Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

49 minutes ago, Miki28 said:

Tezak fail da ne izbori plejof koliko god da pokusavate da predstavite da igra sa Covicima i Lazicima

 

Ufff bas se ne slazem sa ovim. Da je na istoku pa i da pricamo.

 

Edit: Kapiram da ovo proizilazi iz ovog generalno dobrog misljenja o Wisemanu ovde, ali meni je taj momak totalno ispodprosecan centar trenutno, sa jako losim defanzivnim osobinama i prosecnim skillsetom u napadu. Za par godina mozda i bude nesto od njega, ali ne verujem.

Edited by Manu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ni ja da Stef ima nešto dobre saigrače. Oubre se cima pošteno u odbrani, ali je trenutno crna rupa u napadu. Green je i dalje bitan sraf uz sve svoje napadačke limite. Za Visemana se apsolutno slažem sa Manuom, ne znam šta toliko ljude oduševljava u vezi s njim. Paskal je dobar sa klupe, može da proizvede 15-ak poena uz dobre %. Ostatak klupe čine rubni NBA igrači: Wanamaker, Mulder, Lee, Poole. Kvalitet rostera teško da je u prvih 8 po čistom kvalitetu.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, ja ne cenim mnogo ovu skupinu Ratnika, ali im je 8-9 mesto (znaci play-in) ipak u realnom dosegu i ne bi trebalo predstavljati takav plasman nekakvim mega-giga-uspehom ako na toj poziciji i zavrse na kraju sezone.

 

Nesto vise od toga je vec druga prica.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, nisam ja iz te price, poprilicno gotivim Karija, mada je meni njegova najveca osobina oduvek bila ta cudesna sinergija sa Drejom i Klejom.

 

Samo znaci da je prosao svoj zenit (i/ili) da je ostatak ekipe (prvenstveno Green, Wiggins i Djubre) podbacio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

minnesota i oklahoma su sigurno losije ekipe od ovih dubsa. memphis i sacramento su tu negde ali zbog povreda na jednoj i manjka kvaliteta na drugoj strani su i oni trenutno iza njih. znaci ostaje 11 ekipa. san antonio mi je nesto najblizi njima mada po mom misljenju oni su sigurno jaci od dubsa, ali imaju i oni svoje momente. jos tu postoji sansa da trejduju derozana ili aldridge, mala sansa, ali je moguce.

houston i pelicani zavise od zdravlja i kompletnosti ekipe. ostali su jednostavno mnogo bolji.

 

realno je da tu budu oko 9-10-11 mesta na kraju, za vise od toga bi trebalo da se neke druge ekipe sjebu a ne da oni odjednom zalice na onu ekipu od pre par sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

 Oubre se cima pošteno u odbrani, ali je trenutno crna rupa u napadu.

Ne samo sto je crna rupa, vec uopste ne razume sistem u kom igra. Ni u jednom trenutku ne trazi Stefa kad se ovaj krece bez lopte, nema ideju sta se desava oko njega.

 

Bar 5 puta sam ga video u korneru kako smeta Stefu umesto da postavi blok dok Stef ide u korner posle oslobadjanja od lopte. Stvar koju rade vec 5 godina ali Oubre izgleda jos uvek nije cuo za to.

 

Kad se sve sabere, verovatno najstetniji igrac za Dubse na pocetku sezone, ali verujem da ce to biti bolje kako sezona bude odmicala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne samo sto je crna rupa, vec uopste ne razume sistem u kom igra. Ni u jednom trenutku ne trazi Stefa kad se ovaj krece bez lopte, nema ideju sta se desava oko njega.

 

Bar 5 puta sam ga video u korneru kako smeta Stefu umesto da postavi blok dok Stef ide u korner posle oslobadjanja od lopte. Stvar koju rade vec 5 godina ali Oubre izgleda jos uvek nije cuo za to.

 

Kad se sve sabere, verovatno najstetniji igrac za Dubse na pocetku sezone, ali verujem da ce to biti bolje kako sezona bude odmicala.

Ne kapiraju svi igraci isto igru, nekima treba malo vremena, nekima duze vremena da se priviknu. Vidjecemo, tek je 15tak dana proslo.

Nikad se vise nece ponoviti Steph/Klay/Green, jednostavno su rasli jedni uz druge i mogli su zmure da igraju.

 

@gggggggg ne moze biti SA jaci nikako od GS upravo zbog Stepha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne samo sto je crna rupa, vec uopste ne razume sistem u kom igra. Ni u jednom trenutku ne trazi Stefa kad se ovaj krece bez lopte, nema ideju sta se desava oko njega.

 

Bar 5 puta sam ga video u korneru kako smeta Stefu umesto da postavi blok dok Stef ide u korner posle oslobadjanja od lopte. Stvar koju rade vec 5 godina ali Oubre izgleda jos uvek nije cuo za to.

 

Kad se sve sabere, verovatno najstetniji igrac za Dubse na pocetku sezone, ali verujem da ce to biti bolje kako sezona bude odmicala.

 

Isto tako u tranziciji nema osjećaj da traži Stefa, dok Green to radi savršeno. Nijesam siguran da će biti napretka na tom polju, ali za Voriorse bi bilo dobro da barem počne da pogađa neke otvorene šuteve. U Sansima je imao oko 35% za tri, nije baš da je Adin Vrabac pa da šutira ovako. Izgleda mi kao lik kojem je stalo do takmičenja, zato i imam neki optimizam. 

 

Kako ti izgleda Wiseman? Mene lično zabrinjavaju njegovi defanzivni instikti, loše se postavlja, stalno kasni. Na drugoj strani isto ne vidim toliki potencijal. Ima meku ruku, ali nijesam vidio da je u stanju da izmišlja poene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

minnesota i oklahoma su sigurno losije ekipe od ovih dubsa. memphis i sacramento su tu negde ali zbog povreda na jednoj i manjka kvaliteta na drugoj strani su i oni trenutno iza njih. znaci ostaje 11 ekipa. san antonio mi je nesto najblizi njima mada po mom misljenju oni su sigurno jaci od dubsa, ali imaju i oni svoje momente. jos tu postoji sansa da trejduju derozana ili aldridge, mala sansa, ali je moguce.

houston i pelicani zavise od zdravlja i kompletnosti ekipe. ostali su jednostavno mnogo bolji.

 

realno je da tu budu oko 9-10-11 mesta na kraju, za vise od toga bi trebalo da se neke druge ekipe sjebu a ne da oni odjednom zalice na onu ekipu od pre par sezona.

 

Nema sanse da su Sakramento i Memfis jace ekipe od golden stejta.

 

SA, GSW i NOP su tu negde, ali prednost dajem Ratnicima bas zbog Stefa.

 

Portland i narocito Hjuston su mi makar na papiru za nijansu do dve jaci, odnosno Hjuston bi bio da Harden ne zeli napolje. Ovako, Rakete spadaju u kategoriju iznad at best.

 

Portland igra skandalozno, kao i Denver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kako ti izgleda Wiseman? Mene lično zabrinjavaju njegovi defanzivni instikti, loše se postavlja, stalno kasni. Na drugoj strani isto ne vidim toliki potencijal. Ima meku ruku, ali nijesam vidio da je u stanju da izmišlja poene.

Defanzivno pozicioniranje mi je ubedljivo najveca rupa kod njega trenutno, ali dobro, kapiram da je to verovatno najteze nauciti, nadam se da ce Drejmond tu da mu pomogne.

 

Slazem se i za ofanzivnu stranu terena, decision making je dosta los, nikakav passing ne postoji, samo iz pnr u napadu moze nesto da odigra. Ono sto je ohrabrujuce je sto moze da bude ok suter.

 

Ne moze trenutno ni na jedan nacin da pomogne Dubsima da pobedjuju, ali dobro, dosta je mlad tako da cu biti dosta strpljiv. Mislim da tek tamo kroz par godina moze da se proceni sta se desava sa njim osim ako ne bude potpuni bust.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Znalo se i prije pocetka sezone da ce imati losu odbranu ali nisam ocekivao bas ovako losu. Nemaju uopste defanzivce

 

Toma Brajant je skandalozno los defanzivac. Bas sam ga pratio jer ga imam u jednom od fantazija. Uzasno mu fali kliker da pokapira defanzivne kretnje. Beskorisan je u rangu Wooda, onih par preostalih nepokretnih centara u ligi i Vlade Stimca. Osim sto, za razliku od njih, on ne hvata ni skokove

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Horium said:

 

Nema sanse da su Sakramento i Memfis jace ekipe od golden stejta.

 

SA, GSW i NOP su tu negde, ali prednost dajem Ratnicima bas zbog Stefa.

 

Portland i narocito Hjuston su mi makar na papiru za nijansu do dve jaci, odnosno Hjuston bi bio da Harden ne zeli napolje. Ovako, Rakete spadaju u kategoriju iznad at best.

 

Portland igra skandalozno, kao i Denver.

 

nisam ni rekao da su sacramento i memphis trenutno bolji. memphis npr da je kompletan bili bi ravnopravni siguran sam, ali posto nisu bice na zacelju.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alex_Serbia said:

@Miki28 kakva su tvoja ocekivanja u dvomecu HOU-LAL? No diplomatski odgovor postovanja, speak from the heart.

Da vas zgazimo u 3 brzini u oba meca😂 to su ocekivanja a realno stanje je 1-1 jer Lejkersi se ne cimaju previse a mislim da ce Harden odigrati mnogo angazovanije protiv najvece fransize i sampiona.

 

 

Odlicno, ima se sto gledat💪💪💪

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koja sprdacina od lige, na koju foru oni izaberu koji ce igrac dobiti ''odmor'' od sedam dana?

 

Embid lagano sedeo do Seta, pozdravili se, dok nije posle prve cetvrtine otisao u svlacionicu, on ce lagano da igra, dok ce Tobajas morati da presedi malo neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...