Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, Miki28 said:

@delgado sta kazes za ovo? Ima li posla od njega?

 

 

Ima itekako, on poslednje dve sezone sutira 40% za 3, prethodnu je bas sabio, jer je imao 2.5 trojki po utakmici... Ove sezone je nesto losiji, ali ne sumnjam da ce se popraviti u nastavku. 

 

Mislim da bi veceras moglo da se otme pobeda Torontu, jer su i oni dosta oslabljeni neigranjem  FVV-a i Laurija, a i kada su kompletni ne igraju tako dobar basket.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne kazem ja, Sreder jeste provokator, ali ovde on apsolutno nista lose nije uradio da bi izazvao takvu reakciju debilcine. Sprecio ga je da da kos, napravio faul, slicno je situaciji kao sto je sinoc Embid zaustavio Taunsa i to je mnogo gore izgledalo i Tauns je iskulirao. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, realno *w said:

 

 

KAT smiren maksimalno.

 

 

Nadam se da će uskoro igrati u nekoj konkurentnijoj ekipi. 

Priželjkujem ga u Bostonu, mada kakav je tamo GM ponudiće Semi Odželeja i pika druge runde.

Link to comment
Share on other sites

Uveren sam da ne postoji igrač kojeg više boli tuki za statistiku, od Jokića.

 

2 skoka od TDa, samo 26 minuta na terenu i opet bez trunke želje da juri to. Nadam se da će mu se to vratiti kroz dugo trajanje.

 

***********

 

Bogi nastavlja da kida. Zadnjih 10 tekmi 17ppg i 48% za tri.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

----

 

Oko priče za Jokića i suđenje. Ok, postajem teoretičar zavere definitvno

 

 

 

Trebalo bi da se pusti na 3:58, "Dirkolika" trojka Jokića na kraju prvog poluvremena. Kontakt ruke Plamlija sa Jokićem, koji iz ugla takvih faulova, traje baš dugo, a sudija 2 metra pored i ima idealan ugao. 

Ili odmaj sledeći deo klipa, sa niskim postom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

Uveren sam da ne postoji igrač kojeg više boli tuki za statistiku, od Jokića.

 

2 skoka od TDa, samo 26 minuta na terenu i opet bez trunke želje da juri to. Nadam se da će mu se to vratiti kroz dugo trajanje.

 

***********

 

Bogi nastavlja da kida. Zadnjih 10 tekmi 17ppg i 48% za tri.

Bogdan je imao koronu prije nego što je došao u Atlantu, baš sam juče naletio na neki intervju. Kaže da se nije mogao nikako sastaviti, previše je bio iscrpljen poslije svakog treninga i utakmice. Ova povreda mu je dobro došla da povrati snagu i stvarno kida otkako se vratio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...