Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Evo radim, danas imamo kao neki trening slusanja o emotivnoj inteligenciji, promenama itd... Tako da mi je danas opustenije na poslu. Mogu i da blejim na forumu, pijem kaficu, pusim pljugicu, ruckam... Uvece za Valjevo vozom.. i nadam se da cu biti u stanju da ispratim neku nba tekmu, lakers vs pels opet kasno tako da tesko, brine me sto igramo kuci...

 

   AD se steka, dok King vuce svaku tekmu i ne pita za odsustvo 😄  

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, delgado said:

@realno *w Ko ti je u ovom trenutku najbolji visoki lige, Jokic ili Anthony ? 

 

Trenutno Jokić. Daje više poena, bolji je u skoku, asistencije x3. 

 

Mada, očekivao sam da AD krene u malo laganije ritmu, pa da onda pojačava, zbog svih napora od prošle sezone.

 

Embid je opasan isto, naročito dok ga služi taj šut za tri koji toliko forsira.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako je Vestrbruk mogao biti mvp zbog TD proseka, a Tanderi bili osmi, ne vidim zasto bi Denver morao biti u top 4? Pride pricamo o fakin' centru koji (hipoteticki) ima TD prosek!

 

On a more realistic note - Jokic nece imati td prosek na kraju sezone.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

james vec vodi u mvp trci, lista izasla pre par dana. jokic nije ni u top 5 cini mi se.

 

davis vs jokic.

 

jedan moze da ladi jajca citave sezone i da ima ok statse a drugi mora da rilja jer nema hof saigraca uz sebe. inace, mislim da je to i jedan od razloga zasto je jokic poceo nikad jace u ovoj sezoni, je bas to sto nema toliko dobru ekipu kao ranijih godina. on je pre mogao sa 5/10/8 statsima uz cetiri uzeta suta da pobedjuje, ali ove sezone nema sanse.

davis bi mio legitimian mvp kandidat da nije u ekipi sa jamesom koji ga je naucio da ta nagrada nije vazna, samo titula. kao sto rekoh moze igrati 20-25 minuta po utakmici jer i ako zavrse kao osmi bice medju najvecim kadidatima za titulu. plus, verovatno ni ovoga puta nece biti publike, pa hca ne znaci nista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

nece jokic odrzati TD prosek do kraja sezone...posto jednostavno nije stat chaser

ali svakako da, ukoliko ostane na ovom/slicnom nivou, jeste legitiman MPV kandidat

 

Utakmica protiv File je pokazatelj koliko ga boli dupe za to.

 

Skok od TD na 15 min do kraja, izađe i ne vrati se više u igru. RW bi polomio dva svoja i tri protivnička igrača, samo da uhvati taj skok.

 

Jokić sa željom da budži statse bibile nešto tipa 28-29ppg, 15-16sk, 13-14 as. Ali i ja mislim da mu je ovo pametnije, da će ovako jednostavno duže trajati.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dejvis je defanzivno medju najboljim igracima u ligi, a to je posebno vazno za poziciju C. Uz to je je jedan od retkih top5 igraca koji moze da funkcionise i kao 1b/2. opcija jer je atletican i odlican roll finisher. Svakako su mu LBJ i AD komplementarniji nego da igraju Jokic i King. Jokic svakako ima prednost u floor visionu, assistingu, igri na postu...  Davisu je midrange brutalan, trojka sve bolja i bolja, i Jokic je sa sutem prilicno jak, moze svasta da mu udje. Za mene je Davis i dalje bolji igrac i prva petorka lige, ali Nikola mu se blizi... 

Link to comment
Share on other sites

a ti sve gledas kroz filter lebrona

 

jokic i durant urnisu lebrona i davisa 2na2 i odnose gajbu organskog kalifornijskog piva gajbi

plus totalno mogu da zamislim jokica i duranta kao cimere. lebron bi izbacio dejvisa posle tri dana jer se ne kupa dovoljno i ne zna da spremi krevet

Edited by đubrivo.
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, đubrivo. said:

jeste velika prednost davisa to sto je i defanzivna zver. opet, ja bih radije imao jokica, ne zato sto je binsr, nego jer mu verujem kad se lomi tekma, davisu ne bas.

 

Pa ono Davis je bio prilicno pouzdan u zavrsnicama gustih PO tekmi u bubbleu, a i u toku prosle regularne sezone je imao ozbiljan broj odlicnih partija u zavrsnicama. Sveukupno je Jokic bolji ofanzivac zbog nevjerovatnog pregleda igre ali kao strijelac rekao bih da Davis ima prednost. Pogotovo jer ima taj segment da istrcava iz blokova i napada iz kretnje ko kakvo vrhunsko krilo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Jesi se spakovao za Dzerzi ? 

 

sto brate. gotivim i duranta i hardona ali zna se koga gledam u pola2 ujutru, makar do 3, tj prvo poluvreme 🙃

ako dremnem popodne, razume se

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Pa ono Davis je bio prilicno pouzdan u zavrsnicama gustih PO tekmi u bubbleu, a i u toku prosle regularne sezone je imao ozbiljan broj odlicnih partija u zavrsnicama. 

 

u bubbleu je jednom cepio tricu kao kajri irving. verujem da je sigurniji sa lebronom, u pelicansima je cesce bivalo da izlegne lepo veliko jaje

 

edit

ja sam u startu napisao da davis ima prednost jer je opasan defanzivno a i napisao sam zasto bih ja licno birao jokica u 10 od 10. nije da sad pokusavam da budem objektivan, samo iznosim svoj stav

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

a ti sve gledas kroz filter lebrona

 

jokic i durant urnisu lebrona i davisa 2na2 i odnose gajbu organskog kalifornijskog piva gajbi

plus totalno mogu da zamislim jokica i duranta kao cimere. lebron bi izbacio dejvisa posle tri dana jer se ne kupa dovoljno i ne zna da spremi krevet

 

kakav sitkom bi to bio

durantulica ozbiljan kao smrt, jokara smrtno neozbiljan

u trecoj epizodi durant krece da otvara burner akaunt, joka u zove darkelju u pomoc koji od tada postaje deo stalne postave

 

bolje od prijatelja

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

opet se vracamo na onu pricu od pre par nedelja.

 

pricamo o jokicu kao prvog igraca ekipe vs davisa koji je drugi igrac ekipe. znatno je teze biti prvi igrac ekipe gde na kraju sve zavisi od tebe. dok davis ima tu sigurnost u vidu jamesa koji bi kada bi lakersi prsli bio glavni krivac za neuspeh. videli smo davisa sta je sve postigao kao prvi igrac ekipe.

 

jel moze neko zamisliti davisa da vodi denver kao sto jokic radi sa svim pacijentima koje ima u ekipi? ja bas i ne mogu. a jel se moze zamisliti jokic uz jamesa da budu najbolji u ligi, to mogu.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Pa sad pored Kawhija (Clippersa) imas jos jednu ekipu koja moze da skine Lebrona

Mada da, ti volis i Duranta. Ustvari, svakog superstara koji je imao/ima najvece sanse protiv LBJ - Nowicki, Timmy D, Stephen i tako..

😛  

 

jedina ekipa u finalu protiv koje bih navijao za lejkerse su zeleni goblini, uzor svakog grobara.

 

brate nisam navijao za lejkerse kad je divac otisao u nba, ne znam da li ti to mozes da pojmis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...