Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne znam. Zavisice mnogo od ukrstanja i zdravlja igraca, ali Snyder ce morati da napravi mnogo jacu magiju negoli Spo da Utah izadje sa zapada. Istok je ipak prepun frindzera i kvazi-kontendera vec godinama i Miami od prosle sezone je sasvim dovoljan da se takvi pociste. Zapad je sasvim druga zverka, tu se manjak starpowera mnogo mnogo teze prasta i krv se propisava vec u regularci, o PO da ne govorimo.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mnogo volim da navijam za dark horse u svakom sportu. Nećete mi vjerovati sad, ali kladio sam se da GSW uzima titule prije početka 2014/2015 sezone. Tada su bili otprilike 7-8 favoriti po kvotama. Prošle sezone sam pisao da Majami može da izađe iz konferencije. Ove sezone mi je Juta ta vruća ekipa. Na istoku nažalost ne vidim takvu ekipu koja može da pomuti račun favoritima.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ja im dajem dobre šanse, pogotovo ako se sastanu ranije Klipersi i Lejkersi.

Mislim da ce i Lejkersi i Klipani gledati kako da izbjegnu taj duel do finala konferencije.

 

Evo sad ide Fila, 2x Klipani, Sarlot pa Lejkersi pa cemo vidjeti malo bolje.

@Betolingar Misdongard koje su ekipe bile ispred GSW tada? Kontam Klivlend, SA i Okc, ne mogu se sjetiti sad ko bi jos mogao ispred njih. Mozda Klipani?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Ja baš vjerujem da Juta može da napravi nešto slično kao Majami prošle sezone. Sasvim je moguće da se sastanu u 1/2 finale timovi iz Los Anđelesa. U tom slučaju bi Juta imala fine šanse za finale konferencije, onda ko zna. Imaju dosta napadačkog arsenala, ne fali im kreacije i šuta.

 

želim i ja da verujem. kao što se nadam da će knicksi da nekim mirakulom trejduju randlea u dubse za minny pick

ali teško.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

I taj jedan poraz Jute je produkt nestvarnog Jokica i suta Denvera gde su jedno vreme imali ako se ne varam 15-18 za tri!I opet su se uspeli donekle vratiti u mec.

 

Podigli su značajno broj uzetih šuteva za 3, sa 35 prošle sezone na 42 ove, gde su prvi u ligi. Pogađaju kao tim 39.5% a uzorak nije tako mali. Red hot. 

Link to comment
Share on other sites

sve hocu da kazem da im ni ja nesto neverujem preterano kada dodje playoff ali ovo sto rade je zaista fascinantno.

 

conley nije igrao prethodna cetiri meca i dobili su miami (okej krsina su ove sezone), milwaukee, boston i indianu sa prosecnom razlikom od 13 poena. protiv indiane imali sut za tri 31%, protiv miamija 26%, protiv milwaukeeja 36% (bogdanovic imao 9 poena a mitchell sutirao 6/20 i opet dobili rutinski), protiv bostona 37%. dakle nema nekog spektakularnog suta, samo prosecno na nivou lige a ispodrprosecno za njih ove sezone, gde su ekipa sa najvise datih trojki u sezoni.

clarkson igra bolje nego sto je bilo ko na svetu ocekivao, gobertu standardan (jos niko nije kenjao zbog ugovora), ingles za razliku od prosle sezone opet igra odlicno, mitchell po statistici isto kao prosle, bogdanovic lose, conley opet onaj stari iz memphisa a oneale je jedan od potecnjenijih igraca u ligi. doda se tu jos i favors i to je legitimna rotacija od 8 igraca za playoff. a reklo bi se da ima i prostora za napredak kod nekih igraca. 

 

ranijih sezona je problem bio napad, cim je dosao playoff nisu mogli da daju kos nikako, odbranu su i dalje igrali vrhunski ali bez napada se ne moze pobediti. sada su konacno i to resili, izgleda.

kada jedna ekipa koja moze da ima vise oruzja i da kada im ne ide napad onda zategnu odbranu i obrnuto, onda se obicno moze ocekivati puno od njih.

 

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Jazz 

Niko ne kaze da nije impresivno ovo sto rade. Prosle sezone su odigrali ispod svih ocekivanja, tada su takodje pred start bili glavni favorit za upset timova iz LA. Stvar je u tome sto ta prica sa '9-10 ratnika' oskudnijeg realnog kvaliteta po pravilu ne prolazi u igri na nekoliko serija na 4 dobijene kada sa druge strane imas zaista legit ekipe. Tada mozes da se nadas nekom spletu okolnosti i pukom kazusu, kao sto se recimo desilo da su Clippersi implodirali zbog lose hemije pa ih je Denver preskocio, ali zato vec protiv Lakersa nakon toga - zid.

Link to comment
Share on other sites

Utah svakako nije bez izgleda. Al kao što nekolicina vas razmišlja u seriji "best of seven" teško da mogu sa Jezerašima . Čak mislim da bi i mogli sa Clippersima pošto oni dok ne riješe pitanje pleja nemaju šta tražit po meni iako su mi poslije Sunsa meni najdraži. Još samo da se riješe onog Morrisa kojega očima ne mogu vidjet.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Mislim da ce i Lejkersi i Klipani gledati kako da izbjegnu taj duel do finala konferencije.

 

Evo sad ide Fila, 2x Klipani, Sarlot pa Lejkersi pa cemo vidjeti malo bolje.

@Betolingar Misdongard koje su ekipe bile ispred GSW tada? Kontam Klivlend, SA i Okc, ne mogu se sjetiti sad ko bi jos mogao ispred njih. Mozda Klipani?

Verovatno OKC, SA, LAC, Hjuston, Klivlend, i verovatno Indiana

Link to comment
Share on other sites

Tesko Indijana, ostali su bez PGa pre pocetka sezone.

 

Cikago i mozda Portland pridodati na toj listi. Cikago doveo Gasola i Mirotica, samo im je trebao zdravi Rouz ali tu jos nesto drugo nije stimalo tokom regularne i PO. Sa druge strane, poslednja sezona u Portlandu ispostavilo se za Batuma, LMA i Metjuza kojeg je u regularnoj sjebala Ahilova.

 

Edit: Mada kada malo bolje razmislim, cetvrto mesto im je bezalo samo tri pobede u sezoni 2013-14. Ne bi trebalo da budu ispod sestog mesta u ligi. Klivlend i Cikago na Istoku, OKC, SA i LAC na Zapadu. 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odavno u Jazz voziću. Ne samo da mi je Mitchell jedan od omiljenih i uzbudljivijih igrača u ligi, već su mi i svi ostali tamo osim Goberta gotivni. Da, čak i Kevin Punter za bogataše koji se odaziva na prezime Clarkson. Njima baš i treba takav lik, one man offense sa klupe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...