Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Fools gold je taj #1 seed. Treba gledati da se nosioci malo odmore i paziti na mecap u prvoj rundi. Jurenje najboljeg skora moze biti samoubistvo u najavi pri ovim uslovima. Dzabe sve ako se igraci skrse do PO. Treba li da podsecam da klaun Jones nije uradio NISTA na temu bekap petice i da u slucaju Aytonovih problema sa faulovima ili nedajboze neke povrede The Tank ostaje nasa najozbiljnija opcija. Nuff said.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Fools gold je taj #1 seed. Treba gledati da se nosioci malo odmore i paziti na mecap u prvoj rundi. Jurenje najboljeg skora moze biti samoubistvo u najavi pri ovim uslovima. Dzabe sve ako se igraci skrse do PO. Treba li da podsecam da klaun Jones nije uradio NISTA na temu bekap petice i da u slucaju Aytonovih problema sa faulovima ili nedajboze neke povrede The Tank ostaje nasa najozbiljnija opcija. Nuff said.

Ja bih svakako pojurio to prvo mjesto. Pa vjerojatno dobio lakšeg protivnika u prvoj rundi i u eventualnom slučaju prolaza radije išo na LAL ili Denver nego LAC. No to je samo moje mišljenje. Klipani nam nikako ne leze

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Problem je upravo u tome sto uopste ne znaci da bismo dobili lakseg protivnika u prvoj rundi, niti cemo to uopste i znati do play-ina. Bukvalno 4-5 ekipa dolazi u obzir. 

 

Licno se ne plasim Clippersa uopste i 10 od 10 puta bih radije protiv njih nego Bronove ekipe, makar igrao sa jednom nogom. Ako ce Giorgio nastaviti sa goat partijama kakve je ove sezone isporucio protiv nas, ok, to su vec neke vise sile i u tom slucaju nismo samo mi u problemu, vec i cela liga. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo cesto odmaranje igraca mi smanjuje volju za gledanjem NBA. Umesto da gledamo kvalitetnu tekmu glavnih contendora u 1 izmedju File i Klipana cemo biti uskraceni za najveci moguci kvalitet jer Leonard odmara, a mozda i jos neko od superstarova.

 

Razumem da ima osnovan razlog za odmaranje igraca, ali meni gledaocu je na prvom mestu dobra zabava.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Ovo cesto odmaranje igraca mi smanjuje volju za gledanjem NBA. Umesto da gledamo kvalitetnu tekmu glavnih contendora u 1 izmedju File i Klipana cemo biti uskraceni za najveci moguci kvalitet jer Leonard odmara, a mozda i jos neko od superstarova.

 

Razumem da ima osnovan razlog za odmaranje igraca, ali meni gledaocu je na prvom mestu dobra zabava.


Smanjiti broj utakmica, posledicno povecati vaznost svake utakmice, samim tim bi utakmice bile i kvalitetnije, i profit veci u dugom roku. ali jbg, koga briga za dugi rok..

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Magia said:


Smanjiti broj utakmica, posledicno povecati vaznost svake utakmice, samim tim bi utakmice bile i kvalitetnije, i profit veci u dugom roku. ali jbg, koga briga za dugi rok..

I ja sam za to da se smanji broj utakmica na 58. Da svak sa svakim igra dve tekme, jednu kao gost, a drugu kao domacin. Takodje da se ukinu koferencije, i da top16 idu u PO. 

 

Ali tv prava igraju kljucnu ulogu u nesmanjivanju broja utakmica i to se vrv nikada nece desiti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posle ove povrede Micele, Lejkersi bi definitivno mogli da otkinu jednu pobedu u tom dvomecu

Dobiti ovaj in-form Boston sa eksplozijama Browna nije lako ni kad je ekipa kompletna, a kamoli na ovu dvojicu joss Kiffacha i Dre. 

 

  Lepo je sto Bencuga pusta rucicu, ekipa se borila, dobija koga moze, momci se trude, ja zadovoljan. Obrva kad se vrati vec ce biti lakse.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Magia said:


Smanjiti broj utakmica, posledicno povecati vaznost svake utakmice, samim tim bi utakmice bile i kvalitetnije, i profit veci u dugom roku. ali jbg, koga briga za dugi rok..

Mada dovoljno bi bilo samo dati više odmora timovima između pojedinih mečeva. Ja bih osobno zabranio b2b. Pa neka se i liga produži za tih nekih mesec,. mesec i po dana. Jer realno igrati 5 utakmica u 7 dana je brutalno. I to je jedan od razloga uz po meni generalno loše organizirano pripremno razdoblje, koje bi trebalo trajati minimum 1,5 do 2 meseca(samo bazične pripreme minimum 2 sedmice) sve učestalijih povreda. A ne kao kod njih mesec dana kampa od kojih zadnje dve sedmice igraju predsezonske. Iskreno prekratko vreme da se timovi fizički dobro spreme. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Miki28 said:

@bodo Pojurite vcrs prvo mjesto, pomocice vam Lejkersi u ovom dvomecu sa Jutom😁

Nemoj @Miki28 molim te. Bacio me Frencajz sad u dubio i dišperiu da nije dobro nikako ta pol pozicija. Da bimo mogli dobiti jačeg protivnika u prvoj rundi i onda na Brona koji bi i sa jednom nogom bio previše za nas. I to sve naravno uz uslov da prodemo tu prvu rundu. A hteo sam onako malo za zabavu napraviti prognozu za ovaj naš East Trip pa sad nisam siguran hoće li naši kakulisati 😁. Al eto ipak ću probati . Pobede kod Bucksa, Netsa i Knicksa a porazi od Celticsa i 76'. Mada nisam baš siguran za Knickse jer je b2b i sedmi dan turneje kad im je već puna kapa ( evo najsveziji primjer gde Miami gubi od očajne Minny, ali Minny i Knicksi nisu nikako za usporediti ) A i Celticsi da nisu b2b bi bili itekako pobedivi.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...