Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

31 minutes ago, bodo said:

Ovo vam je zaista dobra prilika da ih dobijete i zacemntirate se na toj 5. poziciji a tkozna možda možete i do 4. A i nama malo pomognete da budemo još bliže tom prvom mjestu 🙂

Ja sam rekao da ce vam Lejkersi pomoci  da dodjete do 1 mjesta u ovom dvomecu.

 

Kuzma vs Klarkson na b92 od 22.30h

Kakva poslastica

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ja sam rekao da ce vam Lejkersi pomoci  da dodjete do 1 mjesta u ovom dvomecu.

 

Kuzma vs Klarkson na b92 od 22.30h

Kakva poslastica

Ako ništa, barem će prenositi kolumnista B92, koji zaista prati košarku, i ovo će mu biti prvi meč koji prenosi 😁

Link to comment
Share on other sites

Au koji ukenj ova trojka ONila, a sad ne mozemo da pokupimo cistu loptu s parketa i naravno primamo poene

Neverovatno kakvo srce ima ova Juta i koliko i sa B postavom nijedna prednost nije protiv njih sigurna, mnoge su polomili u 4/4

Link to comment
Share on other sites

Auu, bravo momci, veliki karakter. KCP je namestio plejof-mod, samo da ova povreda nije ozbiljnije prirode 😕 

 

 Jos jedan #exLaker, nase draft dete, JClarkson igra brutalno pored JRandlea, Ingrama, Harta, Balla.. nasi su draftkidsi biseri rasuti po celoj liZi nema sta

 

  Drummond je postao ubitacan i sa bacanja, vozi loptu, spusta, nabacio hook, nabacio skill moze se reci a jedva moze da se odvoji od zemlje 😄  

 

  Sad da vidimo sta mozemo protiv istog rivala sa Konlijem i Gobertom u postavi. Mislim da mozemo bar da zakuvamo, mesto KCP svakako ulecu Benchuga/Vesli, ginemo cele sezone, ali next man up u nadi da cemo docekati zdravi plejof. Jer brutalan potencijal imamo na obe strane za istorijski plejof...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...