Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, realno *w said:

 

 

Ništa komentar za ovo gaženje? 

 

Mislim jeste Portland stvarno ograničena ekipa bez Nurka i Mekaluma, ali opet ih ubiše pošteno.

 

Nema sta puno, oslabljen PTB pa jeste bilo ocekivano da se dobije, ali upravo su jako bitne ove tekme gde imas jasnu prednost i da se ne dozvoljavaju cesto kiksevi. Narocito protiv ekipa koji su ti direktni rivali za te pozicije koje direktno vode u PO.

 

Eh, kad bismo nekako mogli do KAT-a, da nam igra cetvorku...

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

I definitivno za Kazinsa. Lejkersi otpustili Cooka tako da ce Kazins u Lejkerse

 

zar nije to ipak "sudaranje" sa posadom na C koju već imate?

rođak može da parira gasolu samo u broju asistencija ali ne i u kvalitetu. mislim, može i da razgrne sve i da poentira ali mark ga šije defanzivno a imam utisak da radi ofanzivno baš ono što se očekuje od njega kod trenerskog stafa.

 

montrezl je mnogo bolja opcija za tog ofanzivnog trpača sa klupe

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

zar nije to ipak "sudaranje" sa posadom na C koju već imate?

rođak može da parira gasolu samo u broju asistencija ali ne i u kvalitetu. mislim, može i da razgrne sve i da poentira ali mark ga šije defanzivno a imam utisak da radi ofanzivno baš ono što se očekuje od njega kod trenerskog stafa.

 

montrezl je mnogo bolja opcija za tog ofanzivnog trpača sa klupe

Slazem se ali mislim da ce probati sa njim pa da bude odmaranja za Gasola i njega, da se rotiraju od noci do noci. Svakako da je Trez ta opcija za trpaca sa klupe, sinoc je bas jako krenuo i onda malo lopti u 2 pol za njega.

Svakako da fali Sroder, sto zbog organizacije igre tako i zbog defanzive. Veliki uticaj je imao na igru Lejkersa tako da sto prije da se oporavi i da se smanji minutaza Lebronu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

Mozda je ideja i da se Trez pomeri ka 4, da mogu AD i Bron vise da odmaraju?

 

ne može u današnjoj košarci na PF tj 4 da igra neko ko ne može da zabode 2 metra od koša

montrezl je verovatno najbolji centar-trpač u ligi (od tih backupa) i za lejkerse bi bolje bilo da nađu neku repliku sweet loua da igra 2na2 sa njim nego rođu. mislim, nije da im želim da uspeju, samo kažem

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@bodo bas dobru ekipicu imate, znaju se uloge. Veliki utucaj CP3 na Bookera i Aytona, kakav je to majstor.

 

Zalosno sto provede najbolje godine u Klipanima

E da. Dugo je Phoenix bio nepoželjna destinacija za ponajbolje igrače. Zna se tko je kriv za to. Dok je Collangelo bio na čelu bila je druga pjesma. Ja pamtim od respektabilnih igrača osim Nasha i Kida samo još dolazak Penny Hardawaya( koji je mislim izlazio iz povreda) zatim Grant Hilla i Shaquilla koji je već bio za mirovinu kad je došao. Ostale zvijezde nisu htjele ni prismrdit. A slično ste i vi prolazili u smiraj karijere Kobea pa sve do dolaska Brona. Šteta da CP3 nije duže tu . Ne bi sigurno toliko trajao taj PO post. Al šta je tu je. Napokon gledam ekipu s kojom sam se nekako i sazivio i za koju mi nije teško ustati ni u koje doba noći da bi ih gledao live. Još od seven seconds or less. Ponovit ću još jednom daleko od toga da je sve gotovo i pri tom zaista ne pilim naopako ali mislim da ako ništa drugo taj play in ne bi smio izmaći.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam od pocetka mislio da su se lakersi zajebali sto su doveli harrella i gasola. mislim da su obojica ono sto im ne treba i nisu nivo za najbitnije playoff utakmice. za sada se cini da je to slucaj, mada gasola ne treba otpisivati. 

uprkos tome ne vidim neki poseban znacaj cousinsa tamo niti mislim da je on nesto dobar igrac u ovom trenutku. pored svega ako ga dovedu jos ce spreciti i ostale ekipe da ga dovedu, sto valjda nije lose..

 

drummond je vec druga prica. pitanje je sta on zeli, da li hoce i minutazu i lov na prsten ili samo jedno od ta dva. cini mi se da lakersi samo minimalac mogu da mu ponude, nisam gledao da li imaju ove mle-ove, mrzi me. neki od ostalih kandidata mu vec mogu dati vece pare.

 

 

 

btw, begley, ny reporter kaze da su mavsi nudili porzingisa warriorsima. nisam siguran koliko je sve to tacno.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

ja sam od pocetka mislio da su se lakersi zajebali sto su doveli harrella i gasola. mislim da su obojica ono sto im ne treba i nisu nivo za najbitnije playoff utakmice. za sada se cini da je to slucaj, mada gasola ne treba otpisivati. 

uprkos tome ne vidim neki poseban znacaj cousinsa tamo niti mislim da je on nesto dobar igrac u ovom trenutku. pored svega ako ga dovedu jos ce spreciti i ostale ekipe da ga dovedu, sto valjda nije lose..

 

drummond je vec druga prica. pitanje je sta on zeli, da li hoce i minutazu i lov na prsten ili samo jedno. cini mi se da lakersi samo minimalac mogu da mu ponude, nisam gledao da li imaju ove mle-ove, mrzi me. neki od ostalih kandidata mu vec mogu dati vece pare.

 

 

 

btw, begley, ny reporter kaze da su mavsi nudili porzingisa warriorsima. nisam siguran koliko je sve to tacno.

 

I ja da se upišem u klub ljudi koji misli da ne mogu Lejkersi mnogo da očekuju od Gasola. Tajs ga je nadigrao na obe strane terena u PO, očajno je šutirao za 3 a Boston  je davao dosta prostora centrima Toronta za šut, pred kraj serije je Nurs skoro pa digao ruke od njega. 

 

Bruklin ima full MLE exception pa su mi veći favoriti za Drumonda ako bude buy outa, no CLE ako je pametan, trejdovaće ga makar za koji pik druge runde. 

 

Btw coach Daniel, čovek koji drži onaj YouTube kanal sa analizama NBA timova, utakmica i taktika (kačimo nekad ovde po koji video) kreće da radi za Mavse, tako da nema više youtube analiza. 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine pisao da im najpametnije da trejduju Porzingisa i ovde sam bio ismejavan, lol

 

LuKa I pOrZi Su FiT, iMaJu NaJbOljI NaPaD Lige i GrOf Bi Da TrEjDuJe

 

 

Porzingis ce uvek imati problema sa povredama i on ce sa godinama igrati sve losije, bolje ga trampiti dok jos ima neku cenu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

Btw coach Daniel, čovek koji drži onaj YouTube kanal sa analizama NBA timova, utakmica i taktika (kačimo nekad ovde po koji video) kreće da radi za Mavse, tako da nema više youtube analiza. 😕

 

tako su uzeli i haralobsa pre dve godine i uskratili nas sjajnog tviterasa.

 

37 minutes ago, Manu said:

 

Za sta?

 

ne znam.

 

ako bih nagadjao rekao bih da je minny pick u dealu i neko od wigginsa/oubrea. drugacije nema smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

Sad ako krenem da vadim postove Uinija kako je polagao zivot u odbrani Porzingisa prosle godine :classic_laugh:

 

voleo bih da ih vidim, kad bi ih bilo. ja sam samo pizdeo što su ga knicksi udali za cap space i taj pik

 

 

--

večeras protiv dubsa koji neće uzeti porzindawga

 

877176752.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...