Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Samo mi nije jasno u cemu je to Meloun zasrao?

 

Covek je furao standardnu rotaciju (koja je ionako dodatno skracena izostankom Murraya) u obicnoj prvesntvenoj utakmici?

 

Rezervisti odigrali ocajno, jbg nije ni prvi ni poslednji put...

Edited by LordOfTerror
slovo
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, LordOfTerror said:

Samo mi nije jasno u cemu je to Meloun zasrao?

 

Covek je furao standardnu rotaciju (koja je ionako dodatno skracena izostankom Murraya) u obicnoj prvesntvenoj utakmici?

 

Rezervisti odigrali ocajno, jbg nije ni prvi ni poslednji put...

Petorka koja je u prvom poluvremenu izgubila dvocifrenu prednost je isto uradila na kraju trece i on je bez promene ostavio istu petorku da zapocne cetvrtu. Pri tome ne zna se ko je od dvojca Milsap Green bio losiji, ali njemu nije palo na pamet da koristi McGee-ja, iako je bilo ocigledno da od ove dvojice nema nista. Zacrtao rotaciju i ne menja je po svaku cenu

 

Jel jos nekome izgledalo da je MPJ povredio ruku pri onom zakucavanju u prvoj cetvrtini, posle toga bazen nije mogao da pogodi? Decko je sutirao skoro 56% za 3 poslednjih 20 utakmica, ovo danas je bilo bas lose izdanje.

 

Edited by Wesley Sneijder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Wesley Snejider 

 

Pa Mekgi ocigledno nije bio dostupan, verovatno iz zdravstvenih razloga.

 

Nije kao da imaju opcije na klupi, to im je sto im je, do je PO utakica pa i da razumem ali ovde se radi o obcnoj utakmici regularne sezone gde niko normalan ne bi ubacio lupam Bol Bola i Cancara zato sto su Green i Milsap odigrali ocajno prvo poluvreme...

 

Mislim da previse licno to dozivljavate jer jer termin nedelja od 21h ali ajde...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je dostupan, nego pre 2 utakmice je odmarao Milsap, proslu Green a ovu McGee. Mislim, ima logike da se proba koji je par najbolji pred PO, ali danas je bilo bas ocigledno da nisu na utakmici. Uz to Moris i Barton su bili losi i ta petorka nije imala nikakvog smisla na pocetku 4. cetvrtine. Mogao je da proba Gordona u tom periodu sa klupom, ionako je u gresnom Orlandu cesto igrao point forward-a. 

 

Sa druge strane, mozda i nije lose sto su ovako pukli, imaju jos 20ak utakmica da podese rotaciju.

 

Edit: meni termin nije bitan, ja ionako svaku gledam 😁

Edited by Wesley Sneijder
Link to comment
Share on other sites

Meni jedna stvar nikako ne ulazi u glavu, kako je moguce da Zion sa monsturoznim odrazom, duplim brzim skokovima nakon promasaja, svom slobodom i minutazom svaki drugi mec ima 3,4,5 skokova. 

 

To je ispodrosecan pace za bekove.

 

Naravno onda mu dodje partija gde nakupi lupam 20 pa malo povadi prosek ali ovo je bas sramotno. 

 

Sto je rekao Barkli umeo sam da odigram ocajno, ne mogu da pogodim nista ali uvek sam gledao da uhvatim barem 10 skokova...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zorex said:

Denver je inače prva ekipa koja je odigrala raspad poluvreme ove sezone, tako da sigurno možemo brdo zaključaka izvesti ovde. 

 

Nije problem raspad poluvreme, problem je što Meloun 2 godine ne zna da smisli kako da preživi 5 minuta kada Jokić ode na klupu krajem treće, i prvih par minuta četvrte četvrtine.

Pri tome, niko ne očekuje da ta petorka napravi nešto posebno, ne daj bobe neki plus da naprave. Pa čak ni egal da budu, samo da ne napravi protivnik baš ozbiljnu razliku u tom periodu, kao što je juče Boston napravio 20-1.

 

Jasno da je nedostajao Marej, koji često povuče i tom periodu, ali svejedno ne možeš da gledaš kako ekipa pravi 20-0 i da ne pokušaš ništa. Uveo je tu nesretnu postavu na +14, prva sledeće izmena je bila na +2 za Boston.

 

Tako smo i došli do fantastičnih -/+ brojki: Grin -23, Milsap -23, Moris -23, te apsolutni pobednik Dozijer sa -30.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt, nisam ni video za Doziera. Meni je bio hit Milsap sa -23 za manje od 12 minuta.

 

Drugo, Jokić jeste bezveze ušao u nervozu i kontraritam, ali se stiče utisak da su sudije u fazonu da baš i ne moraju svaki faul da sviraju na njemu. Otprilike dobio si sedam bacanja, dosta ti je. Nasuprot njemu, neki igrači provedu pola utakmice na liniji za penale.

7 hours ago, LordOfTerror said:

Sto je rekao Barkli umeo sam da odigram ocajno, ne mogu da pogodim nista ali uvek sam gledao da uhvatim barem 10 skokova...

Potpuno drugačiji stav imaju. Barkli je pričao često kako mu je fokus na meču, još od srednje škole bio skok i samo skok, jer je bio hendikepiran visinom i težinom za neku elegantnu igru. Do ludila je doveo tu želju pa se posle smirivao kroz karijeru. Zion bi morao da bude mnogo veći ratnik ako hoće da iskoristi prednost koju ima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...