Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, Miki28 said:

Ipak Lebron zna ponesto?

 

tja, video na ringeru kad su ga hvalili letos

 

miki, daj oladi me sa tim agitovanjem za bilo šta što ima veze sa lejkersima. setio sam se lebronovih procena o mladim igračima PRE nego što je otišao u la

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Clippersi igraju na bazi kurca. 

 

meni se dopada što furaju te neke triangulo napade kada već nemaju pleja

Link to comment
Share on other sites

 

Bogdan Bogdanovic has been diagnosed with a right knee bone bruise and avulsion fracture.

It's brutal news for Bogdanovic, one of the Hawks' prized pickups this offseason, and no timetable has been established. Avulsion fractures often heal without surgery, but extended rest and rehab will be required either way. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Bogdan Bogdanovic has been diagnosed with a right knee bone bruise and avulsion fracture.

It's brutal news for Bogdanovic, one of the Hawks' prized pickups this offseason, and no timetable has been established. Avulsion fractures often heal without surgery, but extended rest and rehab will be required either way. 

Nedovoljno info, ali prema ovome sa Rotoa, ne bi trebalo da bude duze od 3 meseca.

 

Koje mucenje Klipersa vs Bulsi minus 2 kljucna igraca.. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ko god navuce nekog od brace Moris na iskljucenje treba da bude nagradjen.

 

Dva degenerika.

Bas zato mi je i krivo sto je popio iskljucenje 2 minuta kasnije. 

Bugi je za ta 2 brata neandertalca igracki pojam (2 zlata sa repkom + 3 ili 4x all star), 2 nevaspitana kretena, ceo zivot igraju kao role playeri sa prljavim zadacima.

Ne znam koji mi je gadniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

AD se razigrao veceras, 8/8 bez promasaja iz igre + zakljucao reket. King takodje odlican, aktivan i odbrani. Second unit sasvim fino sljaka

Moramo ovo da dobijemo veceras, ne sme se ispustiti ovakva prednost. AD samo nastavio gde je stao u bablu sa maltretmanom Houstona, PJ totalno isfrustriran.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...