Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne bih da se vraćam na tu temu, evo sinoć bi dobro Heatu došlo neko milionsko telo umesto Udonisa, upravnika klupskog bazena i teretane.

 

rotacija od 9 igrača je za slabiće, thibs fura isključivo rotaciju od 8 igrača, sprema igrače za kovid-pošast

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

LeBron igra i protiv malih i velikih timova. Covek jos nije propustio utakmicu u ovoj sezoni, a ove godine puni 37. godina i vuce tim ka prvom mestu zapada. Jos jedna stavka koja ce biti bitna za GOAT-a.

 

dobiće plaketu na kojoj piše "igrao je i protiv malih i protiv velikih timova"

 

samo da ti javim da je đordano sa 39 & 40 odigrao sve 82 utakmice u proseku 37min za 20pts, 6 skokova, 3.8 ast, 1ipo stl  - tako da i njemu treba da napraviš plaketu ( :

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

 

dobiće plaketu na kojoj piše "igrao je i protiv malih i protiv velikih timova"

 

samo da ti javim da je đordano sa 39 & 40 odigrao sve 82 utakmice u proseku 37min za 20pts, 6 skokova, 3.8 ast, 1ipo stl  - tako da i njemu treba da napraviš plaketu ( :

Đe mu je bio tim na tabeli?

Link to comment
Share on other sites

Kako se računa staž sa više godina neigranja? U ovom slučaju, MJ je ladio tri godine pre nego što se vratio za 2001/2002. Nije ne znam kako interesantno pričati o takvim detaljima, ali nije ni nebitno ako se već priča o tome ko je kad bio star, a ko mlad igrač, ko je kako u kojim godinama igrao, konstantnosti itd

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Marko said:

Kako se računa staž sa više godina neigranja? U ovom slučaju, MJ je ladio tri godine pre nego što se vratio za 2001/2002. Nije ne znam kako interesantno pričati o takvim detaljima, ali nije ni nebitno ako se već priča o tome ko je kad bio star, a ko mlad igrač, ko je kako u kojim godinama igrao, konstantnosti itd

 

mogao je još 5-6 godina da sačeka, pa da igra i 40min u 45oj  ( :

 

naravno, dosta toga je važno osim što je potpuno smešno istovarivati takve argumente u korist lebrona. to veštačko loženje je jedino što me nervira. možemo da skupimo smešne video iz te sezone kada je lebron igrao trae young odbranu, th izlazio na parket penzionerski.

 

nemam ni ja volju da ozbiljno diskutujem na temu, nego mi je ovo kao kad naletim na neke vučić botove, teško mi je da prećutim goatness postove.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Namešta se sudbina lepo Lebronu. Cheat code u prelaznom roku, a u sezonu ostali timovi ušli kao sa aftera, Hjuston se raspada, Klej se povredio, Bruklin će da implodira sam u sebe, Janis se nedovoljno pojačao, Denver sjebao prelazni rok, Klipersima ostao Wayoff P. 

 

Denveru predviđam sudbinu ovogodišnjeg Portlanda, jedna pobeda u prvoj rundi i kući, nakon finala Zapada. Jokić igra nikad bolje, ali ostali su kese, od pojačanja doveli Kampaca i na kraju će završiti kao Oklahoma u teškom rebuildu kad Jokić ode u nekog ozbiljnog kontendera. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Namešta se sudbina lepo Lebronu. Cheat code u prelaznom roku, a u sezonu ostali timovi ušli kao sa aftera, Hjuston se raspada, Klej se povredio, Bruklin će da implodira sam u sebe, Janis se nedovoljno pojačao, Denver sjebao prelazni rok, Klipersima ostao Wayoff P. 

 

Denveru predviđam sudbinu ovogodišnjeg Portlanda, jedna pobeda u prvoj rundi i kući, nakon finala Zapada. Jokić igra nikad bolje, ali ostali su kese, od pojačanja doveli Kampaca i na kraju će završiti kao Oklahoma u teškom rebuildu kad Jokić ode u nekog ozbiljnog kontendera. 

Namesta se i Youngu, Doncicu,Durantu,Eembidu,Celticsima....bumo videli

Link to comment
Share on other sites

LeBron ove sezone ima jaču konkurenciju, nego Đordan u bilo kojoj. Tu su ipak Durent/Irving i Kavaj/Džordž.

 

Jedva čekam da Bron u finalu pokosi ravnozemljaša i zmiju. Uskoro će i taj jun/jul.

 

1 hour ago, AgroLaki said:

Denveru predviđam sudbinu ovogodišnjeg Portlanda, jedna pobeda u prvoj rundi i kući, nakon finala Zapada. Jokić igra nikad bolje, ali ostali su kese, od pojačanja doveli Kampaca i na kraju će završiti kao Oklahoma u teškom rebuildu kad Jokić ode u nekog ozbiljnog kontendera. 

Ja ne mislim da će negde Jokić ići, mislim da neće nigde imati dobru komunikaciju kao sa Džamalom koji je ipak prošle sezone postao i ozbiljan baja, a ima tek 23. godine, samo mu je nebo granica. Lilard je sa 23. godine igrao ruki sezonu.

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Zaspao sam pre nego sto su tekme pocele, tako da sam sad na pauzi odgledao samo quick highlights, i deluje mi da smo ih jos jednom rutinski usrali uz maestralnu partiju Kinga, bas se zabavlja i uziva ove sezone... Ustedeli smo enerdzi i ovde i sad bi bio red da dobijemo OKC na b2b i ostanemo 100% na gostovanjima 🙂  

Link to comment
Share on other sites

@delgado

 

Ma, moje dosadasnje skromne prognoze nista nisu ucinile, pa reko mozda ce drsko kurobecanje da pomogne.

 

Ne vredi. Mislim da ni najveci pesimisti nisu mogli da predvide Rakete kao ovoliko razbijenu bandu. Pride Wall jos igra iznad svih ocekivanja!

 

A ni Sajlas se ocigledno ne snalazi za sada. Koliko je do njega, a koliko do Harden ni na nebu ni na zemlji, ne znam. Mislim pre da je ovo drugo, jer Harden kad hoce je u stanju sam da vuce EC igrace u pobede, kao sto je to radio pre 2 sezone (kada su cp3, gordon, kapela itd bili out). I tada je dosao od 14tog do 4tog mesta za 3 nedelje, dobivsi sam mnogo contendera. On se skroz iskljucio iz svega na terenu, iako je to i na njegovu stetu (gubi trade value i licne statse).

 

Makar su mi ocekivanja korigovana na vreme.

 

 

1 hour ago, stefan81888 said:

"I love this city. I literally have done everything that I can," Harden said after the Rockets' 117-100 loss. "I mean, this situation is crazy. It's something that I don't think can be fixed."

 

https://www.google.com/amp/s/www.espn.com/nba/story/_/id/30702503/all-star-james-harden-says-houston-rockets-just-not-good-enough%3fplatform=amp

 

A pre 3 dana je izjavio, "i believe we can do something special". Doduse i jesu uradili nesto posebno, od top 5 west tima na papiru su u praksi postali rasulo koje ce cudo izvuci da ne budu 15ti.

 

 

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...