Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Drakaris said:

Bogdan poslednjih 10 utakmica 23 ppg, 4.6 trojki po mecu sa 52% za 3. Ja ne znam da li sam video boljeg Bogdana u karijeri. Nestvarno efikasan i neverovatnoj formi.

 

Ima ovde par momaka koji su ga opravili lepo svojim predvidjanjima. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Kosta efekat je cudo

Pogledati Bogdanov proslogodisnji ppg, pa onda ovogodisnji. A tek asistencije i stealsi...Napredovao je gotovo nevjerovatno, mislim da nikada neki NBA igrac nije toliko podigao prosjek. 'nuff said 😉

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Lu Dort je ozbiljna glava, gospodin covek.

 

 Nego Lordinho, sta bi ono, ne treba Drummond Lakersima ? 😄  

 

  CHA ubija Portland, SAC krenuo dobro protiv Dallasa, samo tako da se nastavi, treba biti 5. ili 4. na tabeli../

Link to comment
Share on other sites

Pa juce je imao vise nego solidnu partiju protiv Jute -> 27p 8sk 3ast 1blk , protiv Bruklina pretproslu tekmu 20+11 i to sve u ogranicenim minutazima ne vise od 25min

 

  Lakersi sasvim fino guraju ovaj period bez ove dvojice i pozicioniraju se na to 4-5. mesto gde nema Klipersa do finala konferencije 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kosta said:

Pogledati Bogdanov proslogodisnji ppg, pa onda ovogodisnji. A tek asistencije i stealsi...Napredovao je gotovo nevjerovatno, mislim da nikada neki NBA igrac nije toliko podigao prosjek. 'nuff said 😉

 

 

Jeste, otkrio je košarku sa 28 godina.

 

Prošle godine 3 poena po meču Sakramentu, a sad ovako kida...

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, realno *w said:

 

 

Jeste, otkrio je košarku sa 28 godina.

 

Prošle godine 3 poena po meču Sakramentu, a sad ovako kida...

 

Mislim da je Kostina poenta kako je prosle sezone imao bolju statistiku na nivou sezone nego ove

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...