Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

https://www.instagram.com/p/CKag4q2L2ya/?igshid=ydmsqbc0lkja

 

Evo ti najbolji ugao, ušao je u zaštićenu zonu putera, ali bi se to jako teško u ovakvom momentu sviralo, kao i to sitno pomeranje noge Mareja

 

po ovoj logici najbolje da se ne igra odbrana uopste. zaustavio se na vreme i nije ni dodirnuo sutera. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, leki bg said:

Ni u ludilu.

Imali su dobar raspored, osakacene protivnike, kad dodje plej-of i pritegne se difens na Dzoelu...Ne svidja mi se kako im kruzi lopta, ne svidja mi se sto je Simons igrac koji statira u pozicionom napadu, ne svidja mi se sto je vecito nestalni Tobi druga opcija u napadu...ako prodju 2.rundu plej-ofa, cepam svoju trenersku diplomu...koju nemam.

 

Edit: slazem se sa nekim ko je rekao da Embid igra najkonkretniju napadacku sezonu u karijeri. Bas jednostavno resava, ali nemam u njegs poverenja za plej-of.

 

polako, pricas kao da se radi o new yorku a ne od legitimnoj playoff ekipi vec godinama.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

 

hvala, davide silveru. ali nije bas ista situacija, landing space jamala murraya u ovom slucaju nije 3 metra, a covek mu je ostavio dovoljno prostora za doskok.

 

a sve se to dogovodilo posle koraka, over & out.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sunset rubdown said:

 

malo sutra mu je proklizala. ayton je i tu odigrao dobru odbranu pa je murray tacno napravio jos jedan korak u stranu da bi se izmaknuo od njega.

 

faul posle cega? jedino ako je kaznjivo sto je bahamac bio pored njega na sutu.

 

Po pravilima moras igracu dozvoliti doskok.

 

Sto se koraka tice, da se u NBA to sudi prvi Lebron pa svi ostali ne bi bili to sto su.

 

Aytonu su sinoc samo 3 puta svirali korake a jos 20 put nisu jer decko ne ume da pivotira a pokusava.

Edited by tsva
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sunset rubdown said:

nova utakmica, nove sudijske kontroverze, ovaj put murray radi barrona i pravi cetvorokorak pre buzzera za izjednacenje.

 

sudije standardno proveravaju vreme i mere svaki sekund na kraju tekmi i da li je inbound pass lepo izveden ali zato ih elementarne stvari kao sto su koraci etc. ne tangiraju previse i ne zavredjuju proveru.

 

Ma dajte vise ljudi.
Pa zar nisi slusao Finiks komentatore, koji sami kazu da sudije nikad ne gledaju to oko koraka pri poslednjem sutu. A oko proveravanja odluka smo vec pisali.
Znam da ova 2 poraza bole, ali kukanje na sudije apsolutno nema smisla ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

https://www.instagram.com/p/CKag4q2L2ya/?igshid=ydmsqbc0lkja

 

Evo ti najbolji ugao, ušao je u zaštićenu zonu putera, ali bi se to jako teško u ovakvom momentu sviralo, kao i to sitno pomeranje noge Mareja

 

Sitno pomeranje noge 😄 cime napravio prednost u odostu na odbrambenog igraca... cisti da cistiji koraci ne mogu biti ( I to na metar od sudije)... 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 said:

Ubio ga

 

 

Evo za utjehu navijacima Sunsa ali im nista nece znacit osim da vide da nisu ludi i coravi iako neki pokusavaju da ih predstave takvim. 

 

 

Hvala Uini a dvoje su zahvaljujući ovome došli po prvu put na moju IL 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...