Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, đubrivo. said:

 

 

meni su luka i harden slični na tom nekom nivou iznuđivanja faulova i korišćenja svojih pozamašnih tela. trejo samo prođe pored protivnika pa mu sviraju faul ( :

 

al da ne mračim, nisam došao da ga blatim

 

Ma cisto sam poredio slican stil igre Hardena i Traea gdje obojica drve loptu po 20 sekundi bez neke pretjerane ukljucenosti suigraca sem kad im oni dodaju na sut il polaganje. Steph to nikad nije radio i jedini je igrac u ligi koji je u stanju zabit 40 sa minimalnim brojem dodira s loptom, a da usput i citav tim bude u ritmu. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Tatum, pre svega jer je moderni krilni tripl-tret igrac.

@Miki28 Igramo na istocnoj obali i opet 03:00 ccc. Doduse eto ako izdrzim nakon vecerasnjeg razbijanja budan, gledam obavezno, red je da prokine malo ovaj tvoj 

 

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Tatum and it's not even close. 

 

I ja mislim da je Tatum, no bilo mi je zanimljivo da vidim šta forumaši misle pošto su obojica bili All NBA Third team prošle godine a ja svakako pristrasan. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki28 said:

Pa ne znam, i ja bih prso da sam na mjestu navijaca Finiksa

 

 

Nije da mu je odvalio glavu laktom, ali dovoljno je ovako malo da ga zakaci da to bude faul.
Sa druge strane, sve ono sto je Filip napisao je tako i bilo.
Mozda jesam malo pristrasan zbog Jokare, ali nema govora o nekom scenariju sa sudijama. 
A i ovo sto Ejton kaze je skroz u pravu. Finiks nije smeo da dozvoli sebi da izgubi mec gde su ovako dobro sutirali. Bas im je svasta ulazilo u kos, narocito u prvom poluvremenu.

9 hours ago, Miki28 said:

Nista ovdje nije clear and conculsive evidence da bi mogla da bude promijena odluke. Faul je sviran zbog kontakta Harrisa rukom, taj kontakt postoji i usled tog kontakta njegovo tijelo se spusta a Bookerova ruka se podize i kaci ga lijevim laktom ali ovo nikako ne moze biti cista situacija. U najboljem slucaju no call i jump ball a ne promijena odluke

Brate da li se zezas ili sta?
Pretpostavljam da je po ovome trebao da ga odalami jako po faci sa oba lakta da bi to bio "zaista" faul? Neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drakaris said:

Slazete li se?

 

 


Gledao sam prvi mec a i sinoc malo.
Ovaj mali je stvarno dobar strelac ali takodje i teski floper. Ono sto su prvobitno svirali kao faul Irvingu u poslednjim sekundama, pa videli da su pogresili i preinacili u podbacivanje je jedna od situacija, a sinoc je bila jos ociglednija, takodje sa Kajrijem. Ne znam da li liga kaznjava naknadno te stvari, ali bi stvarno trebalo.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LordOfTerror said:

Ne znam samo kako se uvek dodje do narativa " jao sa kakvim balvanima igra Jokic". 

 

Juce u prvom poluvrmenu sto sam gledao su primili 50+ poena iz p'n'r. Lik ne moze apsolutno nista da odbrani.

 

Ako se gledaju 4 najbolje ofaznivne partije Aytona zadnjih godinu dana, 3/4 su protiv Denvera...

Mislim da preteruješ, najveći deo poena su dali spolja u 1/2. Naravno, Jokić nije odbrambena zver, a CP3 zna da igra pnr. Koliko sam video, uopšte nije Ejton najveći deo poena dao posle pnr. Dobar je bio na of. skoku i tranziciji. Često je Jokić i uspevao da isprati pnr, plus je imao i 3 ul. Daleko od toga da je bio apsolutna rupa u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da preteruješ, najveći deo poena su dali spolja u 1/2. Naravno, Jokić nije odbrambena zver, a CP3 zna da igra pnr. Koliko sam video, uopšte nije Ejton najveći deo poena dao posle pnr. Dobar je bio na of. skoku i tranziciji. Često je Jokić i uspevao da isprati pnr, plus je imao i 3 ul. Daleko od toga da je bio apsolutna rupa u odbrani.

Od pocetka sezone Ayton je 4 puta prebacio 20 poena i to 2 puta protiv Denvera slucajnost ili ne?

 

Pri tom na ta dva meca sutira 21-26 iz igre ( i to je omasio 2 trojke) naravno ne sumnjam da je za sve kriv Plumle...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pričam o ostalim utakmicama (uostalom i u dve pre Denvera je imao 7/12 i 11/15 za dva), nego o ovoj sinoć. Jednostavno, nije dao gro poena iz pnr. Naravno, Jokić je imao fejlova u odbrani, npr. u odbrani skoka, kojih je Ejton pokupio masu.

 

A mantra da Jokić igra sa drvima jeste ponekad preterana, ali ponekad jeste realna, jer se vidi manjak rešenja u napadu kada je gusto, kao i manjak igrača sa redovnim poenima u rukama.

 

Inače, ja sam uvek branio Plamlijev lik&delo u Denveru, nešto si pomešao.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LordOfTerror said:

Od pocetka sezone Ayton je 4 puta prebacio 20 poena i to 2 puta protiv Denvera slucajnost ili ne?

 

Pri tom na ta dva meca sutira 21-26 iz igre ( i to je omasio 2 trojke) naravno ne sumnjam da je za sve kriv Plumle...

Druze moj najmanji problem Denvera je odbrana Jokica (koju je dodatno popravio tako sto je sredio telo).

Veoma glupo sa tvoje strane "hejtovanje" Jokica i njegove odbrane koja nije toliki problem.

Momak igra sezonu zivota, moze da udje u istoriju ove godine i da ispise neke nove rekorde..da nije tog Jokica ovi "balvani" bi imali max 3 pobede ove sezone, bez Jokica su neka Sota trenutno.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne pričam o ostalim utakmicama (uostalom i u dve pre Denvera je imao 7/12 i 11/15 za dva), nego o ovoj sinoć. Jednostavno, nije dao gro poena iz pnr. Naravno, Jokić je imao fejlova u odbrani, npr. u odbrani skoka, kojih je Ejton pokupio masu.

 

A mantra da Jokić igra sa drvima jeste ponekad preterana, ali ponekad jeste realna, jer se vidi manjak rešenja u napadu kada je gusto, kao i manjak igrača sa redovnim poenima u rukama.

 

Inače, ja sam uvek branio Plamlijev lik&delo u Denveru, nešto si pomešao.

 

 

Nisam mislio na tebe nego generalno se dize neka kuka i motika sta god da se desi.

 

Kad Jokic sutne 0 puta za poluvreme iskonstruise se da je kriv strucni stab i lupam Burton sto je indijanac pa se ovaj uvredio i slicne gluposti.

 

Jucerasnji mec su mogli da prospu prevashodno zbog ocajne odbrane i sto je reket bio busan kao Svacarski sir, sve ostalo je sekundarno...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pretprosle ili mozda jos prosle (mesam vec sezone) imali su jedno vreme top5 odbrana i jokic je bio medju najboljim defanzivcima po naprednoj statistici. to se podudaralo sa vremenom kada su igrali jednu od najsporijih kosarki u ligi. pobedjivali su ali nista specijalno. posle su odustali od takve igre. znaci mogu oni odigrati i tako, ali pitanje je da li jokic i murray zele tako da igraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ko, bilo je ovde dosta kritika na njegov račun na početku prošle sezone i u prvoj rundi PO jer je igrao kao poslednji slepac. Ove sezone ne može stvarno niko reč da mu kaže jer je ušao u istu kao zmaj, a realno je da bi držali fenjer da je opet u depresiji. Poboljšao je i odbranu, iako je nikad neće igrati odlično.

 

Reket im jeste ličio na korzo u 1/4, ali realno su ih u prvom delu ipak natrpali spolja - 11/25 za tri u 1/2.  Onaj Neš Bridžis je ubacio komplet bele tehnike. Kako je stao šut, Denver se priključio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Gleda li se vs Chicago ? 

 

 EDIT :  Dobra prva cetvrtina, pre svega defanzivno a u napadu ovaj Mikijev se pokrenuo i plodi od starta. King je na triple-double watchu 6+6+4 posle prve, uz pogodjen strasan fejd na isteku iste preko Templea. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...