Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dalas je sjajna ekipa, ma koliko Luka dominira, ne može da se kaže da biraju individualna rešenja, uvek traže slobodnog čoveka i situaciju gde mogu da iskoriste prednost. Kupili su me

Just now, Chaos Is Me said:

Al je Luka ispizdeo na saigrače koji su samo pripaljivali za 3 u situaciji kad su mogli da ukradu utakmicu, Porzingis prodao, više voli da opali za 3 nego leba da jede, 6-19 iz igre, frustrirajuć igrač. 

msm da nije pizdeo na zingisa, nego na sudiju koji mu nije svirao faul... A KP voli da šutira više nego išta, kakav car, bije na slepo

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Drummond masakrirao Knickse. 

 

ne mogu drummondovi gligaši više od 3 da nas operu. dobro smo se držali u prvom, posle sam usnio

 

barrett 7-12 (2-4 za 3, 4-4 fts), immanuel 23pts, 5 rebs, 4 ast, po stl i blok, bez prodatih za 28min

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Miki28 said:

KD u ovih 9 utakmica ima 29ppg/7.2rpg/5.8apg na 53.7% FG i 46% 3pt

 

Igramo bas sampionski mogu ti rec. Sinoc cetvrtina i po na pocetku strava i uzas pa se onda uozbiljise i lagano rutiniranje na kraju. U strasnom je ritmu ekipa. Sad pauza pa Warriorsi i onda turneja na istoku pocevsi s Bucksima sto bi trebao biti ozbiljan test. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

The Miami Heat's interest level in Bradley Beal is reportedly "high" if the guard becomes available via trade, reports Barry Jackson of the Miami Herald.

Beal hasn't openly requested a trade, but the Wizards are 2-9 this season while his NBA-leading 35 points a game go wasted, making it hard to imagine the thought hasn't crossed his mind

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Igramo bas sampionski mogu ti rec. Sinoc cetvrtina i po na pocetku strava i uzas pa se onda uozbiljise i lagano rutiniranje na kraju. U strasnom je ritmu ekipa. Sad pauza pa Warriorsi i onda turneja na istoku pocevsi s Bucksima sto bi trebao biti ozbiljan test. 

 

Sto bih ja voleo da mogu da se bandwaggoniram za odredjenim igracima poput tebe (ako si navijao nekad za NJ, izvinjavam se na pretpostsvci) i polovine foruma...ali ne, ko naivno magare sam sa 14 godina izabrao klub, sad ko me šiša (nadam se ne onaj frizer iz Hjustona).

 

Uini i ja delimo iste muke, uz tek neki momenat srece 

Edited by Alex_Serbia
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Sto bih ja voleo da mogu da se bandwaggoniram za odredjenim igracima poput tebe (ako si navijao nekad za NJ, izvinjavam se na pretpostsvci) i polovine foruma...ali ne, ko naivno magare sam sa 14 godina izabrao klub, sad ko me šiša (nadam se ne onaj frizer iz Hjustona).

 

Uini i ja delimo iste muke, uz tek neki momenat srece 

 

Ja druze od 2001. godine za Lakerse navijam. Da precizniji budem, od druge tekme finala protiv Sixersa zbog Kobea prije svih 😁

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Mozda SAS-HOU bude odlozeno. Hjuston ima 7 sigurnih igraca na raspolaganju, Kazins povreda, Sterling vrv nece moci da igra.

 

A bilo bi fer da se pomeri, ovo nema smisla.

Kurucs to the rescue😂😂

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ja druze od 2001. godine za Lakerse navijam. Da precizniji budem, od druge tekme finala protiv Sixersa zbog Kobea prije svih 😁

Hmmm od 2001 game 2? A game 1 nista?😀 ciscenje svih redom na zapadu pa i tog SA sa tornjevima. Ubili ih u pojam

 

Par godina ranije Nick the quick, Eddie, Kobe i Shaq👍

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...