Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ja sam tek sad skontao da je Atlanta preokrenulo, prestao da sam da pratim na 20 razlike za Orlando.

 

21 minutes ago, Marvin said:

I dalje tvrdim da KAT menja ekipu najkasnije do leta. Mozda da ga trejduju za Grifina, da upotpune agoniju 😄

 

Win win za obe Sotu i KATa :D

 

Sota dobije užasan ugovor i užasnog igrača, a KAT ode još u goru ekipu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

2nd unit Lejkersa se konačno oslobodio okova LBJa i trenutno pleše po terenu protiv Kingsa.

 

 

 

 

 Bez Kralja ne valja

 

    Sruder, Herel i Kuzmasin nabili statse, al nisu mogli da dobiju muceni SAC bez Heilburtona...   

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, bodo said:

Jbt. na pola sezone mi smo dobacili do drugog mjesta. to ni najveći optimisti( poput mene) ne bi anticipirali.@SteveFrancis#3 ne bih da ureknem ali teško da ćemo izgubit nakon ovog boosta. @Magia nisam uspio ispratiti  za koga navijaš. ali sudeći  po emotikonima čini mi se da  imaš neke simpatije prema Phoenixu 🙂


Emotikoni su jer ne volim Lejkerse, a Sansi su mi ok, nisam navijac ali su mi gotivni. ove sezone se nadam finalu zapada Jazz/ Spurs (0% sanse)- Suns.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, delgado said:

Ko te dirao Frenso, kolko vidim niste igrali sinoc ? 

Nista kukanje kad su ih ojadili protiv Denvera u 2 meca ali zato sad vec posle meca sa Lejkersima krece😀

Salu na stranu, bas sramno sta su dosudili kao loptu za Filu

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miki, ubi nas ova povreda Dejvisa, #4th smo seed trenutno i sjebase fino Kingu sanse za MVP-ja 😕  

Naravno nije pomoglo sto je i Sreder bio out 4 utakmice i sad sto je King odmorio, a sa njim bi dobili Kraljeve... 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

Miki, ubi nas ova povreda Dejvisa, #4th smo seed trenutno i sjebase fino Kingu sanse za MVP-ja 😕  

Naravno nije pomoglo sto je i Sreder bio out 4 utakmice i sad sto je King odmorio, a sa njim bi dobili Kraljeve... 

Idemo na 6 mjesto😀

Taman dobrodosla pauza za allstar, da se Dejvis oporavi polako, Lebron odmori a i ostale zalijece povrede/bolesti koje imaju.

 

Kad smo kod MVP, eto Hardena u toj prici. Kakav doktor kosarke. Nevjera za sta covjek otisao😂

Link to comment
Share on other sites

Nažalost sve više priče o suđenju. To nikako nije dobro. Previše su u prvom planu a sukus svega je da su pomoćno osoblje koji bi trebalo obaviti svoj posao a ujedno ostati i praktično nevidljiv. A ovdje je upravo obratno slučaj. Ne obavljaju dobro posao za koji su plaćeni al zato su itekako preuzeli ulogu glavnih glumaca.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

greše sudije kojekude ali ovde samo fanovi sunsa minus frencajz to apostrofiraju day in n day out 

Oprosti Uini al ja sam se generalno referirao na sudije potaknut i ovom zadnjom sramotnom odlukom kontra Đezera. Uopće komentirao nisam suđenje na tekmi Lakersa i Sunsa. Anci rekao sam da je ponašanje Booka spram sudija po meni potrebno korigirati. Pa stoga nemoj generalizirati. Drži se činjenica pa možemo onda dalje fer debatirati.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

I dalje tvrdim da KAT menja ekipu najkasnije do leta. Mozda da ga trejduju za Grifina, da upotpune agoniju 😄

Ma jok, nece biti trejda, veoma je malo utakmica u kome su Tauns i Rasel igrali zajedno, plus ekipa ima dosta mladih igraca, mislim da bi mozda tek sledece sezone mogao zatraziti trejd, ako mu ne budu napravili dobru ekipu i to pod velikim upitnikom mozda. Mislim da ce Minesoti ovde biti veliki cilj zadrzavanje pika, koji je zasticen 1-3. Ove sezone tenkuju, tu se nema sta puno polemisati. Imaju dosta trade asseta sa kojima mogu dovesti veoma dobrog igraca.

Link to comment
Share on other sites

Abitno je, ovo je league-wide problem, svakom godinom je sve gore bukvalno. Evo na jednostavnom primeru sviranja sa zadrskom - dogadjalo se to i ranije, ali tacno moze da se primeti koliko je to ucestalije ove sezone u odnosu na proslu, a prosle takodje vidno u odnosu na onu pre. Jednako tako je sve gore situaciono tumacenje faula u napadu u reketu, sto je nedopustivo. Ne mozes nekome oprastati faul zato sto je visoki i eto fazon posto stalno operise dole davati mu kredit. Ili je faul ili nije. Tacka. 

 

Protiv Lakersa sad, Bron dobije 5 bacanja. Za iste te kontakte Embiid bi ih sutnuo 15+. Ne moze tako, to je idiotizam i obesmisljavanje igre. Kako mogu igraci ulaziti maltene sa kvotama bacanja po tekmi, a da pri tome uopste ne pricamo o ovima koji ih aktivno 'love'. Bullshit.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, bodo said:

Oprosti Uini al ja sam se generalno referirao na sudije potaknut i ovom zadnjom sramotnom odlukom kontra Đezera. Uopće komentirao nisam suđenje na tekmi Lakersa i Sunsa. Anci rekao sam da je ponašanje Booka spram sudija po meni potrebno korigirati. Pa stoga nemoj generalizirati. Drži se činjenica pa možemo onda dalje fer debatirati.

 

ma zabole me da debatujem o suđenju. kad su u prvoj tekmi finala dubs cavs predvideli na 20 sec do kraja da je durant metaripo u autu, šta ima da se debatuje 

 

svaki put kad gledam knickse makar poluvreme, budu po dve očigledno pogrešne odluke po ekipi 

 

tako je kako je a suns fanovi ovde furaju taj šta nam rade narativ (minus frensis), pa sam to primetio 

 

kome se ne sviđa, ne mora da lajkuje ili šta već 

Link to comment
Share on other sites

zanima me kako ce ova phila izgledati u playoffu sa promenjenim kriterijumom sudjenja i ako ovako nastave da sutiraju trojke. embiid ce juriti mvp nagradu, pitanje je koliko ce ostati od njega za playoff, i ovako je vec poznat po losoj kondiciji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...