Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 hours ago, gggggggg said:

 

trejdovali ste warrena za craiga

 

trejdovali smo warrena da bi mogli da potpisemo rubia i oubrea koje smo posle trejdovali za chrisa paula.

 

mislim da nije lose ispalo.

 

6 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

The return of cash consideration

 

sarver trejdovao (nekada) svog omiljenog igraca za torreya craiga i posle kazu nije se promenio.

Edited by sunset rubdown
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darko said:

Slažem se, valjda si mislio na Delgada? Jokić vuče pokretnu bolnicu

Ma hteo sam da se nadovežem na tebe, u smislu da ne treba ni naglašavati, ali sam to učinio na glup način. :classic_biggrin:

 

Inače, Begli je polomio kost u šaci, ponovo će biti odsutan neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perdida said:

Vidim, Smiley opet bez minuta u GSW, a koliko vidim nema ga na listi povredjenih. Zna li ko o čemu se radi, ili su ga skroz precrtali tamo?

 

Mali je uzorak, ali ja nešto nisam uspeo da skontam tog Smajlija, ne vidim na osnovu čega bi on igrao u NBA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iako vidim uglavnom pozitivne reakcije na Suns forumu u vezi ovog trade-a to nije ono što nama treba osim ako nije u pozadini ovog pokušaj da se domognu nekog visokog. Vidim da se sve glasnije priziva JaVale McGee

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

ispada da im je trejd za hardona spasio (regularnu) sezonu. ko zna gde bi bili bez njega i po broju pobeda i po opštem raspoloženju.

 

na drugoj obali, što bi rekla lepa lukić, hardenovo dete

Ref. 2x
Brisi, brisi suze s lica
ja sam tvoja naslednica
majko druga, majko mila
kao da si me rodila

 

 

 

 

Bold: Skoro nista ruznije nisam procitao

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L0shMi said:

Njetsima ne mogu ništa ni sa PJ-om. Oni brane reket i ostavljaju tricu. Protiv Njetsa nemaju šanse s takvim pristupom.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

Pa mozda dovedu jos nesto, vidjecemo. PJ je svakako dobar role player, on i Jrue mogu da budu napasti u plejofu.

Kao i uvijek zavisice od Janisa, ako bi on bio najbolji igrac u toj seriji onda Bucksi imaju sanse

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

Sad mi na ig izašlo zanimljivo pitanje, pomalo u vezi priče oko uticaja na igru.

Kada biste mogli da birate skil, to bi bio Karijev šut i kontrola lopte ili Lebronova atletika?

 

Procitao sam Lebronova statistika 😄  

Kari uvek

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

The Pistons Turned Blake Griffin, Tobias Harris, Andre Drummond And Reggie Jackson Into A 2nd Round Draft Pick

 

:classic_biggrin:

 

Meni je fascinantna ta opsesija koju ima LbJ, da u 36 God, konstantno napreduje i usavrsava pojedine elementa svoje igre ( sut za 3, bacanja ...itd ), kao i fizicku pripremljenost. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...