Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Hteo sam da gledam, ali sam zaspao u 21:50. Odmah ulazim na YT da ne citam vesti i nisam se razocarao takmicenjem u tricama.

Sa druge strane, ne razumem kako je onaj mali uzeo zakucavanja, mozda nisu stavili sva zakucavanja na snimak. o.O

 

@đubrivo. dobar vam je onaj mali Topin, krakat, a leti. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao prvo poluvreme i kucanja. Što se tiče all star utakmice, jedino mi je bilo zanimljivo rešetanje Stepha i Lillarda sa pola terena. Što se kucanja tiče, s obzirom na ne baš atraktivna imena korektno je ispalo, nekoliko pristojnih kucanja al ništa epohalno. Nisam znao da Simons ima takav odraz.

Link to comment
Share on other sites

Idem da uplatim sve pare sa naloga na Kari-ja :classic_biggrin:

 

Sranje je postao ovaj i ovakav all star... 

 

Krenuo Da prokomntarisem sinoc posle Grofovog posta ( neko me prekimuo ) i zadremao :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, 12Laki said:

 

O'nilovic :18:

Slika i prilika danasnje NBA lige, vise skila ima centar nego ova klopusina koji se predstavlja kao neki vrhunski 3D igrac a trojke gadja ispod 35%.

 

O defanzivi da ne pricam, ne da se nije osetio njegov dolazak u Portland nego su postali jos gora odbrambena ekipa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, đubrivo. said:

jel možeš da prokomentarises rj barretta u februaru 

 

Nisam gledao Nikse sto godina.

 

Vidim samo da mu se kompletiranjem ekipe znacajno smanjio usage sto je odlicno, sto pre ga pretvore u nekoga prasinara i 3-4 napacku opciju mogu da racunaju da ce postati ozbiljna ekipa.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...