Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Bobby Shurda said:

spacer.png

 

 

 

JJST Memorial Fun Fact of the Day

The Knicks are still undefeated in games in which Carmelo Anthony makes no more than 1 FG! As a Knick, Melo made one or zero FGs in 3 games and the Knicks won them all. Today’s win makes it 4-0!

 

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 said:

Sta kazete za Ziona ove sezone?  Mislim da je samo 1 utakmicu propustio

 

23.7p/7.5s/2.5a na 59% FG

Meh, solidno. Nikad nisam sumnjao da će imati dobre brojke u NBA zbog onakve telesine i brzine/skočnosti, ali sam očekivao da popravi šut i telo. Još ima viška kila što ga sputava u odbrani (kondicija) i nikad neće biti nešto posebno dok ne nabije respektabilan šut. I handle mora da popravi, kad pođe na koš da bude nezaustavljiv. Ima dosta toga da radi a ne vidim da se popravlja. Ako ovako nastavi, biće solidan nabijač statistike čiji tim gubi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Michael Porter je nemoćan u odbrani kao da ima telo Quino Coloma a ne maltene Duranta. Barnes mu trpa muda u usta. 

Možda grešim, ali mi deluje kao idealna druga opcija za timove sa dna.

 

Ne vidim ga za sada u nekoj takmičarskoj ekipi.

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver ima bas ozbiljnih problema na perimetru. Na boku nemaju tijela za branit ni Harrison Barnesa, a kamoli neke ozbiljnije igrace. Defanzivci na bekovima isto tako losi, Fox citavu vece probijao prvu liniju kako pozeli. To je siguran recept za defanzivnu katastrofu jer Jokic sigurno nije neko ko moze braniti obruc na visokom nivou ili izlaziti na perimetar na picku. 

Link to comment
Share on other sites

Retko komentarisem NBA i uglavnom ga pratim zbog Jokica i Doncica i moram prosto da prokomentarisem...kakva je kraljina ovaj Jokic, ma nismo mi svesni kakav je ovo igrac u pitanju, unikat, covek je cudo prirode ali ne u onom smislu zbog koga Ameri prave pometnju tipa Zion vec nesto mnogo lepse i redje a to je cista kosarkaska genijalnost, i to na poziciji centra! Zao mi je samo sto je Denver ozbiljna truba od ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Denver ima bas ozbiljnih problema na perimetru. Na boku nemaju tijela za branit ni Harrison Barnesa, a kamoli neke ozbiljnije igrace. Defanzivci na bekovima isto tako losi, Fox citavu vece probijao prvu liniju kako pozeli. To je siguran recept za defanzivnu katastrofu jer Jokic sigurno nije neko ko moze braniti obruc na visokom nivou ili izlaziti na perimetar na picku. 

 

Vec par sezona pisem koliko im ocajno radi GM, nadam se da ce ove sezone doci to na naplatu pa da ni ne udju u plejof, taman Jokara da se odmori za OI a da dovedu nekog normalnog lika s obzirom da verujem da je oko Jokare dosta lako napraviti contendera. 

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Haliburtonu fali samo normalan izbacaj da bude bas zajeban igrac. Super je momak. 

 

zajeban je prejak epitet za njega. daleko od toga da mu fali izbacaj, lepo mu ide i sa ovim nakaradnim ali ne može da iskreira za sebe a nije ni neki lud asistent ili defanzivac 

 

dobar je u dosta toga ali mi se čini da je brogdon za njega klasa iznad 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...