Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

Mislis li da ce Klivlend vejvuje Dramonda?

 

Ne mora Druma, možda JaValea, sigurno im je Alen u planovima čim su ga uzeli i ne bih se iznenadio da se rastaju s jednim od njih. Logičnije im je naravno da ih trejduju ali možda bude i wave. Prilika za titulu i 5.5 milki je dobra ponuda. 

Link to comment
Share on other sites

@delgado ovogodisnja ekipa ce igrati ozbiljnu odbranu kad zatreba a u napadu su mnogo bolji, bas mnogo resenja imaju. Bas mi je iznenadjenje kako dobru odbranu Sroder igra.

 

Kako je Rondo odradio Atlantu, koji je to car😀 nek ga Atl waiwe-uje i potpise opet za sampiona😂😂😂

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Klipersi su bolji, ali nedovoljno, opet nemaju pleja. Ja tipujem na Jutu ako Mičel ponovi partije od prošle godine

Kompatabilniji svakako jesu ali kao sto kazes plej im fali. Batum za sad dobar potpis.

 

Ne moze Juta nista protiv Klipana i Lejkersa mada su gotivni

Edited by Miki28
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je PO Rondo bolji od Šrudera, a Hauard mi je korisniji od Gasola pri čemu sudim o Gasolu na osnovu babla, ako uspe da se približi formi od pre 2 godine to je onda apgrejd. 

Rondo je u PO bio taj treći točak i tas na vagi, doktor košarke, jednostavno mbogi potcenjuju njegov značaj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Meni je PO Rondo bolji od Šrudera, a Hauard mi je korisniji od Gasola pri čemu sudim o Gasolu na osnovu babla, ako uspe da se približi formi od pre 2 godine to je onda apgrejd. 

Rondo je u PO bio taj treći točak i tas na vagi, doktor košarke, jednostavno mbogi potcenjuju njegov značaj

PO Rondo je real deal ali Sroder sa dobrom odbranom i kao 3 opcija je dobra zamjena.

Dwight kao sto grof napisa je odradio posao protiv Denvera, protiv Hjustona i Majamija je bio skoro neupotrebljiv a tako nesto ce i sa Markom biti, zavisno od matchupa cemo koristiti igrace i rotacije.

Mark je potpis za plejof, Harrell je za reg dio sezone

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Samo to toliko

Bio je koristan i protiv Hjustona i Portlanda

Protiv Hjustona su on i McGee mahali peskirima. Tu je Markieff bio koristan

Link to comment
Share on other sites

Super su LAL pravi tim, to je ključ, subjektivno mišljenje možda podstaknuto animozitetom prema Lejkersima je da su lošiji. Šruder je bolji defanzivac od Ronda, ali ta glava koju ima Rondo je jedna u milion. Ne znam, meni je on teška gotiva i bio bi gubitak za sve.

Hauard Gasol nisu za poređenje u prajmu , Gasol je neuporedivo korisniji, obojica umeju da odigraju prljavo samo mi je utisak da je Gasol fizički prilično degradirao

Link to comment
Share on other sites

36 godina puni za koji dan, mnogo utakmica kako u Nba tako i za reprezentaciju, sve to doslo na naplatu ali sa njim bas nema pravila. Jedno vece izgleda da je les a sledece mnogo pokretniji u odbrani tako da sam se privikao.

Cilj je AD sto manje trositi na 5 bar za sada mada se ni AD nesto previse ne cima😀

Mark je meni omiljen lik, on kad je igrao odbranu onda se niko nije mogao naigrat protiv njega od centara. Ko je ikad igrao poene igraca NBA, zna koji je to brat😀

Dwight je i u ovim godinama u fenomenalnoj fizickoj spremi, trokrilni ormar

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sve sve, ali reci da je Harden uzasan offball igrac...

 

Harden je apsolutno fantastican sve sto postoji u definiciji napada igrac.

Poslednjih par godina Harden nije radio nista van lopte, odmarao je u tim posedima.

 

To jeste razumljivo s obzirom na to koliki je load imao sa loptom u rukama i koliko se tu trosio, ali se ne moze reci da on nesto posebno igra van lopte.

 

Nije to sigurno nivo Dzona Vola bez lopte, ali nije ni Klej Tompson.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...