Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 Gleda li se vcrs protiv Wizardsa ? Pokusacu, pa dok ne zaspim, ipak ustajem ranom zorom od pola9. Mogao je GS da nam ucini uslugu i rokne Dallas, al su ih ovi pocepali, ali SAC nam je pomogao tako da veceras mora da se iskoristi taj "brejk". Wizardsi su dobili puno tekmi u nizu, igrali sad produzetak sa Spursima, bice tu klanja i veoma zanimljivo. Najvaznije je da Sruder/Pope/Caruso/... drze kolko-tolko Vestbista i Bila pod kontrolom, pod kosem bi trebalo da ih sazvacemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Vreme je da PG konacno odigra losu tekmu protiv Sunsa

ne jinxujem ali zaista mislim da večeras dobijamo. ako fulam razapnite me 😉. sa potpunim pravom

7 hours ago, delgado said:

 

Washington vs la moze biti good one too

to sigurno. nemam niti najmanje sumnje u to. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja navijam za PHX veceras protiv LAC, sto je retkost 😛 

 

   Stvarno jako vazna tekma veceras, Dallas se zahuktao, Doncic moze sam da izdobija koliko treba da izdobija, treba zbiti redove i za pocetak dobiti ovu utakmicu. AKo Obrva bude iole kvalitetan, trebalo bi da je pobeda tu. Mora bolje da tuce bacanja, bas baguje ove sezone tu, cak i dok je bio zdrav bas je slabo sutirao penale za svoje standarde. 

 

 NY ocekujem da se vrati na pobednicki kolosek jednom rutinom protiv Kaga. Vraca se i mocni ALektrik Burks.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kosta said:
Eee a kad je Kosta pricao za Pokua, bilo je svakakvih komentara....[emoji849]
Iz aviona se vidi da mali ima high bb iq.


Znam da je 4umskim pravilnikom zabranjeno, ali moram sa vama da podelim jedno znacajno okrice... konacno znamo za Kostin RL identitet 😴000e5716b1858c28eb27c30da0cd7bde.jpg
 

btw,  Was je bas u naletu + I'm je pobeda vise nego potrebna   u borbi za PO, tesko da ce se Delgi&Miki radovati večeras 😴
 

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:


Znam da je 4umskim pravilnikom zabranjeno, ali moram sa vama da podelim jedno znacajno okrice... konacno znamo za Kostin RL identitet 😴000e5716b1858c28eb27c30da0cd7bde.jpg
 

btw,  Was je bas u naletu + I'm je pobeda vise nego potrebna   u borbi za PO, tesko da ce se Delgi&Miki radovati večeras 😴
 

I za Wash sam pricao da mogu uci u plejof, ko se sada smije? 😉

Ovaj sa fotke ne znam ko je, ali tezak neki gnar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasna tekma za sad

Dr Dre u modu, to je dobro, cak i Kuzma pravi pametne odluke na terenu + Obrva dobar

Washington je bas dobar trenutno, ovo je poslastica od tekmice

 

 edit : Posle Drea, nastavio da puni Herel, bukvalno userava roloa 5/5 ima iz igre i iznudjuje bacanja, baca ga na parket, pretrcava, zalece se u njega... ali ne mozemo da napravimo separaciju jer su Beal, Hachimura i overall ceo Washington napadacki odlicni. Izrazito kvalitetna utakmica, morace Lakersi ode bas da zarade pobedu, Wizzi igraju punim gasom. Puno ce zavisiti koliko moze Davis da isporuci 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Au cist faul Lena u napadu na Davisu svirase kao defanzivni... Neverovatno kakva greska sudija

Davis nas ozbiljno, ozbiljno zakopao. Kako je usao u igru a izasao Trezz koji je unistavao, raspasmo se skroz, ovaj Mikijev gubi lopte, promasuje, ne moze nista da odbrani i ocas posla WSH se odlepi. Mora Trezz mnogo vise da igra u drugom ako hocemo da dobijemo, sreca povadio nas je malo Kuzma sa 2 trojke i ponovo taj dugacki period napadacke suse bez FieldGoalda koji uvek usledi..

 

 Pff, nije morao ovaj midrange buzzerbeater Russa za +6 na HT, tekma je skroz reachable ako se Davis ne bude raspadao 

Treba i Davis da se instalira u ovu novu ekipu sa Drummondom posle dugog odsustva, nece biti lako poslagati kockice u hodu i preziveti, ali to je realnost'

Moramo jako u drugom. I Kieff je sad prakticno ispao iz rotacije a u odlicnoj je formi. Tek ce biti zajebano za minute kad se King vrati, ali tad je lako 😄  

Link to comment
Share on other sites

Dobar poster Hachimure. :thumbsup:  Meni su ovi Lejkersi vrlo neubjedljivi, rekao bih značajno lošiji nego lani. Uloga Drummonda u koncepciji gdje već ima dovoljno visokih je besmislena. Rondo, Green i Supermen >>> sva ovosezonska pojačanja. Takođe, Beal-ova odbrana je smijurija, :s_d: čovjek je zeznuo Hardena iz ''najboljih'' defanzivnih dana.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Au cist faul Lena u napadu na Davisu svirase kao defanzivni... Neverovatno kakva greska sudija

Davis nas ozbiljno, ozbiljno zakopao. Kako je usao u igru a izasao Trezz koji je unistavao, raspasmo se skroz, ovaj Mikijev gubi lopte, promasuje, ne moze nista da odbrani i ocas posla WSH se odlepi. Mora Trezz mnogo vise da igra u drugom ako hocemo da dobijemo, sreca povadio nas je malo Kuzma sa 2 trojke i ponovo taj dugacki period napadacke suse bez FieldGoalda koji uvek usledi..

 

 Pff, nije morao ovaj midrange buzzerbeater Russa za +6 na HT, tekma je skroz reachable ako se Davis ne bude raspadao 

Treba i Davis da se instalira u ovu novu ekipu sa Drummondom posle dugog odsustva, nece biti lako poslagati kockice u hodu i preziveti, ali to je realnost'

Moramo jako u drugom. I Kieff je sad prakticno ispao iz rotacije a u odlicnoj je formi. Tek ce biti zajebano za minute kad se King vrati, ali tad je lako 😄  

Odgledao sam zadnju četvrtinu i negdje od polovice treće. Moram priznat da dosta neuvjerljivo izgledaju Lakersi. Mislim Wizardsi su u odličnoj seriji, mislim da su imali niz od devet pobjeda prije zadnjeg poraza. Davis je izgledao potpuno smoreno. Baš mu je teško pao ovaj poraz. Ne znam zašto vam Trezz ne igra više. Kao da je pao u drugi plan već tamo nakon All-Stara i nakon što su ga provlačili po medijima u vezi potencijalnog trade-a. Čini mi se da je bio uvijek među najboljima ako čak ne i najbolji kad sam ga gledao. Mislim da vam Drummond nije ni bio potreban. Bolje da ste pojurili nekog beka šutera po meni. To vam baš fali. Ako Denver preskoči LAC što nije nemoguće eto potencijalnog gradskog derbija. Mada ima još desetak utakmica i svašta se tu još može ispodešavati. Svakako će biti jako,jako zanimljivo do kraja regularne sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...