Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, John Dies at the End said:

AD da cuva Hardena???!! :thumbup:

Pa kad je cuvao Batlera, zasto ne bi mogao i Hardena?

 

 

To je pravi igrac, cuva najbolje igrace, a ne ko Janis.

 

Jos je Harden poznat kao neko ko nije dobar off ball igrac, savrsen za AD-a.

Link to comment
Share on other sites

AD ni u snovima ne može da čuva Hardena, on će vrv biti zadužen za KD , a Lebron će da se štekuje na Grinu ili Harisu.

Harden je u bablu pravio dosta problema Lejkersima sve dok nišu rešili da ga udvajaju što sad neće biti baš najpametnije.

Sa druge strane nema ko da čuva AD i Lebrona, bukvalno niko tako da su LAL u prednosti ako Netsi ne dovedu bar jednog defanzivca koji može koliko toliko da uspori AD ili LBJ

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

Bruklin bi trebao da se zabrine, jer nema ko da cuva ni Herela, a kamoli AD-a. Herel bi mogao biti vrlo koristan u toj seriji.

 

Videcemo, AD je slabo ili nikako cuvao Hardena u Bablu, ali ako prigusti, isao bi AD na njega.

 

Ne vidim neki problem, ako je zaustavio onakvog Batlera koji je davao prajm Bron partije, vala moze i Hardena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

AD ni u snovima ne može da čuva Hardena, on će vrv biti zadužen za KD , a Lebron će da se štekuje na Grinu ili Harisu.

Harden je u bablu pravio dosta problema Lejkersima sve dok nišu rešili da ga udvajaju što sad neće biti baš najpametnije.

Sa druge strane nema ko da čuva AD i Lebrona, bukvalno niko tako da su LAL u prednosti ako Netsi ne dovedu bar jednog defanzivca koji može koliko toliko da uspori AD ili LBJ

Pa niko nije ni rekao da bi ga zaustavio ali ako sto kaze grof zagusti naravno da bih taj zadatak povjerio AD-u. 

Harden je jedan od najboljih ofanzivnih igraca ikada i za saigraca ima jos jednog istog takvog, znaci napad ce biti fenomenalan. 

Morace AD da ide u tim situacijama i na Hardena i na KD-a pa sta bude.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Pa niko nije ni rekao da bi ga zaustavio ali ako sto kaze grof zagusti naravno da bih taj zadatak povjerio AD-u. 

Harden je jedan od najboljih ofanzivnih igraca ikada i za saigraca ima jos jednog istog takvog, znaci napad ce biti fenomenalan. 

Morace AD da ide u tim situacijama i na Hardena i na KD-a pa sta bude.

Poređenje sa Batlerom nije na mestu jer je Batler dosta igrao na low postu i retko se izvlačio na tri. Uz svo poštovanje Batler i Harden ne mogu da se porede napadački.

Veliki kvalitet AD osim individualne odbrane je i timska odbrana, a njegov uticaj na timsku odbranu se poništava ako čuva Hardena, na stranu što ne može da ga sačuva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu da se porede ako je u pitanju plej of, jer je Harden luzer, a Batler igracina. Nece mu biti zaboravljene 22 uzastopno promasene trojke protiv GS-a.

 

Ljudi zaboravljaju da u timu jos igraju Irving i Durent, da ce on provoditi i dosta vremena bez lopte, pored toga sto je uzasan off-ball igrac. AD bi komotno mogao jednim delom i reket braniti i motriti na njega. Niti su Irving iliti Durent vrhunski plejmejkeri koji pronalazili Hardena samog na trojci. 

 

Batler je dve klase iznad u offballu iznad Hardena. Nije to samo, jel neko ima sut ili nema, nego predjena distanca u toku utakmice, tempo, itd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Poređenje sa Batlerom nije na mestu jer je Batler dosta igrao na low postu i retko se izvlačio na tri. Uz svo poštovanje Batler i Harden ne mogu da se porede napadački.

Veliki kvalitet AD osim individualne odbrane je i timska odbrana, a njegov uticaj na timsku odbranu se poništava ako čuva Hardena, na stranu što ne može da ga sačuva

Butler nije pravio problem na low postu vec ga je AD uzeo jer je dar mar napravio na ulazima sa trojke i onda duzinom mu onemogucio ulaze, pretvorio ga u midrange sutera a s obzirom da je krakat mogao je da izadje na sut.

Harden je totalno drugaciji tip ali AD bih povjerio taj zadatak kad zagusti svakako.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

Mogu da se porede ako je u pitanju plej of, jer je Harden luzer, a Batler igracina. Nece mu biti zaboravljene 22 uzastopno promasene trojke protiv GS-a.

 

Ljudi zaboravljaju da u timu jos igraju Irving i Durent, da ce on provoditi i dosta vremena bez lopte, pored toga sto je uzasan off-ball igrac. AD bi komotno mogao jednim delom i reket braniti i motriti na njega. Niti su Irving iliti Durent vrhunski plejmejkeri koji pronalazili Hardena samog na trojci. 

 

Batler je dve klase iznad u offballu iznad Hardena. Nije to samo, jel neko ima sut ili nema, nego predjena distanca u toku utakmice, tempo, itd.

Uf uf , prvo napadački stil Batlera i Hardena je dijametralno suprotan. Batler je ceo plej of proveo na postu, AD ga je izbacio sa te pozicije što je automatski bio minus za Majami, ostali su mu samo ulazi jer je u najbolju ruku prosečan šuter gledano u procentima, gledano broj uzetih šuteva čak ni to, jednostavno šut za tri mu je tek treća, četvrta opcija i zato je idealan da ga čuva viši, a sporiji igrač. Hardenu je šut za tri forte.

Što se tiče off ball igre Harden je tu doktor, odličan je iz uručenja i iz takvih akcija ima bezbroj rešenja, a tu AD nema šta da traži. 

Izolacije neću ni da komentarišem, ako Harden ima loptu na 7 metera šta misliš koliko daleko od njega stoji AD i koliki mu je uticaj na timsku odbranu

Što se tiče raspadanja u plej-of- u mnogo je lakše igrati kad sav pritisak nije na tebi i kad ti Durant čuva dupe

 

P.S. I meni je Batler gotivniji lik i mislim da bi bolje legao ovim Netsima.

Edited by Milos 3.14
Typo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja lično mislim da nećemo gledati to finale iako ga svi priželjkuju.

Možda je jeres i možda iz mene progovara mržnja prema Lejkersima ( jedino više mrzim Boston i najveća mi je tragedija što će Tejtum provesti karijeru tom smrdljivom timu ), ali deluje mi da su LAL lošiji nego prošle godine.tj.bolji su za regularku, ali da će u PO biti lošiji. A posebno ne mislim da će Netsi izaći sa istoka

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja lično mislim da nećemo gledati to finale iako ga svi priželjkuju.

Možda je jeres i možda iz mene progovara mržnja prema Lejkersima ( jedino više mrzim Boston i najveća mi je tragedija što će Tejtum provesti karijeru tom smrdljivom timu ), ali deluje mi da su LAL lošiji nego prošle godine.tj.bolji su za regularku, ali da će u PO biti lošiji. A posebno ne mislim da će Netsi izaći sa istoka

A ko je bolji na zapadu nego prosle sezone?

Hjuston cao dovjdenja.

Denver?

Klipani?

Link to comment
Share on other sites

Lejkersi su osetno bolji nego prošle godine.

 

Klipersi su slabiji, Denver je slabiji, Hjuston ne treba komentarisati. U Jutu ne verujem u smislu "jako i do samog kraja".

Portland i Dalas mogu da iznenade, ali mislim da im je veliko finale ipak preveliki zalogaj.

 

Sve u svemu, ako se sezona uopšte i završi, sve mi liči na LAL-Bruklin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...