Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

47 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Gore je bilo one sezone kad je maltene cijela petorka Atlante otišla na all-star. Ajde Horford i Milsap, ali jedan prosječni Teague i jednodimenzionalni Korver nikako nijesu igrači za all-star.

 

Nevezano za all-star, mene ova Juta neverovatno podseca na tu Atlantu, nadam se da gresim.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Magia said:

 

Nevezano za all-star, mene ova Juta neverovatno podseca na tu Atlantu, nadam se da gresim.

 

Pa ipak je ova ekipa Jute (odnosno njena srz) bila ucesnik plej of makar poslednje dve sezone da se ja secam.

 

Ne verujem da ce se raspasti sami od sebe, niti da nisu ekipa za plej of, ali takodje ni da su prvi favoriti zapada.

 

Istina je negde izmedju, odnosno, s obzirom na dubinu Zapada, moguce je sve od first round exit-a posle ozbiljne makljaze do toga da odu daleko.

 

Svakako im dajem prednost protiv svakog tima "donjeg doma", osim Denvera, gde su sanse 50-50.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Meni su iskreno za klasu jači od Atlante.

Meni deluju uzasno zajebano na oba dela terena.

Onaj pik Donovana i Rudija je pakao za odbraniti. Neces mnogo da pomazes pa popijes kucanje Gobera, lagani sut ili prodor Micela. Onda moras da pomazes, jer dokle ces dozvoljavati da te pune iz iste akcije i... ostavljas Inglsa, Bojana, Majka ili Klarksona kao duhove na 7.25. Protiv Miamia su puno toga promasili recimo, ali u seriji na 4 dobijene..hm, to ce stvarno biti zanimljivo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...