Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, đubrivo. said:

 

meni i dalje ne ide u glavu kako je on tako brzo i tako naglo pao fizički. stalno guglam da proverim jer znam da nije mator ali sam ubeđen da ima makar 32 godine a on 30. još čudnije mi je pošto nije da je krenuo da igra sa 18 u ligi pa kao kilometraža n stuff

 

 

Što je najbolje, ja verujem da je on pao mentalno, pre nego fizički. Nema više taj drajv i disciplinu koju imam utisak da Klej i Stef imaju. A možda mu i jako nedostaje stara ekipa, Dre, Šone...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver ima šansu da dobije. Barton ne sme da igra završnicu, usraće nešto, mora MPJ umesto njega da se vraća ASAP

 

Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

 

 

Na kraju Barton 8 poena u produzetku, pisaj mi u usta Bartone [emoji16]

 

Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

 

 

PA dobro, dobio je lakat u nos, a i odmah sledeci napad offensive basket interference Bridzisa nisu svirali.

 

Ejton je Jokaru ubio po rukama, a covek izveo samo jedno bacanje, i to na 2+1 protiv Nadera.

 

Videcemo sta ce da bude sutra sa Bukerom, Finiks je realno prosuo ovu utakmicu, iako su sutirali 19/44 za 3,a Denver 6/26, uspeli su da izgube.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Sjajna predstava u Phoenixu ali ono što su svirali Bookeru faul u napadu je baš sramotna odluka. Umjesto +4 i bacanje za 5 Denver se vraća u egal nakon toga

 

verujem da bi i doncicu svirali tako nesto.

 

opet nagradjuju flopera, harris prvo faulira booka, onda isflopuje, mi izgubimo zbog toga, a kao da to nije dovoljno booker se povredi. pa jbt. bravo nba ligo.

 

by the way, ocekujem da ih nakantamo u revansu i bez booka, bridges i johnson daju po pet trojki, a ayton 30-20 uz 5 blokada.

Edited by sunset rubdown
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroLaki said:

@đubrivo.

Mislili ste da cete lako protiv mladih momaka Sakramenta, posle par velikih pobeda?

 

pitam ja juče knicks fanove, pošto nisam gledao protiv dubsa od 4am, zašto je quickley igrao cca 12min? 

 

kažu mi likovi aa pa elfrid shutdownov'o stepha, odigrao maestralnu odbranu. onda sam krenuo da se zajebavam al pitom narod iz razvijenih zemalja & sa velikog tržišta, pa su me iskulirali. 

 

rek'o, pravi je mirakul što lebron nije već pokupio takvog lockdown defendora za finala. 

 

e sad, čak i za curry - stopera je fox prevelik zalogaj, a i taj haliburton podseća ljude na brogdona u smislu bball iq-a. nisam ga gledao ali svi očekuju danas da mediji upru prstom u knickse jer su glupi propustili takvu legendu u nastajanju. 

 

pasaz o iskušenijima elfridovim 

 

Let’s start with Elfrid Payton. He’s usually bad, but tonight he was a one-man catastrophe, shooting 3-12, failing to stay in front of De’Aaron Fox, and picking up 5 fouls. It actually should have been 6 fouls, but Tom Thibodeau simply would not let his guy Elf go quietly, and so he challenged a foul call late in the game. Rookie Immanuel Quickley wasn’t much better, shooting 3-9, but the Knicks still managed to outscore the Kings in his minutes. Of course, Thibs brought Elf back to close out the game, and though the Knicks cut the deficit to 2, a flurry of Sacramento buckets put the game out of reach.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...