Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Magia said:

Ukoliko Aaron Gordon dodje u Portland, a Nurkic i Mekolum se vrate na nivo igara od prosle sezone, moze li Portand nesto vise da uradi? 

 

Na C bi imali dovoljno kvaliteta, na 3-4 dovoljno tela i odbrane, a na bekovskim pozicijama bi verovatno bili najjaci na Zapadu. 

 

Bas bi bio gotivan takav scenario da se vrati Lilardu za svu lojalnost i mudovitost koju prikazuje.

 

Moze ako igras 2K.

 

U stvarnosti je to najgora defanzivna ekipa u ligi, dvokicmenjak kako se vratio to je trebao da bude jedan rutinski poraz protiv ovih raspalih Pelikana da se nisu samoubili.

 

Juce tragicna scena, zaigrali kao small ball i Covington cuva Ziona, izlozio se da se gura i Zion primi loptu licem kosu i pretrci ga kao cunj 😂 Moderna kosarka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

 Pa je l nije zasluzio ? Vuce svoju ekipu u kojoj Davis ne igra pola sezone (i nece igrati jos 3 nedelje minimum) , ne propusta nijednu utakmicu (samo onaj 1 rest game protiv Kingsa pred all star pauzu) , igra za tim, ispucava odlicne brojke, a ja iskreno verujem da mozemo da preteknemo i Finix i Jutu na tabeli i pored toga sto nemamo Obrvu. 
   Damjan Jones je pored Kralja zalicio na kosarkasa, pospremi lobove sto mu ovaj servira, uhvati neke lopte i blokira, da ne pricamo da smo bili i bez Sredera nekoliko meceva kad su bili derbiji, sad nema ni Cizburgera zbog covid protokola...  

 

    Odgledao sam naknadno ove 2 tekme vs GS i vs Sotta i mnogo mi je drago da je THT konacno prokinuo. Opasan je batica, zeznut za cuvanje, dobar u odbrani...  A Trezz je prosto zverina, pusten je sa lanca, neverovatne ruke ima i pospremljuje sve oko kosa, neverovatan djubretar a nije da nema skilla da napadne nekog sa posta, u odbrani zna da ukrade, udari blokadu, odlicno se postavlja za charge....

 

  King do 5. MVP-a pa polako. 

Nije. Jokic ili Embiid pa i Harden su mi ispred.

Degutantno je ovo njegovo guranje od strane medija.

 

Necemo predstavljat da igra sa nekim amaterima pa on spasilac. Najbokje oartije Lejkersa su kad on malo iskulira i ne forsira ko sivonja vec pusti i ostale da se ukljuce.

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

inace bas sam sada slusao podcast gde ide prica kako su sunsi spremali da dovedu aldridgea i kao neki pitch potpisali su chandlera pre njega cisto da bude da su ambiciozni i da nece lma morati igrati centra nego samo pf. dosao je i chandler na taj meeting sa aldridgeom i na kraju ih odjebao i otisao u sa.

 

Ma da. Secam se istinskog ocaja na rgm forumu... Na kraju ostadosmo zarobljeni sa potpuno nezainteresovanim Cleotisom kome se nije cimalo da igra sa klincima bez ikakvog takmicarskog motiva (a taj proces je trebalo da potraje bar 2-3 sezone). Tako da nas je na neki nacin LMA posredno ukanalio za x godina.

Link to comment
Share on other sites

Meni se nesto cini da bi i Lav mogao dobiti Buyout, iako mu je ostalo jos 3 godine ugovora. Sada je vec jasno da ga niko ne zeli uzeti, a ide mu i 33. godina... On se nikako ne uklapa u buducnost Klivlenda, a Klivlend tenkuje i ovu sezonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Pa je l nije zasluzio ? Vuce svoju ekipu u kojoj Davis ne igra pola sezone (i nece igrati jos 3 nedelje minimum) , ne propusta nijednu utakmicu

A kada je Jokić igrao sa popunjenim rosterom? Nema Harris-a, Murray igra povređen dve trećine sezone, Millsap bio out na duže vreme, MPJ out zbog virusa par nedelja, itd itd. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

 

Moze ako igras 2K.

 

U stvarnosti je to najgora defanzivna ekipa u ligi, dvokicmenjak kako se vratio to je trebao da bude jedan rutinski poraz protiv ovih raspalih Pelikana da se nisu samoubili.

 

Juce tragicna scena, zaigrali kao small ball i Covington cuva Ziona, izlozio se da se gura i Zion primi loptu licem kosu i pretrci ga kao cunj 😂 Moderna kosarka...

 

U stvarnosti su 6a ekipa Zapada i to bez dvojice od trojice najboljih igraca, maltene cele sezone.

 

Od raspalih Pelikana su i LAC izgubili 20 razlike, pa ih to ne cini manjim kontenderima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Darko said:

A kada je Jokić igrao sa popunjenim rosterom? Nema Harris-a, Murray igra povređen dve trećine sezone, Millsap bio out na duže vreme, MPJ out zbog virusa par nedelja, itd itd. 

Šta ti je, pa oni se pre svakog treninga ili utakmice prebroje da vide da li ih ima dovoljno. Ne znam da li su tri utakmice spojili u istom sastavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Šta ti je, pa oni se pre svakog treninga ili utakmice prebroje da vide da li ih ima dovoljno. Ne znam da li su tri utakmice spojili u istom sastavu.

Slažem se, valjda si mislio na Delgada? Jokić vuče pokretnu bolnicu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gaga said:

Harden je MVP,sta lik radi

 

ispada da im je trejd za hardona spasio (regularnu) sezonu. ko zna gde bi bili bez njega i po broju pobeda i po opštem raspoloženju.

 

na drugoj obali, što bi rekla lepa lukić, hardenovo dete

Ref. 2x
Brisi, brisi suze s lica
ja sam tvoja naslednica
majko druga, majko mila
kao da si me rodila

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...