Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 
povredjeni garris koji bi odigrao pola serija vise koristi od jebenog bartona. hampton je jos uvek ruki i ko zna sta moze ispasti od njega. a i pik prve runde je dosta dragocen, pogotovo za ekipe kao denver.
Dragoceniji je Gordon od svega nabrojanog. A nisu ni u Orlandu ludi da uzimaju Bartona umesto Gerija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Do 21h je deadline valjda. Za sad mi se najviše sviđaju potezi Denvera i Phile. Powell uopšte nije bolji igrač od Trenta, plus je Trent bolji za off the ball igru tako da ne kapiram Blazerse. Bullsi su sebi malo digli plafon al tek da ispadnu u prvoj rundi i to je to. Lakersima bi Ross bio bombon, čak i Redick. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Do 21h je deadline valjda. Za sad mi se najviše sviđaju potezi Denvera i Phile. Powell uopšte nije bolji igrač od Trenta, plus je Trent bolji za off the ball igru tako da ne kapiram Blazerse. Bullsi su sebi malo digli plafon al tek da ispadnu u prvoj rundi i to je to. Lakersima bi Ross bio bombon, čak i Redick. 

 

powell je za klasu bolji igrac, ne zezaj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Haha, Rondo hoce da uzima titule sa svim najvecim rivalima : BOS -> LA -> LAC

Bar se Skipu ispunila zelja za Playoff Rondom. Neka, srecno sa njim, za sad nije pokazao ni naznake igranja kosarke, on je kao kinder-jaje. Vise volim da sam obezbedjen Sruderom i da mnogo ne razmisljam. 

 

  Al svakako nam trebaju bek i centar, tako da ajmo Ross+Drummond/Hassan....

 

 EDIT : I cestitke SvitLuu na povratku kuci. Tamo ga vise gotive, i nadam se da mu davati vise lopte da pokaze kakav je igrac, znatno bolji od Ronda u ovim fazama karijere. Obzirom da nema ni Camma ni Redisha i sad je otputovao Rondo, SvitLu ce im lepo leci. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...