Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, freethrow said:

Kad imaju svu trojicu, Bruklin prima 150 poena... :default_coffee:

 

“Honestly too long,” Irving said about Wednesday’s game. “Two OT’s for the first game back. You got to love NBA basketball.

“We definitely tried to come out and compete. I was just my best out there to pace myself. I know that it will take me a minute to just get up and down a few more times. I’m excited about the future. Cleveland threw a lot of things at us. To start the game, they threw zone, they forced us into some positions that were just uncomfortable. They scored 20 points in the second OT. I don’t know many teams that can put up 20 points in five minutes but they did and Collin [Sexton] got hot so I give the young fella credit. I give that whole Cleveland team credit for tonight. They came to play.”

 

---

 

inače, da ne budem kao ekipa koja se javlja samo kada rj barrett, oubre i wiggins nešto useru, da bačim ritopek za ortaka sa basketa koleta entonija;

ne samo zbog ove game winning trice u poslednjoj sekundi, gledao sam ga i protiv knicksa, dečko se stvarno bori i ima nekakav bag of tricks, tako da mi se sad čini da će imati solidnu nba karijeru, uprkos fizikalijama.

 

i drugi mali čovek velikog srca i ružne frizure, trejo, izgleda pronašao mojo, nakon par za njega ispodprosečnih partija.

Link to comment
Share on other sites

Najbolja partija Voriorsa ove sezone, gotovo svaki napad je bio pametno odrađen. Ker stvarno izvlači neki max iz ovog rostera. Wiseman se fino častio na Drejmondove pasove, ali tu zapravo sve kreće od Karija, njegove kretnje pokreću točak. Wigins je bio odličan, jedna od zrelijih partija za njega, dopada mi se kako je podvalio par lopti za Wisemana. Barem smo konkurentni, igramo takmičarski i pošteno, to je dovoljno od ove sezone.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

 

d-qk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Ne pamtim da sam ga ikad vidio u ovakvom izdanju. Partija za deset u oba pravca. Ne bi bilo fer prema i ostalima reći da je ovo samo njegova pobjeda ali definitivno je imao samo takav impact na konačan ishod. Keep it going DA💪💪💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez zezanja, ako ovo nastavi da se uteže može da bude solidna plejof nagazna mina. Daleko od toga da je San Antonio mučeni neko merilo, ali primetno je da svi igrači imaju neku ulogu i iskaču povremeno. Očekujem da se sada i Luni i Drejmond probude polako i uigraju i to onda nije najkvalitetniji roster, ali ima neku dubinu majkumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja od Devina Vassella očekujem dosta u budućnosti tj da napravi veliki progres skoro ko Leonard. I da može pristojnu 1na1 odbranu da cepa. Mehanika suta je ok. Osnovni elementi košarke su tu. Izgleda da su biq i ponašanje na mestu. Samo vredan rad.

 

Edit Ovo je jedan hot prediction. Ali Mark my words xd

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Murray je odličan, na obe polovine terena... Pored Vassell-a, nije los ni ovaj IV-ti, ima solidan napadacki repertoar i mnogo prostora za napredak.

 

49 minutes ago, bodo said:

Ne pamtim da sam ga ikad vidio u ovakvom izdanju. Partija za deset u oba pravca. Ne bi bilo fer prema i ostalima reći da je ovo samo njegova pobjeda ali definitivno je imao samo takav impact na konačan ishod. Keep it going DA💪💪💪

 

Kako jedan balkanski 4um i Twitter zajednica može pozitivno da utiče na igraca :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se Keldon Johnson više sviđa od Vassella. Biće Spursi ok za godinu, dve. Ima tu mladog talenta, ali ovi veterani jednostavno nisu dovoljno dobri da bi se pobeđivalo u serijama. Lamarkan jednu odigra kao stari pa se na dve raspadne, DeRozan je to što je, Mills i Gay čak igraju iznad svih očekivanja obojica, al to jbga nije dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se ima dobrih mladih talenata, ali treba jedan dobar ubod na draftu ili putem trejda i FA za lice franšize. Ove druge dve opcije su manje verovatno. Jbg LMA je mator, a DeRozan ima dobre basket fudamente, ali se ne uklapa u današnji koncept bb-a.

 

Nešto sam razmišljao koliko bi bolje legao na Spurse ovaj Hayward iz Hornets dana nego DeRozan, a obojica se vrv  blizu na ranking listi današnjih nba igrača. 

Link to comment
Share on other sites

hayward je bolji ili makar savremeniji igrač ali džaba poređenje kada je on potpisao kao free agent za celticse 2017e a derozan trejdovan za leonarda 2018.

 

slušam sinoć bill simmons podcast w/jackie macmullan i on tu pominje kako bi za nuggetse bilo super da trejduju mpj-a za beala ali eto, možda ih ni to ne čini takmacima lakersa a mpj ipak ima visok upside pa možda treba sačekati ....

..i onda se razmišljam, zašto majkumu celticsi ne naprave trejd za nikolu vučevića? zar ne bi on bio skoro pa idealan dodatak na tatum-brown-kemba osovinu? onako, da ne znaš odakle sevaju munje. imaju i onog theisa da se lema i šta znam. simmons je naravno pominjao aaron gordona u trejd-kontekstu za celticse, valjda zato što je imao skoro triple double pre neko veče. ne znam samo gde bi ga metnuo u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su Hayward i Derozan priblizni individualno a na nba rankigsima, ili barem mojem ranku. Ono sto je svojevremeno Hayward donosio Juti do je Demar Rapsima, ne racunam PO. Ali jbg kada je Derozan slabiji fit u vecini timova, cak i ova njegova najracionalnija verzija iz Sparsa.

Inace Beal za Portera je po meni no brainer

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Vučević bi im bio super. Potcjenjuje se malo njegova igra, i ja sam nekada mislio da je on nabudzeni Kanter, ali ima tu dosta više kvaliteta. Nije ni u odbrani toliko problematičan.

 

 

Plus meleon. Dodje Vuc neka apgrejdovana verzija Kantera, ali znacajno apgrejdovana dovoljno dobar da uvuce u PO kao glavni baja i da igraju konkurentnu kosarku.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, đubrivo. said:

nuggetse bilo super da trejduju mpj-a za beala ali eto, možda ih ni to ne čini takmacima lakersa a mpj ipak ima visok upside pa možda treba sačekati ....

 

Ja nisam siguran da MPJ ima veći upside od onog što je sada Beal. A sve i da je tako, Nugetsima treba neki baja sad dok je Jokić tu, ozbiljno bi ih Beal unapredio odmah dok su u nekom širem krugu contendera i ekipa u championship windowu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Vučević bi im bio super. Potcjenjuje se malo njegova igra, i ja sam nekada mislio da je on nabudzeni Kanter, ali ima tu dosta više kvaliteta. Nije ni u odbrani toliko problematičan.

 

Gordon zato baš ništa ne treba Bostonu.

 

Slažem se al jebiga skup je Vuč, kontam da je Turner dosta jeftiniji a mislim i profilom potrebniji Keltima. Slažem se i da im krilni specijalac poput Gordona baš ne treba, koji će im pored Tatuma i Browna da se tu nagomilavaju, a rupa na pleju (jer bi verovatno morali da pošalju Kembu) i na centru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...