Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

50 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Steph sinoc unistio Embiida na picku ko da je kakav krater tipa Kantera u pitanju. Mogla bi i Utahu nezgodna serija s njima biti ako ga Rudy bude branio u dropu bez agresivnih udvajanja.

Pa i jeste takav krater kad je guzonja koji se lijepi za svog igraca a ostavlja prostora koliko hoces u picku.

U plejofu ce ih to itekako kostati. Evo par primjera od sinoc

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Al ce da gori forum kad krene plejof na Zapadu, Lejkersi vs Sunsi vs Nugatlije pa kad se krene o sudjenju😁

 

Jedva cekam

Ne gledaš tekmu u Novom Mestu.nema te na live-u

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da je ref imao najbolji ugao da vidi ovo i cini mi se da je napamet dunuo. Na kraju ipak ispravna odluka. Generalno neocekivano dobro sudjenje, Ante nije dobio gotovo nijedan fantomski faul (detektovao sam tek jedan illegal elbow pred kraj na Aytonu), dobre odluke kod silaznih, faulova u kontri... 

 

Nije narocito tesko pripremiti se za Buckse, sto zbog limita njihovog superstara, sto zbog limita ovog napada koji fura Bud, no svejedno kredit za ekipu, a Pumu posebno. Fundamentalno 97/100.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Al ce da gori forum kad krene plejof na Zapadu, Lejkersi vs Sunsi vs Nugatlije pa kad se krene o sudjenju😁

 

Jedva cekam

 

Lako je navijati za Lakerse. Ali jednog dana će mo vas sve satrat u playofu.

Edited by Nugetlija
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L0shMi said:

Zamislite Stefa u Denver-u. Neće se desiti, ali kako bi to bilo milina za gledati.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

Ja sam nesto razmisljao, i vise bih voleo Kleja. Cak mislim da bi to bio najbolji fit za Denver gledajuci celu ligu. Ali ne bih se ni za Stefa bunio. 😛

Takodje mislim da sada vise treba da se okrenu potrazi za suterom. Monte i Faku su sasvim dovoljni da uz Jokica iznesu taj organizacioni deo. Ali suterski je to dosta slabo. Sve nepouzdani trojkasi oko njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Inace, moram pohvaliti partije PG13👍

moram se u potpunosti složit. gledao sam ih poprilično ove sezone. mislim da je ove sezone čak i bolji dosad od KL. a nas je samo tako torpedirao dva puta. sad vidim da su bili i jedni i drugi oslabljeni ne igranjem (po)najboljih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Šta radi Tibodo jbt 😄

 

Napadaju 4. mesto i to ozbiljno.... prva odbrana lige jbt :Hail:

2 hours ago, Miki28 said:

Inace, moram pohvaliti partije PG13👍

 

Kida PG. Ja sam ga prvi kritikovao, al baš je dobar. Još samo da zadrži makar približan nivo u PO i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nas je zaklao u obe tekme. Ukoliko je u stanju da ovaj nivo zadrzi i u PO, a Leonard bude makar decentan, bukvalno bi i sa zdravim Lakersima bio coin toss. Naravno, za mene je prakticno datost da ce Bron biti na 1001 obrtaju onda kad je najpotrebnije, dok iznad Giorgia i ostalih (minus Steph i Durant ofc) ipak stoji znak pitanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...