Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

niko ni reci sto je nekompletni brooklyn dobio kompletni milwaukee.

 

ako ostanu zdravi bice mnogo zajebani. verujem njihovom napadu vise nego da protivnicki napad nadje odgovor protiv njihove odbrane.  irving, durant, harris na liniji za tri poena, ulaz do kosa nikad otvoreniji za hardena...

 

sedmog februara igraju sa sixersima. da vidimo kako ce izaci na kraj sa embiidom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Ma, ne znam ko može da pomisli da oni neće biti prezaebana ekipa, koja ima ogromne šanse da izađe sa istoka.

 

Čak i ako se Kajri ne dozove do kraja sezone.

 

Pa ono, bila je tona postova u kojima je Brooklyn lose prosao u trejdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Pa ono, bila je tona postova u kojima je Brooklyn lose prosao u trejdu. 

 

Meni je ta priča smešna, to bi moglo da se kaže da je Harden prisilno trejdovan, pa da postoji opcija da će ga boleti ona stvar da se cima.

 

Sve što smo videli u ove dve tekme, je sušta suprotnost od toga. 

 

Rekoh i ranije, šteta za Alena, ali sve ostalo što su dali mi je iz kategorije "meh". Naročito ti pikovi, gde je najbolji pik tipa 24.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio od onih što su sumnjali u Netse ove sezone i još uvek sumnjam. Isto tako sam rekao Nets bez Irvinga > Nets sa Irvingom. Videćemo kad se vrati kako će to izgledati. Ovako je Netsima taman, i KD i Harden imaju dovoljno prostora i lopti, hijerarhiju je lakše postaviti. 

 

Problem sa Bucksima je što im je klupa za kurac. Najozbiljniji čovek sa klupe im je Portis, od ostalih baš skroman doprinos. Njima fali neki klasičan šesti čovek, neka crna rupa koja može povremeno da se zapali. Pošto takvih igrača u ligi ima masa, morali bi nekog tog profila da pribave.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije ta sezona u kojoj Janis pogađa šut iz driblinga, veća je verovatnoća da baci airball ili ciglu nego da pogodi taj šut. Možda taj dan nikada neće doći ali i dalje može i u završnicama da bude iskoristiv kao neki roller ili šta već. Bolje bi Bucksima bilo da pribave još nekog pored Middletona (kome se u playoffu obično smežuraju mošnice) i možda Jruea koji može da pogodi taj šut nego od Janisa na silu tražiti nešto za šta jednostavno nije dovoljno talentovan.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Isto tako sam rekao Nets bez Irvinga > Nets sa Irvingom. Videćemo kad se vrati kako će to izgledati. Ovako je Netsima taman, i KD i Harden imaju dovoljno prostora i lopti, hijerarhiju je lakše postaviti. 

 

 

nije taman jer treba svi da ostanu spremni i sposobni za plej of. bolji su sa irvingom makar za trećinu, pa taman i da ne kliknu u samom startu

 

da je samo rookie steve nash tu, imao bih sličnu sumnju kao i ti. sa d'antojijem koji zna hardena i koji na rockets ultimate weapon ima freakin duranta i irvinga, nemam dileme da će biti devastating za protivnike.

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

. Bolje bi Bucksima bilo da pribave još nekog pored Middletona (kome se u playoffu obično smežuraju mošnice

 

izuini, sad ispada da te pikiram ali ovo nikako nije tačno. khris middleton je imao neke epske partije u plej ofu. kad kažem "neke", ne mislim "nekoliko". igrao je više dobrih serija nego onih loših.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo nije ta sezona u kojoj Janis pogađa šut iz driblinga, veća je verovatnoća da baci airball ili ciglu nego da pogodi taj šut. Možda taj dan nikada neće doći ali i dalje može i u završnicama da bude iskoristiv kao neki roller ili šta već. Bolje bi Bucksima bilo da pribave još nekog pored Middletona (kome se u playoffu obično smežuraju mošnice) i možda Jruea koji može da pogodi taj šut nego od Janisa na silu tražiti nešto za šta jednostavno nije dovoljno talentovan.

Ok, slažem se u nekim djelovima, ali problem je u tome što je lopta najviše kod Janisa na perimetru, to je jednostavno način na koji Baksi igraju. Tako da će biti ponovo zajebano kad nalete na neki zid kao u protekle dvije sezone. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, đubrivo. said:

 

 

izuini, sad ispada da te pikiram ali ovo nikako nije tačno. khris middleton je imao neke epske partije u plej ofu. kad kažem "neke", ne mislim "nekoliko". igrao je više dobrih serija nego onih loših.

 

Znam da voliš Midltona. Pogledaj mu statse iz playoffa na nivou karijere: https://en.wikipedia.org/wiki/Khris_Middleton

 

Vadi ga ovaj PO 2018, inače su mu procenti grozomorni. Možda je utrpavao neki Orlando u prvoj rundi, ne sećam se da je baš pustio muda protiv ozbiljnih konkurenata a kamoli da je imao "epske partije".

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro Harden vec godinama ima poprilicno dobro rasiren teren. U Rocketsima je uvijek imao petorke sa po bar 3 kvalitetna do odlicna sutera. Naravno ovo sa KDem i Kyriem je svakako druga dimenzija al imao je on itekako prostora za svoje izolacije u Rocketsima. Meni njihova odbrana djeluje kao bas ozbiljan upitnik. Ubrzo igraju protiv Clippersa pa onda protiv Lakersa 17.2. cini mi se. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Znam da voliš Midltona. Pogledaj mu statse iz playoffa na nivou karijere: https://en.wikipedia.org/wiki/Khris_Middleton

 

Vadi ga ovaj PO 2018, inače su mu procenti grozomorni. Možda je utrpavao neki Orlando u prvoj rundi, ne sećam se da je baš pustio muda protiv ozbiljnih konkurenata a kamoli da je imao "epske partije".

 

boston je sam dobio, ne sećam se koje sezone

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa dobro Harden vec godinama ima poprilicno dobro rasiren teren. U Rocketsima je uvijek imao petorke sa po bar 3 kvalitetna do odlicna sutera. Naravno ovo sa KDem i Kyriem je svakako druga dimenzija al imao je on itekako prostora za svoje izolacije u Rocketsima. Meni njihova odbrana djeluje kao bas ozbiljan upitnik. Ubrzo igraju protiv Clippersa pa onda protiv Lakersa 17.2. cini mi se. 

 

hardenu je jedini ozbiljan partner bio chris paul. a on ne širi teren već se podudara sa hardenom u najboljim skillovima.

sa wbrookom na PF u napadu je u teoriji moglo biti neverovatno ali je sticajen okolnosti i objektivnih nedostataka ispalo nikako.

 

harden sa durantom u ovim momentima njihove karijere je definitivno najuzbudljiviji kombo. a tu je i taj neki irving. i d'antoni da to poveže i nash kao makar sale đorđević na klupi.

 

odlična je situacija, baš se radujem ostatku sezone, zbog košarke a ne zbog nekog konačnog rezultata u kome će lejkersi i goblini da pokleknu. ali i to bi bilo sjajno.

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, đubrivo. said:

hardenu je jedini ozbiljan partner bio chris paul. a on ne širi teren već se podudara sa hardenom u najboljim skillovima.

sa wbrookom na PF u napadu je u teoriji moglo biti neverovatno ali je sticajen okolnosti i objektivnih nedostataka ispalo nikako.

 

harden sa durantom u ovim momentima njihove karijere je definitivno najuzbudljiviji kombo. a tu je i taj neki irving. i d'antoni da to poveže i nash kao makar sale đorđević na klupi.

 

odlična je situacija, baš se radujem ostatku sezone, zbog košarke a ne zbog nekog konačnog rezultata u kome će lejkersi i goblini da pokleknu. ali i to bi bilo sjajno.

 

Gordon, Ariza, Tucker, Andersen i svi suteri koje je imao u ekipi otkako je MDA preuzeo ekipu su itekako sirili teren za Hardenove izolacije. Sad sa KDem i Kyriem je po mom misljenju veci faktor to sto nece morati igrati konstantno s loptom u rukama nego sto ce imati nesto puno vise prostora za izolacije. Mocna su ekipa bas, mislim da nema ekipe u ligi koja ce ih natpucavanjem dobiti ali odbrana tu ostaje ozbiljan upitnik kakav kod dva glavna konkurenta Lakersa i Clippersa sigurno nije. 

Link to comment
Share on other sites

Kada se govori o PO Middletonu meni uvek prva na pamet padne ona serija protiv Toronta 2019 u ECF. Gledao sam sve utakmice u toj seriji i kontam da su Raptorsi bili prezajebani u defanzivi, ali je Middletone, koga inace gotivim, odigrao kao poslednja pickica uz gomilu alibi suteva, iako je imao velikog prostora je su se koncentrisali na odbranu Janisa, gde je on bio udvajan svaki put kada bi prisao na 3, 4 metra od kosa. 

 

Evo do sada nisam pogledao brojke iz te serije, i uopste me ne cude. Barem 5 igraca su odigrala bolje od njega tu seriju, koja je bila najvaznija za njegov tim u poslednjih 20 godina.

 

13.7 pt, 7 rb, 4 ass, 41%fg, 37% fg  i sve na 37 minuta prosecno na tarenu. Ispod svakog nivoa za igraca njegove reputacije. Protiv Heata je prosle sezone imao seriju za pohvala, ali to su bile neke sasvim druge okolnosti.

Link to comment
Share on other sites

middleton definitivno nije superstar, već borderline allstar koje se sam izborio za tu poziciju iz blata

 

ne može na krilima da dobije mnoge superstarove - ali tu je majkumu i najveća konkurencija, zar ne? durant, lebron, leonard, giannis koji igra sa njim a dolaze i mladi, tipa tatum, simmons. baš je zajebana situacija matchup wise

 

ja sam govorio o njegovom učinku u plej ofu, ne o duelima. možda je moje pamćenje selektivno ali definitivno nije situacija kao ovaj wiki link, niti mogu da mu zamerim što ga je dobio freakin kawhi leonard 2019e.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, đubrivo. said:

 

boston je sam dobio, ne sećam se koje sezone

 

 

Evo i serije protiv Bostona 'koju je sam dobio'  To je bila '19, kada se Kyrie raspao u toj seriji.

 

Middletone-  35,3 mp, 19,2 pt, 6,4 rb, 4,8 ast, 39,5% fg

Giannis -        34, mp, 28,4, pt, 11, rb, 5,2 ast, 52,2% fg

 

Rekao bih da je Giannis duplo bolju seriju imao, tako da ni ovo ne pije vodu. Sve u svemu, nije tebi strano da nisi objektivan kada se govori o nekom igracu prema gajis simpatije. :classic_smile:

 

Imao je dobru onu seriju protiv Celticsa godinu dana ranije, kada su Drew Bledsoe i Scary Terry imali onaj sukob, ali tada su porazeni u game 7. To mu je mozda bila i najbolja playoff serija u karijeri. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTripleDouble said:

Evo i serije protiv Bostona 'koju je sam dobio'  To je bila '19, kada se Kyrie raspao u toj seriji.

 

Middletone-  35,3 mp, 19,2 pt, 6,4 rb, 4,8 ast, 39,5% fg

Giannis -        34, mp, 28,4, pt, 11, rb, 5,2 ast, 52,2% fg

 

Rekao bih da je Giannis duplo bolju seriju imao, tako da ni ovo ne pije vodu. Sve u svemu, nije tebi strano da nisi objektivan kada se govori o nekom igracu prema gajis simpatije. :classic_smile:

 

Imao je dobru onu seriju protiv Celticsa godinu dana ranije, kada su Drew Bledsoe i Scary Terry imali onaj sukob, ali tada su porazeni u game 7. To mu je mozda bila i najbolja playoff serija u karijeri. 

 

to je sad kao da izvučeš jordanove i pippenove statse i plej ofa i objasniš mi da pippen kurcu ne vredi.

 

ne znam, neke od tih plej of serija sam gledao. ponekad je middleton bio loš, ponekada taman kako treba a u nekim prilikama najbolji igrač na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...