Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Barkley#34 said:

Mislim da nije stvar toliko u jurenju prve pozicije na kraju koliko u pokušaju da ostane dostižna, jer će se verovatno tek u poslednjih par kola odlučivati raspored. Lakše vam je da kalkulišete ukoliko u taj period uđete sa prvog mesta.

Upravo tako je jer recimo Lejkersi sa 2 poraza od Jute padaju jos dolje i mozes ih dobiti sa 1 ili 2 mjesta kao rivala u 1 rundi.

Bas zajebana sezona za biti 1 ili 2 na tabeli.

Moze se desiti da ekipi koja bude 2 na tabeli rival u 1 rundi budu Lejkersi a onda Klipani. Bas masu kombinacija

Link to comment
Share on other sites

Ali ako hoćeš do samog kraja morat ćeš savladati sve te prepreke. Pa zvali se oni LAL ili LAC. Ili jesi ili nisi. Nema između. Nikad nisam volio kalkulaciju i dok sam i sam se bavio profi sportom u smislu da bi bilo dobro izgubiti ovde utakmicu i shodno tome ne igrati naravno pošteno na pobedu. Al to je moja glava. A šta je u drugim glavama to ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Upravo tako je jer recimo Lejkersi sa 2 poraza od Jute padaju jos dolje i mozes ih dobiti sa 1 ili 2 mjesta kao rivala u 1 rundi.

Bas zajebana sezona za biti 1 ili 2 na tabeli.

Moze se desiti da ekipi koja bude 2 na tabeli rival u 1 rundi budu Lejkersi a onda Klipani. Bas masu kombinacija

Pitanje je koliko će se uopšte moći kalkulisati. Npr. Denver u poslednjem kolu gostuje Portlandu, može se dogoditi da taj meč odredi sudbinu više timova, u kontekstu toga o čemu pišeš.

 

@bodoJasno, ali često postoji i drugi ugao gledanja, da se biraju prepreke koje ćeš prelaziti. Pa se to ponekad karmički olupa o glavu onom ko je birao a ponekad i ne. 

 

U glavi mi je i ono što je neko pomenuo ovde, da se može desiti da je bolje igrati sa LAL na startu nego u kasnijim rundama PO.

 

Uostalom, još je petnaestak utakmica do kraja, videćemo šta nas čeka. Biće uzbudljivo, svakako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bodo said:

Ali ako hoćeš do samog kraja morat ćeš savladati sve te prepreke. Pa zvali se oni LAL ili LAC. Ili jesi ili nisi. Nema između. Nikad nisam volio kalkulaciju i dok sam i sam se bavio profi sportom u smislu da bi bilo dobro izgubiti ovde utakmicu i shodno tome ne igrati naravno pošteno na pobedu. Al to je moja glava. A šta je u drugim glavama to ne znam.

Ne volim ni ja kalkulacije i smatram da se u vise situacija obiju o glavu nego sto da donesu koristi.

 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, bodo said:

Nemoj @Miki28 molim te. Bacio me Frencajz sad u dubio i dišperiu da nije dobro nikako ta pol pozicija. Da bimo mogli dobiti jačeg protivnika u prvoj rundi i onda na Brona koji bi i sa jednom nogom bio previše za nas. I to sve naravno uz uslov da prodemo tu prvu rundu. A hteo sam onako malo za zabavu napraviti prognozu za ovaj naš East Trip pa sad nisam siguran hoće li naši kakulisati 😁. Al eto ipak ću probati . Pobede kod Bucksa, Netsa i Knicksa a porazi od Celticsa i 76'. Mada nisam baš siguran za Knickse jer je b2b i sedmi dan turneje kad im je već puna kapa ( evo najsveziji primjer gde Miami gubi od očajne Minny, ali Minny i Knicksi nisu nikako za usporediti ) A i Celticsi da nisu b2b bi bili itekako pobedivi.

 

ako frencajza slusas onda je bolje i da ne igramo playoff posto sigurno gubimo 0-4 nevezano za protivnika. cuj sad mu je i james jones klovn jer smo drugi na zapadu...

 

ja ne bih kalkulisao, osim sto bih logicno odmorio paula na par utakmica pred kraj ako budemo imali fiksnu poziciju pred doigravanje.

 

inace, ekipe od 7. pozicije i nize ce morati da igraju pod punim gasom do kraja pa im onda ide play-in... tako da bi bilo dobro, po mom misljenju, da se zadrzi drugo mesto...

 

a u II rundi, lakersi ili clippersi, svejedno, sta bude, ja sam okay s tim sto mozemo da igramo egal s najboljima posle svih ovih godina.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sunset rubdown said:

 

ako frencajza slusas onda je bolje i da ne igramo playoff posto sigurno gubimo 0-4 nevezano za protivnika. cuj sad mu je i james jones klovn jer smo drugi na zapadu...

 

ja ne bih kalkulisao, osim sto bih logicno odmorio paula na par utakmica pred kraj ako budemo imali fiksnu poziciju pred doigravanje.

 

inace, ekipe od 7. pozicije i nize ce morati da igraju pod punim gasom do kraja pa im onda ide play-in... tako da bi bilo dobro, po mom misljenju, da se zadrzi drugo mesto...

 

a u II rundi, lakersi ili clippersi, svejedno, sta bude, ja sam okay s tim sto mozemo da igramo egal s najboljima posle svih ovih godina.

Za CP3 se slazem mada mu odlicno dozira minutazu nakon onog brutalnog meca sa Jutom kad je isao na 40+.

Bitno da ostanete zdravi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Za CP3 se slazem mada mu odlicno dozira minutazu nakon onog brutalnog meca sa Jutom kad je isao na 40+.

Bitno da ostanete zdravi

bogami ovo prvenstveno jer itekako može odrediti konačni ishod

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, zorex said:

Tajler Hiro je bio kamen spoticanja za trejd Hardena. :64:

Koji za..b. neopisiva glupost.s tim tradom bi definitivno bili prvi favorit na istoku ali uzalud kad imaš usijane glave.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bodo said:

Nemoj @Miki28 molim te. Bacio me Frencajz sad u dubio i dišperiu da nije dobro nikako ta pol pozicija. Da bimo mogli dobiti jačeg protivnika u prvoj rundi i onda na Brona koji bi i sa jednom nogom bio previše za nas. I to sve naravno uz uslov da prodemo tu prvu rundu. A hteo sam onako malo za zabavu napraviti prognozu za ovaj naš East Trip pa sad nisam siguran hoće li naši kakulisati 😁. Al eto ipak ću probati . Pobede kod Bucksa, Netsa i Knicksa a porazi od Celticsa i 76'. Mada nisam baš siguran za Knickse jer je b2b i sedmi dan turneje kad im je već puna kapa ( evo najsveziji primjer gde Miami gubi od očajne Minny, ali Minny i Knicksi nisu nikako za usporediti ) A i Celticsi da nisu b2b bi bili itekako pobedivi.

 

4 hours ago, sunset rubdown said:

 

ako frencajza slusas onda je bolje i da ne igramo playoff posto sigurno gubimo 0-4 nevezano za protivnika. cuj sad mu je i james jones klovn jer smo drugi na zapadu...

 

ja ne bih kalkulisao, osim sto bih logicno odmorio paula na par utakmica pred kraj ako budemo imali fiksnu poziciju pred doigravanje.

 

inace, ekipe od 7. pozicije i nize ce morati da igraju pod punim gasom do kraja pa im onda ide play-in... tako da bi bilo dobro, po mom misljenju, da se zadrzi drugo mesto...

 

a u II rundi, lakersi ili clippersi, svejedno, sta bude, ja sam okay s tim sto mozemo da igramo egal s najboljima posle svih ovih godina.

 

Dosta mi je, necu ovo vise da trpim

tenor.gif?itemid=17042452

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa kada ce ako ne sad da se celici. Bron sa 34 godine nije izlazio iz igre.

 

Ono sto je dobro da su pobedili Dalas koji su ispod Lejkersa i Portlanda. Ne sme LAL da ide u plej in nikako. A bilo bi dobro da ne skliznu i na 6 mesto, jer se sa tog mesta ide odmah na Kliperse, s obzirom da su Juta i Finiks prva dva mesta zabetonirali.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

 

Dosta mi je, necu ovo vise da trpim

tenor.gif?itemid=17042452

E baš sam se zabrinuo. Ali olabavi malo sa svojom ironijom i piljenjem naopako pa možemo u svako doba civilizirano diskutirati. A ako ne evo postoji IL pa me slobodno dodaj tamo.

Link to comment
Share on other sites

Mucki udarate dok je Kosta bez interneta 😆

I dalje stojim kod tvrdnje da je Bougi vise-manje zavrsio sa nekim ozbiljnijim napretkom u NBA.

Da je otisao u Milvoki ili Lejkerse, pricala bi se druga prica.

A ovako...solidan u Sactownu, solidan u malo boljoj Atlanti...ne znam, Kosta not impressed. Rekoh,ako digne prosjek koseva za 5, onda je to druga prica...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...