Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Vise je Steph urnisao Klebera koji zaista jeste veoma mobilan visoki igrac, mada je i on u malo losijoj kondiciji trenutno nakon sto je imao ozbiljnijih problema sa koronom. 

 

U svakom slucaju, uzivanje mi je bilo gledati ga, kao i uvek kada je raspolozen i razigran. Fenomenalna partija.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Tu je neđe u top5. Trenutno je Jokić nedodirljiv.

Nazalost nije jak marketing oko njega tako da mora sa Denverom biti pri vrhu.

Od svih ovih nabrojanih on je najmanje medijski ispracen i trebace bas brutalna statistika i timski uspjeh da uzme MVP priznanje.

Sinoc da 50 poena a svo vrijeme se pise o Kari-Doncic duelu, Lebronove 2 trojke itd itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa nije Jokic sto se MVP utrke tice nista ispred Embiida koji isto tako igra bolesnu sezonu, a ekipa mu je prva na istoku. Kad bih rangirao MVP kandidate u dosadasnjem dijelu sezone, Embiidu bih dao malu prednost ispred Jokica ponajvise zbog boljeg omjera, a iza njih bi mi bili Bron i Steph. 

 

Kakve veze ima omjer ekipe, ako Embid ima bolje suigrače to ne znači da je bolji od Jokića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Jer omjer ekipe igra itekakvu ulogu u dodjelama MVP nagrade. Plus Embiid ne igra nista losiju sezonu od Jokica. 

Šta znam, bez da znaš koji je igrač u pitanju 27,2/11,5/8,6 uz 3,8 izgubljene je bolje nego 29,3/10,7/2,7 uz 3,4 izgubljene. Još i Jokić ima 3 meča više. 

Edited by Green23
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Šta znam, bez da znaš koji je igrač u pitanju 27,2/11,5/8,6 uz 3,8 izgubljene je bolje nego 29,3/10,7/2,7 uz 3,4 izgubljene. Još i Jokić ima 3 meča više. 

 

A defanzivni uticaj obojice da zanemarimo? Ipak je Embiid jedan od par najboljih defanzivaca u ligi, a Jokic je u najboljem slucaju prosjecan defanzivac. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...