Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

.. 

kad smo već kod centara, koliko biste dali mitch lobu na leto (early season projection)? 

 

samo da znate da je promenio jedno 72 agenta u svojoj mladoj karijeri 

 

ja mislim da će biti dobar ali ne neki veliki defanzivac, mada može da nabaci mišićnu masu i neki šut sa slobodnjaka (ne bi me iznenadilo) 

Link to comment
Share on other sites

na zalost karl towns jos ima cetiri godina ugovora (sa ovom godinom uracunatom), pa ce njegov trade request imati smisla i neke tezine za tamo dve godine. mada cenim da ce neke price vec poceti sledece sezone.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

.. 

kad smo već kod centara, koliko biste dali mitch lobu na leto (early season projection)? 

 

samo da znate da je promenio jedno 72 agenta u svojoj mladoj karijeri 

 

ja mislim da će biti dobar ali ne neki veliki defanzivac, mada može da nabaci mišićnu masu i neki šut sa slobodnjaka (ne bi me iznenadilo) 

 

ja sam ocekivao bas mnogo od njega i da ce napredovati ali on evo vec trecu sezonu za redom, ne bih rekao da stagnira, ali ne napreduje onoliko koliko se ocekivalo od njega. bar ne pravi milion glupih faulova ove godine kao ranijih.

 

rekao bih nekih petnaesteak miliona godisnje...cisto zbog talenta i onoga sta moze postati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, đubrivo. said:

.. 

kad smo već kod centara, koliko biste dali mitch lobu na leto (early season projection)? 

 

samo da znate da je promenio jedno 72 agenta u svojoj mladoj karijeri 

 

ja mislim da će biti dobar ali ne neki veliki defanzivac, mada može da nabaci mišićnu masu i neki šut sa slobodnjaka (ne bi me iznenadilo) 

 

4/38 i da istetovira logo Niksa na oba bicepsa

 

11 minutes ago, greenenvy said:

Ne znam kolika je bas prsotina ovaj Kevin Porter Jr. (izgleda da je velika), ali bih probao neki trejd za njega posto nam ta pozicija fali. Rekao bih da je isplativ rizik.

 

Ogromna rizik, dečko je baš teška dijabola. A deluje mi da ima fin napadački potencijal.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

.. 

kad smo već kod centara, koliko biste dali mitch lobu na leto (early season projection)? 

 

samo da znate da je promenio jedno 72 agenta u svojoj mladoj karijeri 

 

ja mislim da će biti dobar ali ne neki veliki defanzivac, mada može da nabaci mišićnu masu i neki šut sa slobodnjaka (ne bi me iznenadilo) 

48/4 ce zabosti vrvt ali nekih 40/4 mi je realno za njega, sta znam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

4/38 i da istetovira logo Niksa na oba bicepsa

 

 

mnogo je tanko ovo. on & 72 agenta neće pričati na ovu temu, pri tome ne mislim na knickse nego na celu ligu.

 

3 minutes ago, Miki28 said:

48/4 ce zabosti vrvt ali nekih 40/4 mi je realno za njega, sta znam

 

tako nekako i ja mislim - od 12 po godinici do @ggggggggovih 15ak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

KAT je po talentu bara bar sa najboljim igračima u ligi. Ja jednostavno odbijam da poverujem da je tako krakat i pokretan centar nepovratno izgubljen za ozbiljnu defanzivu. Njega doživljavam kao neku veliku emotivnu bebu koja je od starta karijere uglavnom u dosta lošem kontekstu i koja prosto nije izgradila pobednički ili barem ratnički mentalitet. Ima dosta osnova poverovati u priču da bi mu promena sredine godila jer ne deluje kao lik koji je mentalno sposoban da samostalno preokrene stvari u svoju korist u Minesoti. Ipak, Sunsi imaju sasvim dobrog mladog centra koji možda napadački nije ono kako su mnogi pobornici tankovanja predstavljali dok nije ušao u ligu, ali defanzivno napreduje konstantno i već sad se apsolutno ne libi da se prihvati prljavog posla pod koševima. Ja bih rekao da Sunsima treba baš takav profil a ne još jedan veliki potrošač.

 

U teoriji da, ali kad malo zagrebes po rosteru, vidis da mi nemamo trpaca izuzev Bookera (koliko god skandalozan bio do sad). Paul to nije bio u pravom smislu reci ni pre 5-6 dina u prajmu, kamoli sad, a Kal iako vrlo zahvalan igrac koji napreduje jednostavno tesko da ima potencijal da dobaci ofanzivno do jednog Middletona recimo. Ne svidja se ni meni sto KAT ide linijom manjeg otpora i samo cepa trice, ali je ipak prilicno korektan post igrac (na dosadasnjem uzorku) i ofanzivno gotovo bez klasicne slabe tacke. Sunsi vec sad imaju dosta problema u napadu sa pronalazenjem resenja i raznovrsnoscu jer izuzev suta za 3 koji je jasno forte (a koji takodje neretko zakaze), ne mogu da naprave ozbiljnu stetu u reketu, pa cak ni sa visokog posta. Tu je jedan od glavnih problema upravo Ayton i njegova pasivnost i odbijanje da svoju sjajnu fiziku stavi na polzu ekipi. Mene taj decko izludjuje ne samo zato sto smo zbog njega zaobisli Luku, vec i zato sto nikako ne mogu sebi da objasnim zasto igrac fizickih karakteristika jednog Admirala igra kao fakin Bargnani. Za mene je to neoprostivo. Nisam za ovo tlacenje po tnjiteru, prilicno je ruzno, jadno i neukusno, ali razumem sentiment navijaca koji su tolike godine gledali Amarea kako zlostavlja obruce. Tada je isao narativ posvuda okolo kako je to bullshit, kako svako moze da nabija brojke pored goat pleja koji ga pogodi u obrvu i servira mu sve na srebrnoj tacni, no sada vidimo da je za Aytona mishn imposibl da postane legit roll pretnja, pa makar te lopte i ne zakucavao nego radio finger roll svaki prokleti put. Sam rumor je naravno presmesan, ali hipoteticki ovakav dil na stolu se prihvata 11/10 puta i tu nema mrsomudjenja nekog velikog. 

Link to comment
Share on other sites

Citat bese

23 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

nikako ne mogu sebi da objasnim zasto igrac fizickih karakteristika jednog Admirala igra kao fakin Bargnani. Za mene je to neoprostivo. Nisam za ovo tlacenje po tnjiteru, prilicno je ruzno, jadno i neukusno, ali razumem sentiment navijaca koji su tolike godine gledali Amarea kako zlostavlja obruce. Tada je isao narativ posvuda okolo kako je to bullshit, kako svako moze da nabija brojke pored goat pleja koji ga pogodi u obrvu i servira mu sve na srebrnoj tacni, no sada vidimo da je za Aytona mishn imposibl da postane legit roll pretnja, pa makar te lopte i ne zakucavao nego radio finger roll svaki prokleti put

 

 

Dakle, sve vreme pisem iskljucivo o igri u napadu, misleci na vrlo izrazenu diskrepancu u fizikaliti aspektu izmedju onoga sto bi prema predispozicijama mogao da cini i onoga sto zapravo cini na parketu. Mogao bi preskoci ne jednog, nego 2 visoka i prikuca, uguzi 95% centara, ali on bira da se sacuva od bilo kakvog kontakta kad god je to moguce i opalice turnaround j cak i preko nizih i znatno slabijih igraca. Sut za 3 poput Bargsa ili sada KAT-a nema, pa je i to dodatni hendikep i ogranicava setove. Ponavljam, Sunsi nemaju dovoljno primarnih kreatora niti igraca koji su u stanju da budu inicijatori na NBA nivou, te je utoliko veci problem ovakva igra Aytona u napadu. Montyu ne preostaje nista drugo nego da pocne sa nekim suludim experimentima jer ukoliko sve ostane isto, ova ekipa ne ide nikuda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...