Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

42 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Najkrace moguce:

 

1) ne dopada mi se sistem zamrzavanja i odmrzavanja igraca s kraja klupe - na dug rok je to vrlo problematicno jer u citavoj ligi mozda ima 2 do 3 igraca koja su sposobna da isporuce istog momenta nakon sto ih ukljuce sa visednenvnog ili cak visenedeljnog stendbaja

 

2) minutaza Gallowaya i setovi koji se igraju sa njim na parketu apsolutno ne izvlace ni 20% njegove potencijalne produkcije

 

3) Crowder sutira mnogo vise za 3 nego sto je potrebno i preporucljivo

 

4) protok je dobar, extra pas je uvek za pozdraviti, ali adresati tih extra pasova napolju nisu uvek pravi

Slažem se sam svim točkama koje si naveo. Pogotovo vidjeti pod točkom 2. i 3. Sir Galloway je opaki šuter i u stanju je zatrpati svakog u par minuta a i dokazao je to na par mečeva od toga najuvjerljiviji primjer je bio Detroit. i u pravu si da nedostaju ofanzivni setovi koji bi taj naš aset najbolje eksploatirali. I za mene Crowder uzima puno previše šuteva za tri i niti je blizu nekog pouzdanog šutera. Moram mu priznat jedino da je odigrao odlično zadnjih par minuta protiv Bucksa u obrani. Osim povremenih bljeskova nije me nešto uvjerio da je veliki upgrade u odnosu na lani. Mislim opet nova ekipa pa treba i period adaptacije. Ali ako si ti dobar igrač sve to ide bržim tokom i spreman si doprinosti u roku odmah. Radije bih vidio da te njegove šuteve uzima Cam. Mislim da je njegova trojka na nekih 40% ako sam dobro prenio podatak na koji sam naišao.A Crowder je na mršavih 30% Ugodno iznenađenje za mene je Frank the Tank. A valjda je proradio u njemu neki inat da dokaže suprotno od onoga što mu se spremalo na startu sezone i sad igra sa puno samopouzdanja i to itekako nam znači. Nego kako ti se čini Moore u ovoj novoj ulozi jer opet on je etablirana dvojka. i šta misliš o Naderu. Booker kao da je pronašao formu a bogami i CP3 je proigrao. Ja kad ga vidim da se diže na onaj mid range jumper ja je već vidim u košu.  I opet dolazim do toga da nam treba još jedna 4/5 da ovaj tim ima nekih većih izgleda od first round exit. Evo recimo Grant iz Detroita bi meni sjeo samo tako mada on nije 5. Ostaje da vidimo kako će se snaći Šarić koji je ionako propustio već previše mečeva i eventualno neki trade u šta je teško za povjerovati.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Recoba said:

Nisam mislio da ću ovo ikada pomisliti, ali... Igrač utakmice Kajl Kuzma. 🙄🙄🤷‍♂️

Tako je kako je😁 stvarno je odigrao odlicno. U 3/4 se zategla odbrana i napad krenuo, ubacili u brzinu pa cak i dvije vise. AD se vratio mada mi je djelovao malcice sporiji nego inace u odbrani.

 

@delgado

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, LordOfTerror said:

 

Kako mislis?

 

Babe i žabe.

 

 

Trent je vrhunski šuter, posebno iz offball kretnji, spotupa i slično. Kreiranje uz sebe eventualno poneki pik i to je to.

 

Mekalum je za početak neuporedivo bolji 1 na 1, 2 na 2, u bio kom vidu kreiranja pozicije. Onda iz toga proizilazi i bolje kreiranje za druge. 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

 

Babe i žabe.

 

 

Trent je vrhunski šuter, posebno iz offball kretnji, spotupa i slično. Kreiranje uz sebe eventualno poneki pik i to je to.

 

Mekalum je za početak neuporedivo bolji 1 na 1, 2 na 2, u bio kom vidu kreiranja pozicije. Onda iz toga proizilazi i bolje kreiranje za druge. 

 

 

 

 

Koje je to famozno kreiranje? 3.2 asistencije na nivou karijere gde je vec 5 godina druga napadacka opcija? 

 

Izmedju ostalog to mi i treba off ball kretnje i spotup, maximiziram Lilarda i dobijem 15-20 ppg za 25 miliona manje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...