Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ja mislim da odigraju još 10 mečeva u ovim sastavima, Juta bi dobila svih 10, sinoć su opasno isciglarili svi redom osim Conleya, a Mavsi su ubacili 23 trojke, pored Luke zapalili su se i Brunson i THJ i naročito Finney Smith, a i Richardson. Nema šanse da to može da bude redovna pojava. Naravno, falili su Mavsima neki bitni igrači. 

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno je naprosto koliko malo respekta dobija ekipa Utaha. A ljudi imaju svega brojkom i slovima 12 poraza. Ali zato na sam spomen razno raznih Drummonda ili još eklatantniji primjer svaki drugi potez Denvera ovdje na forumu zavlada kolektivna ekstaza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Nevjerojatno je naprosto koliko malo respekta dobija ekipa Utaha. A ljudi imaju svega brojkom i slovima 12 poraza. Ali zato na sam spomen razno raznih Drummonda ili još eklatantniji primjer svaki drugi potez Denvera ovdje na forumu zavlada kolektivna ekstaza. 

Zato što prošle godine nisu dogurali daleko u PO. Denver je igrao sa Lejkersima finale Zapada i sad se više obraća pažnja na njih nego na Kliperse, Jutu i Finiks a prošle godine ih niko nije gledao. Tako je uvek bilo

Link to comment
Share on other sites

Isti pristup na svakoj tekmi protiv slabijih ekipa. Neozbiljno, neodgovorno, seljacki. Ne mogu da shvatim jbt, 3/4 ovog tim u zivotu nije odigralo minut PO kosarke, a sad im kao ispod casti da se iscimaju protiv timova iz podruma. Bas je jadnicki od fransize koja od '10 nije prismrdela doigravanju i koja je citavu deceniju bila predmet podsmeha.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Isti pristup na svakoj tekmi protiv slabijih ekipa. Neozbiljno, neodgovorno, seljacki. Ne mogu da shvatim jbt, 3/4 ovog tim u zivotu nije odigralo minut PO kosarke, a sad im kao ispod casti da se iscimaju protiv timova iz podruma. Bas je jadnicki od fransize koja od '10 nije prismrdela doigravanju i koja je citavu deceniju bila predmet podsmeha.

Ne bih rekao da su ih podcijenili. Houston je odigrao odličnu utakmicu ofenzivno. Defanzivno kao i Phoenix nisu mogli skoro  ništa obraniti. U konkretno ovoj utakmici zakazao je second unit. Pogledaš li rubriku +/- vidjet ćeš da su svi starteri u debelom plusu (najmanje CP3 +3)  a druga postava u minusu ( najviše Craig -13). A opet a win is a win. nije izgledalo najljepše ali who cares. A sad slijedi ono pravo. Sad nema više isprika . Neka sad pokažu od čega su satkani.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, The Seventh Seal said:

 

 

Istripovao sam da je sumarum samo asistencija za Gordona. Oozbiljno pojacanje. 

 

14 minutes ago, L0shMi said:

Espn otpustio Paul Pierce-a u najluđem sknadalu do sada. Bio live na Instagram-u stondiran s nekim striptizetama.

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

 

I to samo za 315 gledalaca. 😄 Ozbiljan party bio, oci kao da je 3 sata seckao lukac. 😄 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manu said:

 

Prekrstise ljudi DoDoa u THJr-a bez blama na #9 mestu. Hardaway bi iz ove finte spustio jedan dribling i popravio poziciju za sut kao pravi gospodin.

 

A jbg, video sam. Moraš je razumeti, ipak ovaj nosi 10-ku a ovaj 11-ku 😃 Kad ne daju goatmentatoru da radi poso. Ok, ne može on svaki dan, ali bi morao biti No1. Hierarchy bi trebao da bude ovim redom: Goatmentator, pa onda ovih par chillmentatora, zatim cringementator, pa tek onda ovih par riba. Zaista se nadam da ova glupsonka neće ponoviti ništa slično... 

 

Setilo me na bezbroj memea na temu: You had one job, one job

 

Spoiler

spacer.png

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Bogdanović je osjetno bolji igrač od Huertera. Dobar potez je napravio coach Nate sa stavljanjem Bogdana u prvu petorku. Oživio je nakon jednog lošijeg perioda igre.

Bolje ga i koristi Nejt nego Lojd. Daje mu i da kreira napad kao sekundarni kreator.

 

Baš lep basket cepa Nejtova Atlanta. Dosta dobar ball movement. 

Inače Royce O'Neil ubedljivo najgori starter među zdravim top timovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

Ne bih rekao da su ih podcijenili. Houston je odigrao odličnu utakmicu ofenzivno. Defanzivno kao i Phoenix nisu mogli skoro  ništa obraniti. U konkretno ovoj utakmici zakazao je second unit. Pogledaš li rubriku +/- vidjet ćeš da su svi starteri u debelom plusu (najmanje CP3 +3)  a druga postava u minusu ( najviše Craig -13). A opet a win is a win. nije izgledalo najljepše ali who cares. A sad slijedi ono pravo. Sad nema više isprika . Neka sad pokažu od čega su satkani.

 

Ne moze ovo nicim da se objasni nego pristupom

Screenshot_20210406-174104_Brave.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ne moze ovo nicim da se objasni nego pristupom

Screenshot_20210406-174104_Brave.jpg

ne kažem za dobar dio ovih mečeva. naročito OKC i Detroit. Minny. A bilo je i tu mečeva sa Clippersima di smo se vratili iz minusa od 30 koševa. Zatim poraz od Brooklyna gdje smo imali +24 a onda oni počeli gasiti svijetla Ali jučer su ovi ispogađali sve i svašta na naših 15 razlike na pet minuta prije kraja treće i zatim na 9 minuta prije kraja meča kod našeg vodstva od 12. Ulazilo im je sve dali su 17 trojki. Veči problem je bio a pogledao sam još i snimku još jednom učinak klupe. tu su nas nadigrali bilo je u jednom trenutku +20 za rezerve Houstona. moram priznat da nisam vidio nezainteresiranost naših da ne dobiju ovo a moguće je i da su unaprijed u glavama upisali pobjedu. Bilo kako bilo pobjeda je upisana i sad slijedi trenutak istine šta mi realno možemo očekivat od ove ekipe come Play-offs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...