Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

25 minutes ago, riviera said:

da sam na mestu udjirija ne bih se puno razmisljao da posaljem sijakama za hardena. e sad da li bi hou to uopste prihvatio pitanje je.

Siakam za Hardena 😆😄

O moj boze....sta je sljedece, Zupca za Davisa? 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, riviera said:

da sam na mestu udjirija ne bih se puno razmisljao da posaljem sijakama za hardena. e sad da li bi hou to uopste prihvatio pitanje je.

 

ujiri nema nikakav dil izvan ove sezone. pitanje je šta raptorsi mogu da urade ako imaju gma ili poboa koji sutra neće biti tu. dosta pipava situacija. makar trenutno

(a znam da se dolan ložio prošle sezone da otkupi ujirija, tako da tu nisu sigurna posla za rapse)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Da je neko napisao da je otisao da igra za belog trenera i belog GM verovatno bi bio razapet zbog rasizma 🙄

 

postoji razlog zašto je to tako a ti ako želiš, sedi 5 minuta pa razmisli.

 

ili je paraćin-beograd jedina odrednica koju priznaješ?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, đubrivo. said:

 

postoji razlog zašto je to tako a ti ako želiš, sedi 5 minuta pa razmisli.

 

ili je paraćin-beograd jedina odrednica koju priznaješ?

Jasno je to, ali je isto tako jasno da su i Grentovi razlozi (ako je to tačno) težak bulšit.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, riviera said:

gresis ako mislis da ce hou dobiti top 5-10 igraca za hardena top 5-10 igraca. tj. glavu za priblizno slicnu glavu.

 

Bilo bi sjajno da Hjuston izdrži u nameri da ga ne da ispod cene i da ga drži do kraja ugovora, pa da superstarovi malo razmisle sledeći put kad krenu da divljaju, ali to se jbg neće desiti, Hardenu trade cena neće porasti i trejdovaće ga na dedlineu da bi dobili nešto, ako ne i ranije, iznenadio bih se da dočeka kraj sezone u Hjustonu jbg. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

Pa sta moze Siakam, da ne moze Grent? Siakam je dobio max ugovor bez problema, moze i Grent da gadja maksimalu. Jos Siakam ima dosta bolje saigrace i skor od 1-5. Dzerami ima bolji sut, bolju odbranu, pokazao da moze da trpa u ok procentima. Igra na obe strane terena, jos ce ispasti da je ovo i dobar ugovor, imajuci u vidu kakvi panjevi vuku ugovore u ligi.

 

Paskal je dobio maksimalan ugovor na lepe oci.

Sajam je dobio max na demontiranje Grina u finalnu plej ofa

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Barkley#34 said:

Jasno je to, ali je isto tako jasno da su i Grentovi razlozi (ako je to tačno) težak bulšit.

 

a ko si ti da to tvrdiš?

 

evo da ti lokalizujem: zamisli da je grant ganci i da postoji tim sa gmom koji je rom u gradu gde ima puno roma; 

jel' bi ti njegova odluka bila težak bullshit ili razumljiva? meni bi bila savršeno razumljiva, iako je moj primer težak sci-fi, jer romi možda nisu prošli crnačku golgotu ali su u debelo podređenom položaju u srbiji

 

(i pazi kako odgovaraš, @dulematic može biti izrazito osetljiv na ovakve teme).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefan81888 said:

 

Bilo bi sjajno da Hjuston izdrži u nameri da ga ne da ispod cene i da ga drži do kraja ugovora, pa da superstarovi malo razmisle sledeći put kad krenu da divljaju, ali to se jbg neće desiti, Hardenu trade cena neće porasti i trejdovaće ga na dedlineu da bi dobili nešto, ako ne i ranije, iznenadio bih se da dočeka kraj sezone u Hjustonu jbg. 

nece se desiti jer klub gubi i sadasnjost - harden ce da igra na bazi kurca kao i buducnost jer kad bi mu istekao ugovor ostaju bez icega. prilika za njih bi bila da nadju trejd partnera ocajnog koliko su i oni i koji je spreman da da kings ransome a trenutno ne vidim tog ocajnika. ima sigurno u ligi dosta klubova koji bi hteli hardena ali sta ce im igrac koji ne zeli da igra u njihovom klubu nista manje od hjustona tako da je ta lista sa kim bi hjustpn mogao da radi posao mala. olaksavajuca okolnost ipak za roketse je da brada ima duzi ugovor pa sa te strane bar nisu u cajtnotu.

51 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Steady flow of mexicans and jaguars

valjda kuguarke. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

postoji razlog zašto je to tako a ti ako želiš, sedi 5 minuta pa razmisli.

 

ili je paraćin-beograd jedina odrednica koju priznaješ?

 

Ne postoji, rasizam je rasizam. Dobro je da nije izjavio jos da mu je smetalo sto je glavni potrosac lopti u Denveru belac...

 

Ovaj drugi pasus ne kapiram?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ne postoji, rasizam je rasizam. Dobro je da nije izjavio jos da mu je smetalo sto je glavni potrosac lopti u Denveru belac...

 

Ovaj drugi pasus ne kapiram?

 

ne kapiras zato što gledaš stvari isključivo iz svog ugla. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Siakam+FVV+buttload pikova, pa da se i udje u neki razgovor.

pa dobro nisam ni ja mislio da bude razmena 1 za 1 vec da siakam bude main piece. cak ni simonsa koji je bolji od siakama ne bih menjao na mestu hjustona za hardena bez dodataka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

 

ne kapiras zato što gledaš stvari isključivo iz svog ugla. 

 

Nemam nikakav ugao gledanja, samo vidim da kaznjavaju sportiste sirom sveta za koriscenje izraza ''negrito'' koji apsolutno nema veze sa rasizmom u Spanskom slengu pa mi je cudno kad neko ovako nesto izjavi i to im je sad normalno.

 

U njegove razloge ne ulazim, svaki motiv je legit ako njega ispunjava...

 

Ne volim samo dvostruke arsine generalno...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Drakaris said:

Trejd u Toronto nema nikakvog smisla, zasto bi Toronto dovodio sebi nezadovoljnog igraca? Nema tamo s kim da igra.

 

Ma samo hipotetisemo. Ja sam danas pomenuo da bi Siakam mozda procvetao u novoj sredini, pa je neko predlozio trejd za Hardena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...