Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Zaspao sam na poluvremenu, je li Denver otaljavao posao, ili je Fila igrala bolje?

 

U prvom poluvremenu je bio utisak da ih ovi ne mogu dobiti, pa da se igra 3 dana.

 

________

 

 

Baš dobra partija Bogija, dobar šut, nekoliko sjajnih asistencija. 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

Zaspao sam na poluvremenu, je li Denver otaljavao posao, ili je Fila igrala bolje?

 

U prvom poluvremenu je bio utisak da ih ovi ne mogu dobiti, pa da se igra 3 dana.

 

________

 

 

Baš dobra partija Bogija, dobar šut, nekoliko sjajnih asistencija. 

Forsirao je Malone kombinacije sa klupe da vidi ko moze sta opet, malo preterao pa su ovi prisli. Gordon nije igrao poslednju cetvrtinu, Malone ga cuvao za Simmonsa a Simmons ostao na klupi isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Dobro pitanje. Mislim da je to zato što se ne vjeruje Franku i rookie-u Smithu na back-up 5. A i generalno manjak je te jedne rezervne petice pa ju krpe sa Saricem. Nisam gledao meč osim same završnice ali vidim da je Šarić napokon statistički odigrao dobru utakmicu nakon krize koja traje zadnjih 5,6 mečeva.

 

ovo. plus je delovao prilicno lose startujuci na cetvorci prosle sezone, prosto nema fizikalije i prespor je za gomilu brzih i laksih cetvorki.

 

ono sto ima u izobilju, a to su skills, igra na postu i osecaj za ovaj sport maksimalno moze da koristi protiv backup visokih, sto se pokazalo u bubbleu gde je igrao sjajno kao backup centar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sunset rubdown said:

 

ovo. plus je delovao prilicno lose startujuci na cetvorci prosle sezone, prosto nema fizikalije i prespor je za gomilu brzih i laksih cetvorki.

 

ono sto ima u izobilju, a to su skills, igra na postu i osecaj za ovaj sport maksimalno moze da koristi protiv backup visokih, sto se pokazalo u bubbleu gde je igrao sjajno kao backup centar. 

Kako ti deluje Ejton ove sezone?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

Kako ti deluje Ejton ove sezone?

 

vrlo dobro do odlicno. rim protector koji moze da switchuje na bekove u odbrani, pokretljiv i dobar defanzivac, odlican skakac... sto se napada tice ne koriste ga dovoljno, a igra vrlo racionalno, bez silovanja lopte, efficiently... kad bi uzimao 5 suteva vise po tekmi bio bi na 20-12 bez problema...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

@sunset rubdown nikako da te pitam. Kako ti se dopada naša najnovija akvizicija Torrey Craig?

 

igra i bolje nego sto sam ocekivao. uvek kad udje u igru znam da ce da siba u odbrani i hasluje u napadu.

 

podseca me na pj tuckera, samo sto je visi i mladji. a bucksi su upravo otpustili craiga da bi doveli tucka. cudno. ali hvala im.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sunset rubdown said:

 

igra i bolje nego sto sam ocekivao. uvek kad udje u igru znam da ce da siba u odbrani i hasluje u napadu.

 

podseca me na pj tuckera, samo sto je visi i mladji. a bucksi su upravo otpustili craiga da bi doveli tucka. cudno. ali hvala im.

I meni je on pravi ubod. Mada mi se čini ponekad kao da ga je neko natjerao na teren puskom, onako smoren pa se onda nasmijem na to. Ali poanta ti je na mjestu. Veliki husler i gritty player.

Mi kažemo ovdje ima "grintu".

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

pijanac kolima ubio zenu brata danuela housa i tri deteta (svi ispod 5 godina) i covek odustvovao dve utakmice i vec se vratio. ja se ne bih sastavio do kraja zivota...

 

Au kakva tragedija.

Jbg nekad je bolje da nisi kuci i da skrenes misli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...