Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

Marc je tu za defanzivu i to ce se vidjeti u plejofu. Imace svoju ulogu itekako.

Sad je bitno izgurat do kraja regularne bez novih povreda a nista ne kosta probati sa Kazinsom

Smanjiti minutazu LBJ,realno prvo mesto je izgubljeno bez AD,znam da ni vi ni klipani ne zelite sudar vec u 2 rundi ali bitnije je zdravlje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, đubrivo. said:

lonzo opasno otvorio tekmu

 

sutira 42% trojke otkad se vratio od povredice i tri propustene utakmice

 

pre toga 30%.

 

 

inace cousins igra sutra, tako da od njegovog odlaska jos nema nista.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Mogla bi i liga malo da obrati paznju i na ova retusiranja i rebrendiranja koja vidimo svakih par dina - ne moze se dopustiti fransizama da uzimaju kombinacije boja i nijanse koje im padnu na pamet, mora se voditi racuna o onima koje su vec zauzete i koje cine deo TM-a drugih. 

Razmišljao sam i ja o ovome, još od kako me nerviraju evropski fudbalski klubovi. Čekam da obiđu 180 stepeni pa da odgledam Lejkerse u zelenom protiv Bostona u zlatno-ljubičastom i napustim objekat.

 

edit: Inače, Jokić je u seriji od 43 uzastopno pogođena bacanja. 

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ne razumem. Zasto je Hjuston negarantovani ugovor Kazinsu pretvorio u garantovani, samo da bi ga vejvovali (ili sta vec) par dana kasnije?

 

Imaju visak para? Zahvalnica za trud? Nesto trece?

 

Nakon svega sto je doziveo u karijeri bas gospodski potez Hjustona.

 

Svakakve budale trenutno u ligi zgrcu ogromne pare, mogu valjda i oni da caste Cousinsa sa tih par miliona i puste ga da zaradi jos novca ove sezone...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ne razumem. Zasto je Hjuston negarantovani ugovor Kazinsu pretvorio u garantovani, samo da bi ga vejvovali (ili sta vec) par dana kasnije?

 

Imaju visak para? Zahvalnica za trud? Nesto trece?

 

PR potez vlasnika. Iskren da budem, podrzavam, i na ljudskom i na pragmaticnom nivou.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je po meni toliko idiotsko pravilo da nema dalje. Kako je ono mogao biti jump ball kad NOP nije imao sanse da dodje do lopte? Znaci ako sudija svirne faul za tebe dok je lopta u vazduhu koja 100% ide u ruke tvom saigracu, ako protivnicki trener zatrazi celendz i dobije, onda jump ball? Notorna glupost. 

 

Kemba je postao epska kurcina od igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora Boston pod hitno da baci sve u kantu.

 

Ne mogu da dobiju pored svih herojstava Tatuma u finisu i +20 u toku meca protiv raspalih Pelikana...

 

Sto rece Bill Simmons ajde sto su svi proigrali koji su otisli iz Bostona nego sto i Rozier deluje kao 2 puta bolji igrac od Kembe a svi se smejali Sarlotu za ugovor...

Link to comment
Share on other sites

Steta za Jefa Grina ako bude teza povreda ramena ali nije dobro izgledalo,bas je imao jake bolove.Cudna situacija da Lu ostavi Dzordza na klupi zadnja tri minuta i ako je do tada bio najbolji igrac ekipe.Bas cudno,bilo je ocigledno da nije zadovoljan takvom odlukom.Bruklin bas zeznut,definitivno mogu odigrati defanzivno na visokom nivou i sigurno su prvi favoriti na Istoku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...