Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, sunset rubdown said:

nova utakmica, nove sudijske kontroverze, ovaj put murray radi barrona i pravi cetvorokorak pre buzzera za izjednacenje.

 

sudije standardno proveravaju vreme i mere svaki sekund na kraju tekmi i da li je inbound pass lepo izveden ali zato ih elementarne stvari kao sto su koraci etc. ne tangiraju previse i ne zavredjuju proveru.

ma sve čisto ko suza i sukladno pravilima. perke mi smo glupi i ne se kapimo u basket i tumačenje pravila.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sunset rubdown said:

nova utakmica, nove sudijske kontroverze, ovaj put murray radi barrona i pravi cetvorokorak pre buzzera za izjednacenje.

 

sudije standardno proveravaju vreme i mere svaki sekund na kraju tekmi i da li je inbound pass lepo izveden ali zato ih elementarne stvari kao sto su koraci etc. ne tangiraju previse i ne zavredjuju proveru.

Pa ne može da se gleda da li su koraci, jedino kada je čelendž mogu

Edited by Green23
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, jesu osteceni Sansi.

 

Pride, jedna od objektivno gorih partija Jokica ove sezone (sto je zapravo lolcina s obzirom na to da je imao 20+ dabl-dabl).

 

Ayton je uradio odlican posao. Iskreno ne shvatam sto ga Frensis toliko ne voli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva bi PO serija bila Denver-Suns, prstalo bi na terenu a tek na forumu :classic_biggrin:

 

Jokic i Murray u ovim neizvesnim zavrsnicama rade otprilike sto i oni stari Rocketsi sa Hardenom i Paulom, ubace utakmicu u blato, totalno unakaze flow samo sto za razliku od njih ne vrte samo ciste izolacije vec nekad odigraju i 2 na 2.

 

Ali sustinski ostala trojica u petorci mogu samo da stoje i gledaju i pipaju loptu bas u slucaju krajnje nuzde.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Horium said:

Ayton je uradio odlican posao. Iskreno ne shvatam sto ga Frensis toliko ne voli.

 

da budemo pošteni, nije da ovako igra od početka sezone, sad je napravio brejkfri, što bi rek'o merkjuri.

 

mislim, ja sam od prve tekme ruki sezone video to što sam video al' verujem da je video i frensis, samo ga je nervirao taj neki voljni momenat koji se sada polako slaže i sleže.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sunset rubdown said:

 

znaci, to da li je ostala stotinka vise ili manje do kraja je bitnije da li je frajer napravio korake u odlucujucem napadu na utakmicu? sounds fair.

Ne znam šta se buniš, u svakom takmičenju su takva pravila. Lepo je i komentator rekao, sudije u tom slučaju su više fokusirane na kontakt, nego na noge igrača. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Razmišlja se ozbiljno da se uključe neki nekretninaši iz Južne Kalifornije da ponude neke kondoe, u kombinaciji su i neki mafijaši batinaši ekipa iz detinjstva Mikela Tompsona sa Bahama još, a pominje se i stara ekipa iz Njujorka povezana sa Malinom koja dolazi da svi zajedno nekako pokušaju da ubede Drejmonda da je vreme da se povuče ali sam ne da povlači celu ekipu sa sobom. Nakon što je šamarao Pašćala i imao rasističke ispade prema Niku Menijonu, te ismevao njegovo mormonsko poreklo i nešto slabije partije njegovog oca Pejsa u dresu Clear Cantua, čak je i Stef bio zgađen. Aješa već odavno pizdi svako veče kada im maše pred gajbom, a Luni se plaši da će mu se otkačiti ruka jednom kad ga ponovo zaspu Drejmondove kapljice pljuvačke na treningu. Teški dani u Bay Area. Nedelja je, već skoro pola tri, idem da bušim zidove koji nisu spoljni, da malo izbacim frustraciju iz sebe. Mogu misliti kako je Kerru.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

Tako je. Ja sam pre par godina ispizdeo na GSW-Portland, kad je Durent lupio silaznu čistu Lilardu. I onda sudije gledale snimak zbog vremena, i vide da je silazna, ali ne mogu to da sviraju da jer nije to prekinulo igru.

Ali barem priznaj onda da su koraci bili kao što si se silno raspisao o mlataranju laktovima Bookera za jučer. Gdje ti je objektivnost. A kad je Beron dao koš iz koraka onda si imao štošta toga za reći.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Ali barem priznaj onda da su koraci bili kao što si se silno raspisao o mlataranju laktovima Bookera za jučer. Gdje ti je objektivnost. A kad je Beron dao koš iz koraka onda si imao štošta toga za reći.

 

Jesu, proklizala mu je noga. Doduše, bio je i faul posle toga.

 

edit: haha, gde se Berona seti. Ogromna je razlika izneđu proklizavanja stajne noge od 5cm i četvokoraka.

 

 

1 minute ago, Miki28 said:

Guraju koliko mogu ove iz Kolorada. Nagrdise Sunse u ova 2 meca, bas ta 2 meca im mozda i odluce za plejof.

 

Ima još 60 tekmi brate.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E ako ce ove 2 tekme biti razlog neulazenja, a ne mrtvacki porazi od polupanih ekipa Di-chrojta i Bulletsa... Ok, Monty jeste imao evidentnih gresaka u ove 2 tekme protiv Denvera, ali su porazi u produzecima protiv finalista konfice nesto sa cime se moze ziveti, mada je neprijatno. Nemojmo se sada brukati sa pricom o kradjama, ove tekme smo mogli/morali dobiti i sa svim pratecim folklorom - mi smo ih usrali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stefan81888 said:

Kako vam se čini Fila? Prvi su na istoku i ove rokade Horf-Hauard i JRich-Curry uz naravno promenu trenera za sad rade posao. Jesu li ekipa koja može da pobeđuje u PO i učini nešto više ove godine? 

Ni u ludilu.

Imali su dobar raspored, osakacene protivnike, kad dodje plej-of i pritegne se difens na Dzoelu...Ne svidja mi se kako im kruzi lopta, ne svidja mi se sto je Simons igrac koji statira u pozicionom napadu, ne svidja mi se sto je vecito nestalni Tobi druga opcija u napadu...ako prodju 2.rundu plej-ofa, cepam svoju trenersku diplomu...koju nemam.

 

Edit: slazem se sa nekim ko je rekao da Embid igra najkonkretniju napadacku sezonu u karijeri. Bas jednostavno resava, ali nemam u njegs poverenja za plej-of.

Edited by leki bg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Jesu, proklizala mu je noga. Doduše, bio je i faul posle toga.

 

edit: haha, gde se Berona seti. Ogromna je razlika izneđu proklizavanja stajne noge od 5cm i četvokoraka.

 

 

malo sutra mu je proklizala. ayton je i tu odigrao dobru odbranu pa je murray tacno napravio jos jedan korak u stranu da bi se izmaknuo od njega.

 

faul posle cega? jedino ako je kaznjivo sto je bahamac bio pored njega na sutu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sunset rubdown said:

 

malo sutra mu je proklizala. ayton je i tu odigrao dobru odbranu pa je murray tacno napravio jos jedan korak u stranu da bi se izmaknuo od njega.

 

faul posle cega? jedino ako je kaznjivo sto je bahamac bio pored njega na sutu.

Možda zato što ga je pokupio posle šuta? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Možda zato što ga je pokupio posle šuta? 

vidim ja da ti isto spadaš u skupinu koji bi trebali malo preispitat svoju objektivnost. Ili bez uvrede nabavi bolje naočale

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sunset rubdown said:

nova utakmica, nove sudijske kontroverze, ovaj put murray radi barrona i pravi cetvorokorak pre buzzera za izjednacenje.

 

sudije standardno proveravaju vreme i mere svaki sekund na kraju tekmi i da li je inbound pass lepo izveden ali zato ih elementarne stvari kao sto su koraci etc. ne tangiraju previse i ne zavredjuju proveru.

Ne moze da se proverava odluka koja nije svirana. Jedino sto moze da se gleda a da nije sudjeno je da li je igrac gazio liniju ili da li je vreme isteklo kod suta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...