istekao im domen ko zna kad? 

 

 Ugasio im LeBron sajt.

 

  Poslednje sezone onog glavnog je mrzelo da ista pise, samo je snimao mrtve podkaste... Nije vrsio ni nedeljna rangiranja, IOR igraca, sve korisno sto je radio i vadio neke statse, opisivao tekme, a podkasti ocajniji do ocajnijeg. Nekih novih likova, nema onog standardnog brata, koji je secam se, u podcastu nakon finala 2016. rekao nadam se da je ovo poslednja LeBronova titula i da se vise nikad nece desiti ovakav scenario.. Verovatno ga je '20 pokopala pa je povukla ovog glavnog da odustane jer je izgubio stalnog podcast partnera, i on se isto smorio zbog titule, slabije poceo da pise ...

  

  IO postoji od neke 2005-6 ja mislim a sad cak vise ne placaju ni odrzavanje sajta. E moj Gee (lik sa IO) i Kreho..

 

 EDIT : Realno, niko trenutno iz Denvera  (Jokic excluded ofc) ne moze da ponovi ono sto je Marej radio u proslom plejofu. Mislim, naravno, moze, ali jako tesko... 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...