Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sad citam za Lavina, u Februaru 2017. je pokidao ACL, u Januaru 2018. se vratio na teren, dakle oko 11 meseci

(doduse ta sezona nakon izlaska iz povrede mu je bila krs)

 

 

edit. Al Jeferson se vratio nakon manje od 10 meseci

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

Ma koliko surovo i mozda bedno zvucalo mislim da Jokic treba da da sve od sebe da uzme MVP po cenu da u PO udje premoren.

 

Ko zna kada ce i da li ce mu se ikad vise ukazati za MVP titulu, realno oni sada i svezi imaju samo teoriju iza sebe da izadju sa Zapada...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Ma koliko surovo i mozda bedno zvucalo mislim da Jokic treba da da sve od sebe da uzme MVP po cenu da u PO udje premoren.

 

Ko zna kada ce i da li ce mu se ikad vise ukazati za MVP titulu, realno oni sada i svezi imaju samo teoriju iza sebe da izadju sa Zapada...

Slazem se, pun gas za MVP

Link to comment
Share on other sites

Ova sezona i sledeca su za Dzamala gotove. Ne zaboravite da je danas 13. april. Sledece godine ce se u ovo vreme najverovatnije zavrsavati regularna sezona. On da se vraca nakon takve teske povrede u plej of, sanse nema. Nece se gledati Dzamal do sezone 2022/23.

 

Sada Jokic mora da uzme MVP, druge mu nema. A taman i da vidimo MPJ-a na velikom broju suteva. Njega je potrebno posebno isforsirati, dijamant se mora brusiti.

Link to comment
Share on other sites

Dzamal ima svoj PO mod ali ga ima i Jokic, mislim da ako Denver u prvom kolu preskoci Lejkerse i Kliperse imaju sanse da prodju prvo kolo samo zbog njega, imace Jokic po 20,30 suteva po mecu a znamo kako to izgleda kad Jokic ubaci u brzinu vise.

 

Sa druge strane sansa za nesto vise je izgubljena, dosta ima da zavisi od MPJ-a ali ja mu iskreno ne verujem, Barton ce da pokida svima zivce to je sigurno.

 

Sve se svodi na to koliko Jokic ima snage i koliko moze da ih vuce...videcemo koliko ce to da bude dovoljno na kraju.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ali im zato 8. pozicija bezi citave 2 pobede...

 

Treba mu neko cudo ali opet ako april zavrsi preko 40 ppg nije da nema slucaj, pogotovu sto je osim Jokica konkurencija srednje zalosna...

Opet nece praviti razliku i da budu osmi i da ima 40ppg. Westbrook je imao anomaliju od sezone kad je uzeo pa je i dalje kontroverzno jer su bili sesti na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radalek said:

Opet nece praviti razliku i da budu osmi i da ima 40ppg. Westbrook je imao anomaliju od sezone kad je uzeo pa je i dalje kontroverzno jer su bili sesti na zapadu.

 

Nista onda ce morati Conleyu da je daju...

 

Naravno da je bila kontraverzna kad je imao nasuport sebe coveka sa slicnim brojaka i 10 pobeda vise u regularnoj sezoni.

 

Ove sezone osim Jokica maltene da nemas igraca koji pretenduje na MVP titulu s obzirom da su Janis, Embid,Lebron.Harden propustili toliko meceva...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, gggggggg said:

 

lavine igra najbolju sezonu karijere godinama nakon kidanja acla. nije to vise toliko strasna povreda kao ranije. samo puno vremena treba da se zaleci.

 

Znam.

 

Sportska medicina je napredovala, pa tako i lecenje od najtezih povreda, acl i ahil. Ipak i dalje sam pesimista jer je mnogo vise sportista koji nisu uspeli da se vrate na predjasnji nivo ili postanu injury prone. Naravno da mu drzim palceve da uspe. Mozda je jos bolji primer Zlatan Ibrahimovic koji je sa 35/36 pokidao ligamente, a sada u 40 dina dozivljava fudbalsku renesansu. Imamo slucaj i Duranta sa jednom zajebanom povredom koji je ono sto je odigrao ove sezone izgledao stari KD.

Link to comment
Share on other sites

sunsi i jazz su jedini od ovih najboljih ekipa skoro bez povreda cele sezone. conley tu i tamo propustio nekoliko utakmica i to je to.

 

bucksi - antetokounmpo povrede, holiday virus

sixers - embiid povreda

clippers - leonard, george, ibaka, beverley povrede

miami - butler virus i povreda, adebayo povreda, dragic povrede

lakers - davis povreda, james povreda, gasol povrede

denver - porter virus, murray povrede, morris povreda

brooklyn - durant povrede, harden povreda, irving bol u preponama

portland - cj povreda, nurkic povrede, kanter povreda

dallas - porzingis povrede, kleber povreda

atlanta - gotovo svi bili povredjeni u jednom trenutku

boston - tatum virus, brown povreda, walker povreda

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nije bas bez povreda bio PHX. Saric je propustio 18 tekmi do sad, Payne 11, Johnson je zbog kovida propustio vezano 6,7 tekmi. Starteri jesu propustili minimalan broj utakmica, to stoji, narocito fascinira da je djed Paul preskocio samo jedan mec do sad.

 

Paul se cuva za prvu rundu PO, po mogucstvu trenutak  kad proda utakmicu i onda mu izleti hamstring dok trci ka sudiji da se zali.

Edited by LordOfTerror
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

lorde, koga vise 'volis' - mr hankeya ili cp3 ? 😄 

 

  @Miki28 Prvo liga sampiona da se malo zagrejemo, a onda samo jako protiv Sharlota da se zaokruzi solidan east-coast trip. Najbitnije je da sada mozemo u top4, a odgovara nam da idemo na Jutu u 2R, bukvalno smo im mechap from hell. Nije opasan ni Finix, al nek se Klipersi kolju sa njima... 

Edited by delgado
22
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

lorde, koga vise 'volis' - mr hankeya ili cp3 ? 😄 

 

  @Miki28 Prvo liga sampiona da se malo zagrejemo, a onda samo jako protiv Sharlota da se zaokruzi solidan east-coast trip. Najbitnije je da sada mozemo u top4, a odgovara nam da idemo na Jutu u 1R, bukvalno smo im mechap from hell. Nije opasan ni Finix, al nek se Klipersi kolju sa njima... 

Ma mi objasniš kako mogu LAL igrati prvi krug sa Utahom ako oni zadrže što najvjerojatnije i hoće pol poziciju. A vi ne možete ili vrlo teško ćete pasti ispod 6. mjesta. Koju matematiku si koristio. Ajde sto podcenjujes svaku ekipu na zapadu koja nije LAL.ali to je već drugi par postoli. 

Link to comment
Share on other sites

Ej, editovao sam, hteo sam da napisem u 2R. Vise bih voleo Jutu u 2R nego vas, odgovara mi LAC-PHX mecap i klanje, tako da je 4. pozicija odlicna. Za prvu rundu ko god dodje ne verujem da ce biti problema -> Portland, Dallas, Denver, sve solidne 1st round exit plejof ekipice na zapadu (sada sa povredom Mareja)

 

   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...