Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Kako je moguće da Kawhievo posterizovanje Aytona nije završilo na top 10, pa možda i na samom vrhu liste? 

 

Vidiš, biće da ne znam 😄 Moraš to njih da pitaš. Ali nisu baš kooperativni po tom pitanju. Oni kao da unapred smisle po nekom ključu kako će Top10 izgledati. Otprilike, rekao bih da su u pravu za 80% lista, da im je za jedno 10% upitan redosled, a da u onih drugih 10% ne znaju šta rade, brzanjem sastavljanja i davanjem prioriteta nekim potezima, odnosno igračima, on a given night. 

Link to comment
Share on other sites

Kako lepo igra Denver u napadu i to bez Murraya. nek nastave da napreduju i mogu biti zajeban protivnik svima u plejofu, imaju dugu klupu, dovoljno snage/visine/poena da pariraju vecini ekipa. Kljuc je naravno odbrana MPJa (u koju i dalje ne verujem) i zdravlje Murraya, ako uzmemo da ce Jokara podici nivo igre u plejofu kao sto je i prosle godine uradio.

Sa druge strane ne bi me iznenadilo ni da ispadnu u prvoj rundi ako bi naisli na Portland ili LAL. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Luchifer89 said:

Već sam rekao, a sada zvanično čekam da vidim kako će orobiti mrtvog belca

 

 

Nadam se da grijesis i da ce Jokic uzeti nagradu jer je apsolutno zasluzuje. Bice itekako pljuvanja preko bare sa pricama kako su ostali konkurenti bili povrijedjeni, kako ne bi uzeo da su bili zdravi itd itd a to je apsolutna glupost. Oduvijek je zavisilo od Jokica i skora ekipe.

Jedino sto je ta nacija opterecena sa statsima pa se nece pricati koliko je puta mogao do TD ali nije forsirao, nije igrao taj jedan dodatni minut da uzme skok ili da asistenciju. 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

 

Jedino sto je ta nacija opterecena sa statsima pa se nece pricati koliko je puta mogao do TD ali nije forsirao, nije igrao taj jedan dodatni minut da uzme skok ili da asistenciju. 

 

Ma skuplja on to dobro. Da svake sezone ima 10-15 TD, imaće 200, kakav stil igre ima može igrati do 40-te godine.

Link to comment
Share on other sites

Sa velikim nestrpljenjem iscekujem BKN-LAL nocas. Moci cu da gledam konacno uzivo nasu tekmu od pocetka do kraja, bez cimanja kad cu se sutra buditi ili spavanje pre tekme / gledanja delova. Igraju Irving & Durant , Aldrigde, Griffin i kompanija, ali to nije ista ekipa bez Hardena da poveze redove. Drummond je konacno spreman, stigao je Ben, THT je valjda suspendovan ali ocekujem da se posibamo sa svima sa ovim squadom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Sa velikim nestrpljenjem iscekujem BKN-LAL nocas. Moci cu da gledam konacno uzivo nasu tekmu od pocetka do kraja, bez cimanja kad cu se sutra buditi ili spavanje pre tekme / gledanja delova. Igraju Irving & Durant , Aldrigde, Griffin i kompanija, ali to nije ista ekipa bez Hardena da poveze redove. Drummond je konacno spreman, stigao je Ben, THT je valjda suspendovan ali ocekujem da se posibamo sa svima sa ovim squadom. 

Igrace THT, odradio je suspenziju. Vidjecemo Kuzma da li ce igrati.

 

Sta mislis kad se vracaju ova dvojica? Ja sam ubijedjen da ce Lebron se vratiti na mecu sa Bostonom 16tog a AD oko 20tog

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...